Kogu Benu apteegis Rimi raha

Ostes BENU Apteegist kogud Rimi raha 3 % ostusummalt (v.a retsepti-ja käsimüügiravimite, kampaaniatoodete ning kinkekaartide ostu puhul).

Teenitud Rimi raha saad kasutada Rimi kauplustes üle Eesti.

Sinu Rimi kaart ja BENU kliendikaart koos ei kehti.

 

Benu sooduspakkumised mais

Pakkumised kehtivad 01.05 - 31.05

Kõik silmatilgad ja -vitamiinid soodushinnaga

Ocutein Sensitive Plus silmatilgad 15ml -45% (tavahind 11,79€ ja soodushind 6,49€)

Ocutein Forte tbl 15mg N30 -45%  (tavahind 17,89€ ja soodushind 9,89€)

Cationorm silmatilgad 10ml -31% (tavahind 14,39€ ja soodushind 9,99€)

Lutax 10 Plus kapslid N30 -40% (tavahind 17,09 € ja soodushind 10,29 €)

LIVSANE Vitamiini kapslid silmadele N30 -27% (tavahind 12.99 € ja soodushind 9.49€)

Hydrocortisne 1 SKU -30%

Hydrocortisne DAK 10MG/G SALV 10G

Toimeaine: hüdrokortisoon. Näidustus: Nahaärrituse või sügeluse lühiaegseks raviks. Sellega ravitakse lokaalselt putukahammustustest, kodukeemiast, koduloomadest, metalliga kokkupuutest ja teistest ärritajatest tulenevat allergilist nahalöövet.

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Benu tervisepunkt

Kosmeetikaraport

Kosmeetikaraporti abil saad teada, mis on sinu nahatüüp ja millises seisukorras su nahk on. Raporti käigus mõõdetakse niiskuse taset, rasusust erinevates näotsoonides, elastsust, melaniini sisaldust ning ühtlasi saad infot ohutu päikese käes viibimise aja kohta ja soovitusi päikesekaitsefaktori osas.

Juuste ja peanaharaport

Juuste- ja peanaharaporti käigus toimub esmalt vestlus kliendiga, seejärel juuste ning peanaha vaatlus visuaalselt ja mikrokaameraga. Täpne pilt peanahast ja juuste seisundist lubab raportit tegeval tervisekonsultandil anda personaalset nõu igapäevaseks juuksehoolduseks ja valida sobivaid hooldusvahendeid, mis kõige paremini vastavad kliendi vajadustele.

Teenusele tulles järgi Terviseameti poolt kehtestatud kaitsemeetmeid. Teenuse osutamine sõltub Covid-19 leviku hetkeolukorrast. Tegemist ei ole tervishoiuteenusega.

Täpsem info ja aja broneerimine benutervisepunkt.ee