Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Suitsutatud sprotid õlis Rimi 100g/70g

    Suitsutatud sprotid õlis Rimi 100g/70g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 20,71 €/кг

  • Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 440g

    Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 440g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,48 €/кг

  • Kaneeli-suhkrutigu 110g
    Подходит для вегетарианцев

    Kaneeli-suhkrutigu 110g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 1,80 €/кг

  • Aprikoos kuivatatud Rimi 200g

    Aprikoos kuivatatud Rimi 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Külmsuitsu makrell Rimi vp kg

    Külmsuitsu makrell Rimi vp kg

    16.99 € за кг

    Цена за единицу: 16,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.32 kg 0.32kg

  • Juust Rimi Tilsit viilutatud 45% 150g
    Без лактозы

    Juust Rimi Tilsit viilutatud 45% 150g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,60 €/кг

  • Papptaldrikud valged Rimi 22 cm 40 tk

    Papptaldrikud valged Rimi 22 cm 40 tk

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Adžika Rimi 260g

    Adžika Rimi 260g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 7,65 €/кг

  • Papptaldrikud rohelised Rimi 22cm 10tk

    Papptaldrikud rohelised Rimi 22cm 10tk

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 0,21 €/шт.

  • Piparmündilehetee Rimi 20x1,5g

    Piparmündilehetee Rimi 20x1,5g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 53,00 €/кг

  • Nektar punase viinamarja Rimi 1l

    Nektar punase viinamarja Rimi 1l

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 1,95 €/л

  • Müslibatoon kuivatatud aprikoosidega Rimi 30g

    Müslibatoon kuivatatud aprikoosidega Rimi 30g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

  • Keedetud tatar 350g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Keedetud tatar 350g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,75 €

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Juust Mozzarella Light Rimi 125g

    Juust Mozzarella Light Rimi 125g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 12,40 €/кг

  • Paprika marinaadis röstitud Rimi 670g/395g

    Paprika marinaadis röstitud Rimi 670g/395g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,84 €/кг

  • Maisipulgad sidrunimaitselised Rimi 150g

    Maisipulgad sidrunimaitselised Rimi 150g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,27 €/кг

  • Allikavesi karboniseerimata Rimi 0,75l

    Allikavesi karboniseerimata Rimi 0,75l

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,92 €/л

    Депозит 0,10 €

  • India pähkel Rimi kg
    Для лучшей жизни

    India pähkel Rimi kg

    20.99 € за кг

    Цена за единицу: 20,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Tomatikaste Rimi 480g

    Tomatikaste Rimi 480g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 3,73 €/кг

  • Kummikommid Hapud ussikesed Rimi 100g

    Kummikommid Hapud ussikesed Rimi 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Juust Hollandi Rimi 500g
    Для лучшей жизни Эстония

    Juust Hollandi Rimi 500g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,58 €/кг

  • Itaalia salat lõhega Rimi 220g

    Itaalia salat lõhega Rimi 220g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Porgandi-õuna-virsikunektar Rimi 0,75l

    Porgandi-õuna-virsikunektar Rimi 0,75l

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,72 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Kohv lahustuv FD Rimi 100g

    Kohv lahustuv FD Rimi 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Päevalilleseemned Rimi must, röstitud 300g

    Päevalilleseemned Rimi must, röstitud 300g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Liugsulguriga säilituskotid Rimi 1l, 20tk

    Liugsulguriga säilituskotid Rimi 1l, 20tk

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 0,11 €/шт.

  • Tualettpaber Rimi 6 rulli, 4 kih., 150 lehte

    Tualettpaber Rimi 6 rulli, 4 kih., 150 lehte

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,67 €/шт.

  • Maisigaletid linaseemnetega Rimi 115g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Maisigaletid linaseemnetega Rimi 115g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 8,61 €/кг

  • Aasiapärased nuudlid 400g
    Эстония

    Aasiapärased nuudlid 400g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,22 €/кг

  • Hiinapärane köögiviljasegu praadim. 400g
    Для лучшей жизни

    Hiinapärane köögiviljasegu praadim. 400g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Võileib lõhega Rimi 140g

    Võileib lõhega Rimi 140g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 23,50 €/кг

  • Valge šokolaadi nööbid Rimi 100g

    Valge šokolaadi nööbid Rimi 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Makaronid Spirali Rimi 500g

    Makaronid Spirali Rimi 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Karri Rimi 25g

    Karri Rimi 25g

    0.80 € за шт.

    Цена за единицу: 32,00 €/кг

  • Riisivahvlid piimašokolaadiga Rimi 100g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Riisivahvlid piimašokolaadiga Rimi 100g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,90 €/кг

  • Roosikimp Rimi 50cm, 9 vart

    Roosikimp Rimi 50cm, 9 vart

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Baguette tomati ja basiilikuga 155g

    Baguette tomati ja basiilikuga 155g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,09 €/кг

  • Kaerahelbed täistera Rimi 1kg

    Kaerahelbed täistera Rimi 1kg

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,79 €/кг

  • Lavaširullid kuumsuitsulõhega 210g

    Lavaširullid kuumsuitsulõhega 210g

    4.65 € за шт.

    Цена за единицу: 22,14 €/кг

  • Tee roheline piparmündi Rimi 20x2g

    Tee roheline piparmündi Rimi 20x2g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 52,25 €/кг

Фильтр

Фильтр