Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Frankfurter Rimi 210g

    Frankfurter Rimi 210g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,48 €/кг

  • BBQ kirsiribi
    Эстония

    BBQ kirsiribi

    9.49 € за кг
    Обычная цена: 11,89 €

    Цена за единицу: 9,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Datlibatoon vaarikatega Rimi 30g
    Без лактозы Без молока Для лучшей жизни Подходит для вегетарианцев

    Datlibatoon vaarikatega Rimi 30g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 29,67 €/кг

  • Puuvilja kummikommid Mango Rimi 35g
    Без глютена Подходит для веганов

    Puuvilja kummikommid Mango Rimi 35g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 35,71 €/кг

  • Passionikook Rimi 350g
    Эстония

    Passionikook Rimi 350g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,40 €/кг

  • Krabimaitseline riisisalat 200g
    Эстония

    Krabimaitseline riisisalat 200g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,45 €/кг

  • Tüümian Rimi 20g

    Tüümian Rimi 20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,50 €/кг

  • Martsipanibatoon kakaokatte-karamell Rimi 40g

    Martsipanibatoon kakaokatte-karamell Rimi 40g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,25 €/кг

  • Praetud sibul Rimi 100g

    Praetud sibul Rimi 100g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Pannkoogid sealihaga 360g Rimi

    Pannkoogid sealihaga 360g Rimi

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,69 €/кг

  • Piimakommid maapähklitega Rimi Gotina kg

    Piimakommid maapähklitega Rimi Gotina kg

    8.29 € за кг

    Цена за единицу: 8,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Tee roheline Rimi 80g

    Tee roheline Rimi 80g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,88 €/кг

  • Tualettpaber Rimi 4 rulli, 3 kihiline

    Tualettpaber Rimi 4 rulli, 3 kihiline

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,35 €/шт.

  • Kapsa-kurgisalat 250g
    Эстония

    Kapsa-kurgisalat 250g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

  • Panna cotta vaarikatega 150g
    Эстония

    Panna cotta vaarikatega 150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Õiemesi Rimi, 300g

    Õiemesi Rimi, 300g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,30 €/кг

  • Kaera näkileivad jogurti-tšilli Rimi 120g

    Kaera näkileivad jogurti-tšilli Rimi 120g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,42 €/кг

  • Kaera näkileivad Rimi 120g

    Kaera näkileivad Rimi 120g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,42 €/кг

  • Pikateraline riis Rimi 800g

    Pikateraline riis Rimi 800g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 2,19 €/кг

  • Pannkoogid kohupiimaga 360g Rimi

    Pannkoogid kohupiimaga 360g Rimi

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Krabimaitseline riisisalat 500g
    Эстония

    Krabimaitseline riisisalat 500g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • Sinihallitusjuust Gold viil. 50% Rimi 100g

    Sinihallitusjuust Gold viil. 50% Rimi 100g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Pruun täistera bulgur Rimi 400g

    Pruun täistera bulgur Rimi 400g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,72 €/кг

  • Juust Brie trühvliga Rimi 135g

    Juust Brie trühvliga Rimi 135g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,56 €/кг

  • Õunamahl 100% Rimi 1l
    Новинка

    Õunamahl 100% Rimi 1l

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,29 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Sünnipäevasalat 1kg
    Эстония

    Sünnipäevasalat 1kg

    7.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,89 €/кг

  • Vorst juustuga Kabanos Rimi 120g

    Vorst juustuga Kabanos Rimi 120g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,08 €/кг

  • Bruschetta tomati ja oreganoga Rimi 150g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Bruschetta tomati ja oreganoga Rimi 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Petersell Rimi 4g

    Petersell Rimi 4g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 197,50 €/кг

  • Kohvioad röstitud Rimi 1kg

    Kohvioad röstitud Rimi 1kg

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

  • Eesti kartul pestud kollane Rimi 2,5 kg
    Для лучшей жизни Эстония

    Eesti kartul pestud kollane Rimi 2,5 kg

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 1,36 €/кг

  • Proteiinibat. 30% Peanuts&Chocolate Rimi 35g

    Proteiinibat. 30% Peanuts&Chocolate Rimi 35g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,29 €/кг

  • Allikavesi karboniseeritud Rimi 0,5l

    Allikavesi karboniseeritud Rimi 0,5l

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,78 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Suhkur Rimi 50x3g

    Suhkur Rimi 50x3g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Basiilik Rimi 6g

    Basiilik Rimi 6g

    0.80 € за шт.

    Цена за единицу: 133,33 €/кг

  • Proteiinibatoon 30% Vanill &Crispies Rimi 35g

    Proteiinibatoon 30% Vanill &Crispies Rimi 35g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,29 €/кг

  • Merekapsas Rimi kalmaaride 250g

    Merekapsas Rimi kalmaaride 250g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,40 €/кг

  • Soonsulguriga säilituskotid Rimi 1l 20tk

    Soonsulguriga säilituskotid Rimi 1l 20tk

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 0,11 €/шт.

  • Seaprae viilud 285g
    Эстония

    Seaprae viilud 285g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,12 €/кг

  • Alumiiniumfoolium Rimi 29cm x 30m

    Alumiiniumfoolium Rimi 29cm x 30m

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/шт.

Фильтр

Фильтр