Talu toidab

Rimi Talu Toidab müügialad on väikesed talupoed suurte kaupluste sees, mille lettidel müüakse ainult Eesti talude ja väiketöötlejate kaupa. Suuremates kauplustes - näiteks Haabersti, Ülemiste ja Lasnamäe Centrumi Rimis - on valikus 120 erineva Eesti tootja umbes 900 erinevat toodet. Rohkem kui 60% Talu Toidab kaubavalikust kannab ökomärki, mis tähendab, et tegemist on mahetootega.

Talu toidab müügialadelt leiate aastaringi teravilja- ja pagaritooteid, mune, maiustusi, mett ja taimeteesid, hoidiseid, suvel ka värskeid maitsetaimi, marju ja palju muud. Suuremates kauplustes müüakse ka piima-, liha- ja kalatooteid ning köögivilju. Muide, mahemunad on kogu Talu Toidab kaubavalikust üks ostetuimaid tooteid!

Blogi

Kas tead, kelle tooted kuuluvad meie kaupluste Talu Toidab sortimenti? Või ehk tead, kes on need töökad ja imelised inimesed, kes on erinevate toodete sünni taga? Kes on need väikesed talupoed suure Rimi kaupluse sees?

Meie blogi toob Talu Toidab lood otse põllult ekraanidele. Vaatame näiteks, kuidas on alguse saanud Viinamärdi Talu armastus Itaalia vastu ning loeme kokku Üvasi Talu kõik kitsed. Iga postitus pajatab Eesti talude ja väiketöötlejate saavutustest ning sünnilugudest.

Loe blogi siit.

Retseptid

Talu Toidab tooted on suurepärased tooraineid, mille abil saab valmistada hõrgutavaid ja maitsvaid mahetoite. Iga retsepti koostisosad on leitavad Talu Toidab müügialadelt ja on valmistatud Eesti talude ja väiketöötlejate poolt.

Vastavalt aastaajale on lettidel erinevad teravilja- ja pagaritooted, munad, maiustused, mesi, taimeteed, hoidised, marjad, maitsetaimed, köögiviljad ning piima-, liha- ja kalatooted. Kõik, mida on vaja kodus kokkamiseks ning oma lähedaste üllatamiseks.

Vaata retsepte siit.

Müügialad

Rimi Hyper kauplused Rimi Super kauplused Rimi mini/Express kauplused
Haabersti Rimi hyper Ülemiste Rimi super Tatari Rimi mini
Lasnamäe Centrumi Rimi hyper Põhja Rimi super Juhkentali Rimi mini
Mustamäe keskuse Rimi hyper Kaubahalli Rimi super Finest Rimi mini
Sõpruse Rimi hyper Postimaja Rimi super Karamelli Rimi Express
Magistrali Rimi hyper Tabasalu Rimi super Vanalinna Rimi Express
Nautica Rimi hyper Kuressaare Rimi super Viru Rimi Express 
Viimsi Rimi hyper Telliskivi Rimi super  
Laagri Rimi hyper Pirita Rimi super  
Rakvere Rimi hyper Pärnamäe Rimi super  
Tartu Rebase Rimi hyper Tartu Tasku Rimi super  
Peterburi tee Rimi hyper Hiiu Rimi super  
Pärnu Kaubamajaka Rimi hyper    

Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.