Kõik tooted



Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Juustu snäkk Farmi 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Juustu snäkk Farmi 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Koorene vanilje puding Farmi 230g
    Valmistatud Eestis

    Koorene vanilje puding Farmi 230g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,00 €/kg

  • Kohupiimakreem metsmarja-rukkikama Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Kohupiimakreem metsmarja-rukkikama Farmi 150g

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,33 €/kg

  • Võileivamääre hapukurgi-tilli Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Võileivamääre hapukurgi-tilli Farmi 150g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,33 €/kg

  • Vanillides. šok.glasuuris Farmi skyr 40g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Vanillides. šok.glasuuris Farmi skyr 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Mustikades. šok.glasuuris Farmi skyr 40g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Mustikades. šok.glasuuris Farmi skyr 40g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Jogurt maasika-banaani laktoosivaba Farmi 1kg
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Jogurt maasika-banaani laktoosivaba Farmi 1kg

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/kg

  • Toorjuust küüslauguga laktoosivaba Farmi 150g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Toorjuust küüslauguga laktoosivaba Farmi 150g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,27 €/kg

  • Võileivamääre karulaugupesto Farmi 150g
    Valmistatud Eestis

    Võileivamääre karulaugupesto Farmi 150g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,33 €/kg

  • Juustusnäkk Farmi õrnsuitsuvürtsidega 200g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Juustusnäkk Farmi õrnsuitsuvürtsidega 200g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,95 €/kg

  • Jogurt koorene ploomi-martsipani Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt koorene ploomi-martsipani Farmi 200g

    1.09 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Jogurt koorene mustasõstra Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt koorene mustasõstra Farmi 200g

    1.09 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Köögitoorjuust lakt.vaba Farmi 15% 400g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Köögitoorjuust lakt.vaba Farmi 15% 400g

    3.29 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 8,22 €/kg

Filtreeri

Filtreeri