Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • PT Köögivilja- juustukringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Köögivilja- juustukringel Rimi 1,5kg

    15.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,33 €/кг

  • Jäätis soolakar.-sarapuupäh. Rimi 310g/500ml

    Jäätis soolakar.-sarapuupäh. Rimi 310g/500ml

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,77 €/кг

  • Mokapala kook Rimi 250g
    Эстония

    Mokapala kook Rimi 250g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,96 €/кг

  • Küpsised Nougatelli Rimi 175g

    Küpsised Nougatelli Rimi 175g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,80 €/кг

  • Leivapulgad mini Tee Rimi 300g

    Leivapulgad mini Tee Rimi 300g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 6,83 €/кг

  • Küpsis võiga Rimi 200g

    Küpsis võiga Rimi 200g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • PT Vinegrett 600g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    PT Vinegrett 600g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,15 €/кг

  • Mehhiko salat lõhega Rimi 220g

    Mehhiko salat lõhega Rimi 220g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Salat tuunikalaga Mehhikopärane Rimi 160g

    Salat tuunikalaga Mehhikopärane Rimi 160g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,44 €/кг

  • Juust Salami viilutatud 45% Rimi 150g

    Juust Salami viilutatud 45% Rimi 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Pitsa täidetud ääre ja salaamiga Rimi 472g
    Новинка

    Pitsa täidetud ääre ja salaamiga Rimi 472g

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,84 €/кг

  • Pohlamoos Rimi 400g
    Новинка

    Pohlamoos Rimi 400g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • PT Mooni-vanillikringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Mooni-vanillikringel Rimi 1,5kg

    15.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,33 €/кг

  • PT Kardemoni-vaarika kringel 1,5kg
    Эстония

    PT Kardemoni-vaarika kringel 1,5kg

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,66 €/кг

  • Sea-linnulih.vorstid cheddari täid. Rimi 95g

    Sea-linnulih.vorstid cheddari täid. Rimi 95g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 18,84 €/кг

  • Mango-passioni tort Rimi 720g
    Эстония

    Mango-passioni tort Rimi 720g

    8.59 € за шт.
    Обычная цена: 9,89 €

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • PT Singi- juustustritsel Rimi 500g
    Эстония

    PT Singi- juustustritsel Rimi 500g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,38 €/кг

  • Piprasegu ürtidega Rimi 25g

    Piprasegu ürtidega Rimi 25g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 47,60 €/кг

  • Must pipar jahvatatud Rimi 16g

    Must pipar jahvatatud Rimi 16g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 78,12 €/кг

  • Kiirtoit läätse ja riisiga Rimi 55g

    Kiirtoit läätse ja riisiga Rimi 55g

    0.84 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 15,27 €/кг

  • PT Mooni- vanillistritsel Rimi 450g
    Эстония

    PT Mooni- vanillistritsel Rimi 450g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Vürtsid BBQ kanalihale Rimi 240g

    Vürtsid BBQ kanalihale Rimi 240g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • PT Peedi-küüslaugusalat 2kg GN
    Эстония

    PT Peedi-küüslaugusalat 2kg GN

    9.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,70 €/кг

  • PT Kinoa-kanatops 1,080kg GN
    Эстония

    PT Kinoa-kanatops 1,080kg GN

    14.60 € за шт.

    Цена за единицу: 13,52 €/кг

  • PT Pasta-suitsukanasalat 2kg GN
    Эстония

    PT Pasta-suitsukanasalat 2kg GN

    15.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,93 €/кг

  • PT Broileri-köögiviljakotlet 1,2kg GN
    Эстония

    PT Broileri-köögiviljakotlet 1,2kg GN

    16.85 € за шт.

    Цена за единицу: 14,04 €/кг

  • PT Ahjukartul 1kg GN
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    PT Ahjukartul 1kg GN

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/кг

  • Tatar Rimi 8x100g

    Tatar Rimi 8x100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,11 €/кг

  • PT Täisterapastasalat 600g
    Эстония

    PT Täisterapastasalat 600g

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/кг

  • Krõb. koores m.päh. tšillipipraga Rimi 140g
    2 и более
    -29%
    1
    39 €
    1,95 €
    9,93 €/кг

    Krõb. koores m.päh. tšillipipraga Rimi 140g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 13,93 €/кг

  • Seljanka Rimi 480g

    Seljanka Rimi 480g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,48 €/кг

  • Viburhännak ASC maits.-küüsl. Rimi 300g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Viburhännak ASC maits.-küüsl. Rimi 300g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,97 €/кг

  • Kiirtoit riisi ja köögiviljadega Rimi 55g

    Kiirtoit riisi ja köögiviljadega Rimi 55g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,00 €/кг

  • Marineeritud tomatipoolikud Rimi 510g/310g

    Marineeritud tomatipoolikud Rimi 510g/310g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 7,90 €/кг

  • Kauss kinoa ja kanaga 290g
    Эстония

    Kauss kinoa ja kanaga 290g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,17 €/кг

  • Suitsujuust Rimi 40% viilutatud 150g
    Эстония

    Suitsujuust Rimi 40% viilutatud 150g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 14,33 €/кг

  • Vürtsid BBQ veiselihale Rimi 240g

    Vürtsid BBQ veiselihale Rimi 240g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • Universaalsed vürtsid BBQ Rimi 220g

    Universaalsed vürtsid BBQ Rimi 220g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 21,77 €/кг

  • Vürtsid BBQ sealihale Rimi 230g

    Vürtsid BBQ sealihale Rimi 230g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 20,83 €/кг

  • Vürtsid BBQ ribidele Rimi 230g

    Vürtsid BBQ ribidele Rimi 230g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 20,83 €/кг

Фильтр

Фильтр