Selleks kogub Rimi koos Neulari ja Garnieriga kokku tühjad ilutoodete plastpakendid ning valmistab neist peenrakastid kingituseks Tallinna kogukonnaaedadele.

Sel aastal kogusime üheskoos 152 kg plastpakendeid, kuid meie eesmärk on koguda vähemalt 300 KG!

Aita meil seda eesmärki saavutada! Loodame, et tood ükskõik millise kaubamärgi tühjad ilutoodete plastpakendid Ülemiste, Sõpruse ja Lasnamäe Centrumi Rimis asuvasse kogumiskasti!

Millised pakendid sobivad kogumiskasti?

Kogumiskasti võib tuua tühjaks saanud ilutoodete pakendeid. Seejuures ei pea need olema puhtaks pestud, kuid need peavad olema tootest tühjad. Kogumiskasti võib tuua kõikide brändide pakendeid.

Kogumiskasti sobivad tühjad plastikust ilutoodete pakendid: pudelid, tuubid, potsikud, ripsmetušid jms.

Kogumiskasti ei sobi: klaaspakendid, aerosoolid, metallpakendid.

Kogumine on alanud!

Mis saab kogutud pakenditest?

Kogutud plastpakenditest valmistab Neular uued peenrakastid. Neulari puhul on tegu innovatiilise Eesti ettevõttega, kes toodab uudse tehnoloogia abil maailmaklassi plastprofiile, mis on tehtud 100% taaskasutatud materjalidest ja energiat raiskamata. Uuri rohkem Neulari kohta: www.neular.ee.

Peenrakastid kingime Tallinnas asuvale kogukonnaaiale:

1.  Pääsküla aed, Rabarber MTÜ

2. Priisle aed, MTÜ Lasnaidee

Tänu sellele aktsioonile saavad kogukonnaaiad laieneda ja enda hulka võtta veel linnaaednikke. Mida rohkem pakendeid kogumiskastidesse tuuakse, seda rohkem peenrakaste kogukonnaaiad saavad.

Kui arvad, et võiksime toetada veel mõnda toredat projekti, siis anna teada oma soovist info@neular.ee