0
0,00 €
Vali aeg

KKK

Kas ma saan vaadata retsepti e-poes?

Ei - toidu valmistamise õpetust saab vaadata vaid Rimi kodulehel, kuid Sa saad retsepti koostisosade nimekirja avada nii e-poes kui ka kodulehel.

Kust ma saan vaadata lemmikuks lisatud retsepte?

Lemmikuks märgitud retseptid leiad nii e-poest kui ka kodulehelt Sinu Rimi profiili alt.

Mida teha, kui ma ei soovi retsepti koostisosana soovitatud toodet?

Koostisosade ostukorvi lisamisel avaneb vaade, kust Sa saad eemaldada ebavajalikud tooted ning Sul on võimalik soovitatud koostiosa vahetada Sinule sobivama toote vastu. Juba ostukorvi lisatud koostisosi saad hallata e-poe ostukorvis. 

Retsepti koostisosal on soodushind, kuid retsepti koostisosade lisamisel näitab tavahinda. Kas ma ei saagi soodustust?

Kõik allahindlused lisatakse e-poe ostukorvis, kus on võimalik enne ostu sooritamist tutvuda lõplike hindadega.  

Mul on mitu salvestatud ostukorvi. Millisesse ostukorvi lisatakse retsepti koostisosad?

Retsepti koostisosad lisatakse e-poe ostukorvi. Kui Sa soovid lisada koostisosad salvestatud ostukorvi, siis palun ava enne salvestatud ostukorv ning seejärel lisa retsept. 

Kas kõik retsepti koostisosad lisatakse ostukorvi?

Võib juhtuda, et retsepti koostisosade lisamisel ostukorvi näete loetelu koostisosadest, mida ostukorvi ei lisata, sest tõenäoliselt on see Sul kodus juba olemas või ei ole seda hetkel e-poe sortimendis. Soovi korral saad ise täiendada ostukorvi toodetega, mida Sul siiski kodus ei ole või leida e-poe sortimendist puudu olevale tootele sobiv alternatiiv. Lisaks soovitame ostukorvis lubada toodete asendamise, et olukorras kus komplekteerimise käigus selgub, et soovitud toode on laost otsas saaksime selle asendada sarnase tootega ning Sa saaksid ikka retsepti järgi kokata.  

Minu konto

Avaleht Tarneviis
0 0,00 €