Talupoed Rimi kaupluste sees

Rimi Talu Toidab müügialad on väikesed talupoed suurte kaupluste sees, mille lettidel müüakse ainult Eesti talude ja väiketöötlejate kaupa. Suuremates kauplustes - näiteks Haabersti, Ülemiste ja Lasnamäe Centrumi Rimis - on valikus 120 erineva Eesti tootja umbes 900 erinevat toodet. Rohkem kui 60% Talu Toidab kaubavalikust kannab ökomärki, mis tähendab, et tegemist on mahetootega.

Talu toidab müügialadelt leiate aastaringi teravilja- ja pagaritooteid, mune, maiustusi, mett ja taimeteesid, hoidiseid, suvel ka värskeid maitsetaimi, marju ja palju muud. Suuremates kauplustes müüakse ka piima-, liha- ja kalatooteid ning köögivilju. Muide, mahemunad on kogu Talu Toidab kaubavalikust üks ostetuimaid tooteid!

Blogi

Kas tead, kelle tooted kuuluvad meie kaupluste Talu Toidab sortimenti? Või ehk tead, kes on need töökad ja imelised inimesed, kes on erinevate toodete sünni taga? Kes on need väikesed talupoed suure Rimi kaupluse sees?

Meie blogi toob Talu Toidab lood otse põllult ekraanidele. Vaatame näiteks, kuidas on alguse saanud Viinamärdi Talu armastus Itaalia vastu ning loeme kokku Üvasi Talu kõik kitsed. Iga postitus pajatab Eesti talude ja väiketöötlejate saavutustest ning sünnilugudest.

Loe blogi >

Talu Toidab blogi

Retseptid

Talu Toidab tooted on suurepärased tooraineid, mille abil saab valmistada hõrgutavaid ja maitsvaid mahetoite. Iga retsepti koostisosad on leitavad Talu Toidab müügialadelt ja on valmistatud Eesti talude ja väiketöötlejate poolt.

Vastavalt aastaajale on lettidel erinevad teravilja- ja pagaritooted, munad, maiustused, mesi, taimeteed, hoidised, marjad, maitsetaimed, köögiviljad ning piima-, liha- ja kalatooted. Kõik, mida on vaja kodus kokkamiseks ning oma lähedaste üllatamiseks.

Vaata retsepte >

Talu Toidab retseptid

Rimi hyper müügialad

Haabersti Rimi hyper

Lasnamäe Centrumi Rimi hyper

Mustamäe keskuse Rimi hyper

Sõpruse Rimi hyper

Magistrali Rimi hyper

Nautica Rimi hyper

Viimsi Rimi hyper

Laagri Rimi hyper

Rakvere Rimi hyper

Tartu Rebase Rimi hyper

Peterburi tee Rimi hyper

Pärnu Kaubamajaka Rimi hyper

Ülemiste Rimi hyper

Pae Rimi hyper

Lõunakeskuse Rimi hyper

Viljandi Uku keskuse Rimi hyper

Rimi super müügialad

Hiiu Rimi super

Põhja Rimi super

Kaubahalli Rimi super

Postimaja Rimi super

Tabasalu Rimi super

Männiku Rimi super

Kuressaare Rimi super

Telliskivi Rimi super

Pirita Rimi super

Pärnamäe Rimi super

Tartu Tasku Rimi super

Haapsalu Rimi super

Tondi Rimi super

Võru Rimi super

Rimi mini/express müügialad

Tatari Rimi mini

Juhkentali Rimi mini

Rakvere Koreli Rimi mini

Vanalinna Rimi express