Talu Toidab

Rimi Talu Toidab müügialad on väikesed talupoed suurte kaupluste sees, mille lettidel müüakse ainult Eesti talude ja väiketöötlejate kaupa. Suuremates kauplustes - näiteks Haabersti, Ülemiste ja Lasnamäe Centrumi Rimis - on valikus 120 erineva Eesti tootja umbes 900 erinevat toodet. Rohkem kui 60% Talu Toidab kaubavalikust kannab ökomärki, mis tähendab, et tegemist on mahetootega.

Talu toidab müügialadelt leiate aastaringi teravilja- ja pagaritooteid, mune, maiustusi, mett ja taimeteesid, hoidiseid, suvel ka värskeid maitsetaimi, marju ja palju muud. Suuremates kauplustes müüakse ka piima-, liha- ja kalatooteid ning köögivilju. Muide, mahemunad on kogu Talu Toidab kaubavalikust üks ostetuimaid tooteid!

Talu Toidab müügiala leiab: Haabersti, Ülemiste, Lasnamäe Centrumi, Sõpruse, Magistrali, Põhja, Telliskivi, Tatari, Viimsi, Pirita, Pärnamäe, Juhkentali, Laagri, Nautica, Postimaja, Kaubahalli, Viru, Vanalinna, Tartu Rebase, Rakvere, Pärnu hüpermarketi, Kuressaare Auriga keskuse kauplustest.

Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.