Sinu Rimi, Sinu võit!

Sinu Rimi kliendikaart on olnud turul juba 10 aastat ning selle puhul loosime välja 10 x Airpods 2 kõrvaklapid!

Loosis osalemiseks lae perioodil 02.03 - 31.03.2021 enda telefoni Rimi äpp, logi sisse ning kasuta äppi. Näiteks võid esmalt aktiveerida personaalsed pakkumised ning seejärel koostada ostunimekirja.

Äppi logimiseks läheb sul tarvis Rimi kontot. Loo endale digitaalne Rimi konto siin >

Head loosiõnne!

Kampaania reeglid

Kampaania reeglitega tuvumiseks kliki siia >

Pane tähele, et loosis saavad osaleda vaid kliendid, kes on andnud nõusoleku loosides osalemiseks. Kontrolli Sinu Rimi profiili sätete alt, kas oled andnud nõusoleku loosides osalemiseks. Profiili sätete nägemiseks logi esmalt Rimi kodulehele Sinu Rimi kontoga sisse ning ava profiili sätted vajutades enda konto nimele. Konto nimi ilmub kodulehel paremas ülevas servas.

Poes käimine ei pea olema raske kui teed seda targalt

Rimi äpp muudab Sinu igapäevase ostukogemuse mugavamaks, lihtsamaks ja kiiremaks.

Enne poodi minekut tutvu äpis nädala parimate pakkumistega ning koosta ostunimekiri. Nii võid olla kindel, et ei unusta midagi poodi ja kõik vajalikud tooted jõuavad Sinu ostukorvi. Heida ka pilk peale retseptidele ning leia inspiratsiooni õhtusöögiks.

Rimi kauplusesse jõudes avastasid, et Rimi kliendikaart jäi koju? Pole probleemi! Rimi äpiga on sul kliendikaart alati taskus olemas, sest Rimi äpp ongi sinu kliendikaart! Registreeri enda Rimi konto kaupluses QR-koodi skannimisega või siis aseta lihtsalt telefon makseterminali kohale. Nii lihtne see ongi!

Kui eelistad kaupluse külastusele tellida tooted e-poest, siis saad mugavalt siseneda äpiga ka Rimi e-poodi ning sooritada ostud e-poest.

Pole veel kindel kas tõmmata Rimi äpp või mitte? Tutvu äpi teiste võimaluste ning funktsionaalsustega vajutades siia >

100€ e-poe krediidi võitjad

Peagi kuvame siin samas õnnelikud loosis osalejad, kes on võitnud 100€ Rimi e-poe krediiti.

Loosi reeglid leiad siit >