Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Õhuline piimašokolaad Roshen 80g

    Õhuline piimašokolaad Roshen 80g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,38 €/kg

  • Märkmik A4 ruuduline 52 lehte Classic

    Märkmik A4 ruuduline 52 lehte Classic

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,79 €/tk

  • Salat tuunikalaga Itaaliapärane Rimi 160g

    Salat tuunikalaga Itaaliapärane Rimi 160g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,19 €/kg

  • Vorstisnäkk Hot & Spicy U-Snack M&M 85g
    Valmistatud Eestis

    Vorstisnäkk Hot & Spicy U-Snack M&M 85g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,59 €/kg

  • Kaeraküpsised Maasikamait. The Beginnings 80g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kaeraküpsised Maasikamait. The Beginnings 80g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,38 €/kg

  • Pistaatsiapesto Selection by Rimi 130g

    Pistaatsiapesto Selection by Rimi 130g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,38 €/kg

  • Õunamahl Premium Don Simon 0,2l

    Õunamahl Premium Don Simon 0,2l

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,95 €/l

    Pant 0,10 €

  • Hügieenisid. Bella Teens Sensitive Night 16tk

    Hügieenisid. Bella Teens Sensitive Night 16tk

    3.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,20 €/tk

  • Tampoonid Bella Teens Regular 16tk

    Tampoonid Bella Teens Regular 16tk

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,19 €/tk

  • Hügieenisid. Bella Perfecta Pure Normal 20tk

    Hügieenisid. Bella Perfecta Pure Normal 20tk

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,17 €/tk

  • Kaste Itaaliapärane Napoletana Felix 360g

    Kaste Itaaliapärane Napoletana Felix 360g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Piimakõrred karam.maits. vit. Milky Mood 30g
    Gluteenivaba

    Piimakõrred karam.maits. vit. Milky Mood 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Kiirnuudlid vürtsika kana maits. Sun Yan 60g

    Kiirnuudlid vürtsika kana maits. Sun Yan 60g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,17 €/kg

  • Pitsasai tomati-paprika Dr. Oetker 480g

    Pitsasai tomati-paprika Dr. Oetker 480g

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,06 €/kg

  • Kollane sinep mahedamaitseline Rimi 190g

    Kollane sinep mahedamaitseline Rimi 190g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,58 €/kg

  • Põdraliha omas mahlas Rannarootsi 240g
    Valmistatud Eestis

    Põdraliha omas mahlas Rannarootsi 240g

    4.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,54 €/kg

  • Hautatud kanalihaga konserv Frank Pott 240g
    Valmistatud Eestis

    Hautatud kanalihaga konserv Frank Pott 240g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,71 €/kg

  • Sealiha Minu De Lux 525g

    Sealiha Minu De Lux 525g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,12 €/kg

  • Kpn.v. P.Grigio Delle Venezie DOP 12,5% 0,75l
    Itaalia

    Kpn.v. P.Grigio Delle Venezie DOP 12,5% 0,75l

    7.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/l

  • Korduvkasutatavad noad Rimi must 10tk

    Korduvkasutatavad noad Rimi must 10tk

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,20 €/tk

Filtreeri

Filtreeri