Sinu võit Sinu võit

Sinu Rimi, Sinu võit!

Võida Samsung Galaxy S24 Ultra Black 5G 512GB! Kasuta selleks Rimi äppi!

Kampaanias osalemiseks tuleb kampaaniaperioodi jooksul kasutada Rimi äppi:

  • personaalsete pakkumiste vaatamiseks ja/või kupongide aktiveerimiseks ja/või väljakutsetes osalemiseks.

Kampaanias osaleja saab suurendada oma võiduvõimalusi, kui ta korduvalt vaatab Rimi äpist oma personaalseid pakkumisi ja/või aktiveerib kuponge ja/või osaleb väljakutsetes.

Rimi loosib oma lojaalsuprogrammiga liitunute vahel regulaarselt välja erinevaid toredaid auhindu – nii et vaata üle, et meil on sult korrektsed andmed ning oled lubanud meil sinuga kontakteeruda – siis saame sinuga võidu korral kindlasti ühendust võtta!  

Kontrolli oma andmed üle juba täna ja võida!

Rimi e-pood laieneb pidevalt. Vaata, kas Rimi e-pood on juba sinu kodukohas >

Kampaanias osalemiseks

tuleb kampaaniaperioodi jooksul kasutada Rimi äppi personaalsete pakkumiste vaatamiseks ja/või kupongide aktiveerimiseks ja/või väljakutsetes osalemiseks.

Tutvu äpi hüvedega!

Kampaania reeglid

Tutvu reeglitega ->

Pane tähele, et loosis osalevad vaid Sinu Rimi konto omanikud, kes on andnud oma profiilil nõusoleku osaleda loosimistes. Loosis osalejad nõustuvad, et Rimi jagab võitja andmeid (eesnimi ja kliendikaardi neli viimast numbrit) Sinu Rimi Sinu võit lehel ning võtab võitjaga ühendust, et auhind kätte toimetada.

Kokku loositakse 1 auhind – Samsung Galaxy S24 Ultra Black 5G 512GB.

Kampaania kestab 01.03. – 31.03.2024.

Auhinna loosimine toimub 5. aprillil 2024. Võitja andmed (eesnimi ja kliendikaardi neli viimast numbrit) avaldatakse veebilehel rimi.ee/sinu-voit hiljemalt viie tööpäeva jooksul

Võitja

Joanna (...7935)