Tee ostud sujuvalt ja kiirelt Rimist Tee ostud sujuvalt ja kiirelt Rimist

Proovi terviklikku ostukogemust Rimis

Olenemata sellest, kui keerukat õhtusööki Sa planeerid, on meil olemas lahendused, mis teevad Sinu ostukogemuse mugavaks ja elu veidi lihtsamaks. Ostle Rimis millal, kus ja kuidas tahad!

Digitaalne Sinu Rimi kliendikaart

Digitaalne püsikliendikaart on Sul Rimi äpiga alati kaasas. Registreeri digikaart kassas või terminalis, nii saad osa personaalsetest ja nädala pakkumistest ning kasutada sooduskuponge.

Vaata lisaks

Personaalsed pakkumised

Igal teisipäeval jõuavad Sinuni personaalsed sooduspakkumised, mis on koostatud Sinu ostuajaloo põhjal. Vaata ja aktiveeri oma personaalsed pakkumised otse Rimi äpis, terminalis või kodulehel.

Vaata täpsemalt

Digitaalne tšekk

Eelista paberivaba tšekki ja tee üheaegselt head nii oma rahakotile kui ka planeedile. Oma eelistust saad muuta Rimi äpis või oma profiili alt Rimi kodulehel. 

Halda eelistusi

Ostunimekiri

Koosta Rimi äpis järgmiseks poe külastuseks ostunimekiri, et vältida sihtitult poes ringi kõndimist ja emotsioonioste, mida tihti tühja kõhuga ostlema minnes teed. Mõtle oma vajadused eelnevalt läbi ja täienda jooksvalt ostunimekirja - nii on poekülastus kiirem ja lihtsam.

Hangi äpp

Retseptid

Oled väsinud mõtlemast, mida õhtusöögiks teha? Rimi andmebaasis on üle 500 retsepti, jagage neid oma pere ja sõpradega või lisage ühe klikiga retsepti koostisosad Rimi e-poe ostukorvi. 

Vaata retsepte

Iseteeninduskassa

Kasuta ostude eest tasumiseks iseteeninduskassat. Nii oled ise enda teenindaja ja saad valida just Sulle sobiva kiiruse tehingu teostamiseks ning ei pea seisma järjekorras oodates teiste klientide taga.

Leia lähim pood

E-pood

Ostle Rimi e-poes arvutiga või äpiga. Kaubad saad tellida Sulle sobivaks ajaks koju või võta mööda minnes oma tellimus peale kaupluse väljastuspunktist või Rimi Drive'ist. 

Mine e-poodi

Drive

Tule oma e-poe tellimusele järgi Rimi Drive alasse. Meie töötaja toob tellimuse Sinuni ja paneb selle autosse – kontaktivabalt!

Vaata võimalusi

Mobiilne skaneerimine

Mobiilne skanneerimine võimaldab ostud oma mobiiliga läbi piiksutada, kotti pakkida ning kiirelt maksta iseteeninduskassas. Selleks uuenda või lae alla Rimi äpp ning mine ostlema.

Loe rohkem