Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Turistieine sealihast Minu 250g

    Turistieine sealihast Minu 250g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 8,54 €/кг

  • Lõherull juust. kuumsui. Oniors Zivis kg

    Lõherull juust. kuumsui. Oniors Zivis kg

    12.65 € за кг

    Цена за единицу: 12,65 €/кг

  • Täissuitsuvorst MÕNUS Rakvere 210g

    Täissuitsuvorst MÕNUS Rakvere 210g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,05 €/кг

  • Kanaliha snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g
    Эстония

    Kanaliha snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 28,43 €/кг

  • Armeenia searibid Steff kg
    Эстония

    Armeenia searibid Steff kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.8 kg 0.8kg

  • Vannamei krevetid soolvees Marwi ASC 300/140g
    Эстония

    Vannamei krevetid soolvees Marwi ASC 300/140g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,93 €/кг

  • Fuet salaami Tapas Argal 80g

    Fuet salaami Tapas Argal 80g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 42,38 €/кг

  • Serrano sink soolatud, viil. Ventula 300g

    Serrano sink soolatud, viil. Ventula 300g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,30 €/кг

  • Karpkala roogitud, kg
    Для лучшей жизни

    Karpkala roogitud, kg

    8.09 € за кг
    Обычная цена: 8,99 €

    Цена за единицу: 8,09 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:2 kg 2kg

  • Sea-linnulih.vorstid cheddari täid. Rimi 95g

    Sea-linnulih.vorstid cheddari täid. Rimi 95g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 18,84 €/кг

  • Mehhiko salat lõhega Rimi 220g

    Mehhiko salat lõhega Rimi 220g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Koha snäkk kuivatatud Veladis 40g

    Koha snäkk kuivatatud Veladis 40g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Kalmaarid omas tindis Calvo 115g/72g

    Kalmaarid omas tindis Calvo 115g/72g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 35,42 €/кг

  • Turistieine sealihast Minu De Lux 525g

    Turistieine sealihast Minu De Lux 525g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,12 €/кг

  • Sprotid õlis EO Kaija 190g

    Sprotid õlis EO Kaija 190g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 26,24 €/кг

  • Tuunikala Poke kastmes Kaija 110g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Tuunikala Poke kastmes Kaija 110g

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 24,45 €/кг

  • Kab.snäkk Parm. Regg. juust. Rakvere 80g

    Kab.snäkk Parm. Regg. juust. Rakvere 80g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 37,38 €/кг

  • Lõhe hautatud Koduküla 240g

    Lõhe hautatud Koduküla 240g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,38 €/кг

  • Sprotid õlis Rannaküla 160g

    Sprotid õlis Rannaküla 160g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 17,81 €/кг

  • Rannakarbid soolvees Marwi ASC 300/140g
    Эстония

    Rannakarbid soolvees Marwi ASC 300/140g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 29,93 €/кг

  • Sea sisefilee kauaküpsetatud BBQ Oskar 500g
    Эстония

    Sea sisefilee kauaküpsetatud BBQ Oskar 500g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,98 €/кг

  • Laagerdatud veise flank steik 220g

    Laagerdatud veise flank steik 220g

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 59,05 €/кг

  • Viburhännak ASC maits.-küüsl. Rimi 300g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Viburhännak ASC maits.-küüsl. Rimi 300g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,97 €/кг

  • Merekapsasalat Kapten Grant 500g

    Merekapsasalat Kapten Grant 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Vannamei v.hännak40/50 sul.Rimi ASC 300g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Vannamei v.hännak40/50 sul.Rimi ASC 300g

    6.99 € за шт.
    Обычная цена: 9,69 €

    Цена за единицу: 23,30 €/кг

  • Merivarblase must kalamari Sudrablinis 50g

    Merivarblase must kalamari Sudrablinis 50g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 103,80 €/кг

  • Salat tuunikalaga Mehhikopärane Rimi 160g

    Salat tuunikalaga Mehhikopärane Rimi 160g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,44 €/кг

  • Heeringafilee õlis vähesoolatud Zigmas 240g

    Heeringafilee õlis vähesoolatud Zigmas 240g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,97 €/кг

  • Külmsuitsuvorst Itaalia Adazi 200g

    Külmsuitsuvorst Itaalia Adazi 200g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,45 €/кг

  • Kabanossisnäkk Rakvere 80g

    Kabanossisnäkk Rakvere 80g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 36,13 €/кг

  • Kuivatatud särg Oniors Zivis 160g

    Kuivatatud särg Oniors Zivis 160g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,94 €/кг

  • Rannakarbid tšilli-küüslaugu Marwi 100g
    Эстония

    Rannakarbid tšilli-küüslaugu Marwi 100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,90 €/кг

  • Rannakarbid valge veini kastmes BANTRY 450g

    Rannakarbid valge veini kastmes BANTRY 450g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Serrano sink soolatud, viil. Ventula 500g

    Serrano sink soolatud, viil. Ventula 500g

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,98 €/кг

  • Täissuitsuvorst Äge Rakvere 210g

    Täissuitsuvorst Äge Rakvere 210g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,05 €/кг

  • Moiva kalamar.määre s.lõhega Sudrablinis 160g

    Moiva kalamar.määre s.lõhega Sudrablinis 160g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • Sealiha snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g
    Эстония

    Sealiha snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 28,43 €/кг

  • Heigi snäkk kuivatatud Veladis 40g

    Heigi snäkk kuivatatud Veladis 40g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Lõhetükid tomatikastmes Kapten Grant 230g

    Lõhetükid tomatikastmes Kapten Grant 230g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Vinnutatud gorbuušafilee Sea Snacks 30g

    Vinnutatud gorbuušafilee Sea Snacks 30g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,67 €/кг

Фильтр

Фильтр