Single image Single mobile image

Ka sel kevadel panustame keskkonnasõbralikku eluviisi!

Selleks kogub Rimi koos Neulari ja Garnieriga kokku tühjad ilutoodete plastpakendid ning valmistab neist peenrakastid kingituseks lasteaedadele ja koolidele.

2022. aastal kogusime üheskoos 269 kg plastpakendeid, mis moodustas meie aastasest eesmärgist koguda 300 kg plastikut lausa 90%.

Jätkame plastiku kogumise aktsiooniga, et ka Sina, hea tarbija, saaksid anda oma vanadele plastpakenditele uue elu, päästes need prügi hulgast.

Loodame, et tood ükskõik millise kaubamärgi tühjad ilutoodete plastpakendid üheksas Rimi poes asuvatesse kogumiskastidesse:

Koolid/lasteaiad, kes samuti osalevad:

  • Emili Kool
  • Tallinna Lilleküla Gümnaasium
  • Ümera Lasteaed

Millised pakendid sobivad kogumiskasti?

Kogumiskasti võib tuua tühjaks saanud ilutoodete pakendeid. Seejuures ei pea need olema puhtaks pestud, kuid need peavad olema tootest tühjad. Kogumiskasti võib tuua kõikide brändide pakendeid.

Kogumiskasti sobivad tühjad plastikust ilutoodete pakendid: pudelid, tuubid, potsikud, ripsmetušid jms.

Kogumiskasti ei sobi: klaaspakendid, aerosoolid, metallpakendid.

Kogumine kestab 9.01-25.03.2024

Mis saab kogutud pakenditest?

Kogutud plastpakenditest valmistab Neular uued peenrakastid. Neulari puhul on tegu innovaatilise Eesti ettevõttega, kes toodab uudse tehnoloogia abil maailmaklassi plastprofiile, mis on tehtud 100% taaskasutatud materjalidest ja energiat raiskamata. Uuri rohkem Neulari kohta: www.neular.ee.

Peenrakastid kingime Tallinnas asuvale kogukonnaaiale:

  • Emili Kool
  • Tallinna Lilleküla Gümnaasium
  • Ümera Lasteaed

Tänu sellele aktsioonile saavad kogukonnaaiad laieneda ja enda hulka võtta veel linnaaednikke. Mida rohkem pakendeid kogumiskastidesse tuuakse, seda rohkem peenrakaste kogukonnaaiad saavad.

Kui arvad, et võiksime toetada veel mõnda toredat projekti, siis anna teada oma soovist info@neular.ee