Anna vanale ilutootepakendile uus elu!

Neular, Garnier ja Rimi ühendasid jõud, et teha üks kasulik kogumisaktsioon.

Üheksasse Rimi kauplusesse paigutati kolmeks kuuks Garnier´ kogumiskastid, kuhu kutsusime kõiki üles tooma oma tühjaks saanud ilutoodete plastpakendid. Kokku kogutud pakenditest toodab Eesti ettevõte Neular peenrakastid, mis lähevad kingitusena Priisle kogukonnaaiale. Neulari poolt toodetud peenrakastid on 100% taaskasutatavad ning need valmistatakse sulatatud plastikjäätmetest, mis töödeldakse ekstruuderis.

Millised pakendid sobivad kogumiskasti?

Kogumiskasti võib tuua tühjaks saanud ilutoodete pakendeid. Seejuures ei pea need olema puhtaks pestud, kuid need peavad olema tootest tühjad. Kogumiskasti võib tuua kõikide brändide pakendeid.

Kogumiskasti sobivad tühjad plastikust ilutoodete pakendid: pudelid, tuubid, pumppudelid, potsikud, ripsmetušid jms..

Kogumiskasti ei sobi: klaaspakendid, aerosoolid, metallpakendid.

Mis saab kogutud pakenditest?

Kogutud plastpakenditest valmistab Neular uued peenrakastid. Neulari puhul on tegu innovatiilise ettevõttega, kes toodab uudse tehnoloogia abil maailmaklassi plastprofiile, mis on tehtud 100% taaskasutatud materjalidest ja energiat raiskamata. Uuri rohkem Neulari kohta: www.neular.ee

Peenrakastid kingime Priisle kogukonnaaiale Tallinnas, mis saab tänu sellele aktsioonile laieneda ja enda kogukonda võtta veel linnaaednikke. Mida rohkem pakendeid kogumiskastidesse tuuakse, seda rohkem peenrakaste kogukonnaaed saab. Uued peenrakastid jõuavad Priisle aeda hiljemalt 15. juuniks 2021.

Priisle aed asub Läänemere tee 42 kinnisasjal, uue Priisle pargi osana. Tegemist on aktiivse linnaaiaga, kus on taaskasutatavad peenrakastid juba kasutusel. Kui arvad, et võiksime taolist aktsiooni veel teha ning toetada veel mõnda toredat projekti, siis anna tead oma soovist info@neular.ee