Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Võiroos 90g
    Эстония
    Новинка

    Võiroos 90g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Moosipall, sulatatud 60g
    Возможно самая низкая цена!

    Moosipall, sulatatud 60g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,50 €/кг

  • Tume Itaalia leib ciabatta 330g
    Возможно самая низкая цена!

    Tume Itaalia leib ciabatta 330g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,09 €/кг

  • Kaneelirull 65g Rimi pagaritelt
    Эстония

    Kaneelirull 65g Rimi pagaritelt

    0.56 € за шт.

    Цена за единицу: 8,62 €/кг

  • Kreemisai Rimi pagaritelt 50g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Kreemisai Rimi pagaritelt 50g

    0.47 € за шт.

    Цена за единицу: 9,40 €/кг

  • Mitmevilja croissant 72g
    2 и более
    -20%
    0
    55 €
    0,69 €
    7,64 €/кг
    Эстония

    Mitmevilja croissant 72g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

  • Šokolaadi sõõrik sulatatud 77g
    Возможно самая низкая цена!

    Šokolaadi sõõrik sulatatud 77g

    0.96 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Juusturull 115g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Juusturull 115g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 10,87 €/кг

  • Rukki-riisipirukas 65g

    Rukki-riisipirukas 65g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,62 €/кг

  • Lihapirukas 55g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Lihapirukas 55g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 11,82 €/кг

  • Pärmitaigna lihapirukas Rimi pagaritelt 70g
    Эстония

    Pärmitaigna lihapirukas Rimi pagaritelt 70g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,14 €/кг

  • Mini maasikasõõrik sulatatud 23g

    Mini maasikasõõrik sulatatud 23g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,30 €/кг

  • Kapsapirukas 60g
    Эстония

    Kapsapirukas 60g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 14,83 €/кг

  • Itaalia leib Bocatta 440g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Itaalia leib Bocatta 440g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 5,57 €/кг

  • Kohupiimatasku võiga Eesti Pagar 150g
    2 и более
    -23%
    1
    15 €
    1,49 €
    7,67 €/кг
    Эстония

    Kohupiimatasku võiga Eesti Pagar 150g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,93 €/кг

  • Viineripirukas pärmitaignast 50g Rimi
    Эстония

    Viineripirukas pärmitaignast 50g Rimi

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 15,00 €/кг

  • Kreemikook Pastel de Nata 57g
    Подходит для вегетарианцев

    Kreemikook Pastel de Nata 57g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,80 €/кг

  • Küüslauguleivakesed kg
    Эстония

    Küüslauguleivakesed kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Õuna-kaneelitasku Eesti Pagar 50g
    Эстония

    Õuna-kaneelitasku Eesti Pagar 50g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,91 €/кг

  • Tosca saiake 100g

    Tosca saiake 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Rukkileivake 90g

    Rukkileivake 90g

    0.37 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Kohupiimasaiake 70g

    Kohupiimasaiake 70g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,86 €/кг

  • Croissant võiga 63g
    Возможно самая низкая цена!

    Croissant võiga 63g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 9,37 €/кг

  • Võiroos Rimi pagaritelt 70g
    Эстония

    Võiroos Rimi pagaritelt 70g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,86 €/кг

  • Moonirull 70g
    Эстония

    Moonirull 70g

    0.56 € за шт.

    Цена за единицу: 8,00 €/кг

  • Kaneelirull kardemoniga 85g
    Эстония

    Kaneelirull kardemoniga 85g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 11,18 €/кг

  • Vanillimaitseline kreemisaiake 88g

    Vanillimaitseline kreemisaiake 88g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 10,80 €/кг

  • Pirukas õunatäidisega 90g

    Pirukas õunatäidisega 90g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Pitsapirukas 120g

    Pitsapirukas 120g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

  • Mitmevilja baguette 250g
    Эстония

    Mitmevilja baguette 250g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 5,00 €/кг

  • Valge sõõrik karamellitäidis., sulatatud 70g

    Valge sõõrik karamellitäidis., sulatatud 70g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,14 €/кг

  • Prantsuse baguette Medomi 250g

    Prantsuse baguette Medomi 250g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,87 €/кг

  • Kaneeli-suhkrutigu 110g
    Подходит для вегетарианцев

    Kaneeli-suhkrutigu 110g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 1,80 €/кг

  • Baguette tomati ja basiilikuga 155g

    Baguette tomati ja basiilikuga 155g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,09 €/кг

  • Lehttaigna pirukas juustu ja singiga 117g

    Lehttaigna pirukas juustu ja singiga 117g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Tume juuretiseleib 500g

    Tume juuretiseleib 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Filotaigna pirukas brõnsa ja spinati 50g

    Filotaigna pirukas brõnsa ja spinati 50g

    0.64 € за шт.

    Цена за единицу: 16,00 €/кг

  • Martsipanikeerd 60g

    Martsipanikeerd 60g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 11,54 €/кг

  • Viineripirukas pärmitaig.120g

    Viineripirukas pärmitaig.120g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,92 €/кг

  • Rukkileib ilma lisatud pärmita 400g

    Rukkileib ilma lisatud pärmita 400g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

Фильтр

Фильтр