Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Meresool Rimi peenike 500g

    Meresool Rimi peenike 500g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,35 €

    Цена за единицу: 2,18 €/кг

  • Meresool Rimi jäme 500g

    Meresool Rimi jäme 500g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 2,70 €/кг

  • Himaalaja roosa sool Rimi peenike 500g

    Himaalaja roosa sool Rimi peenike 500g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Kivisool jämedateraline Rimi Smart 1kg
    Возможно самая низкая цена!

    Kivisool jämedateraline Rimi Smart 1kg

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,49 €/кг

  • Himaalaja roosa sool Rimi jäme 500g

    Himaalaja roosa sool Rimi jäme 500g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Söögisool peeneteraline Santa Maria 92g

    Söögisool peeneteraline Santa Maria 92g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 19,02 €/кг

  • Küüslaugusool Santa Maria 40g
    Эстония

    Küüslaugusool Santa Maria 40g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 19,75 €/кг

  • Himaalaja roosa sool Selection by Rimi 100g

    Himaalaja roosa sool Selection by Rimi 100g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,85 €

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Aroomisool Santa Maria 390g

    Aroomisool Santa Maria 390g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,56 €/кг

  • Ürdisool Herbamare mahe 250g
    Органические продукты

    Ürdisool Herbamare mahe 250g

    5.95 € за шт.

    Цена за единицу: 23,80 €/кг

  • Meresool Selection By Rimi 100g
    1
    99 €
    19,90 €/кг

    Meresool Selection By Rimi 100g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Must sool Selection by Rimi 100g
    1
    99 €
    19,90 €/кг

    Must sool Selection by Rimi 100g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 34,90 €/кг

  • Kivisool jämedateral. veskis Santa Maria 455g

    Kivisool jämedateral. veskis Santa Maria 455g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,70 €/кг

  • Meresool maitsetaimedega Selection 90g
    1
    99 €
    22,11 €/кг

    Meresool maitsetaimedega Selection 90g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 32,11 €/кг

  • Kivisool jämedateraline Santa Maria 140g

    Kivisool jämedateraline Santa Maria 140g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,64 €/кг

  • Söögisool jäme LSTK Cook 1kg

    Söögisool jäme LSTK Cook 1kg

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/кг

  • Suitsutatud meresool Selection by Rimi 100g

    Suitsutatud meresool Selection by Rimi 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Sool Saldva ürtidega 130g

    Sool Saldva ürtidega 130g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 8,85 €/кг

  • Ürdisool Mahe A.Vogel Trocomare 250g
    Органические продукты

    Ürdisool Mahe A.Vogel Trocomare 250g

    5.95 € за шт.

    Цена за единицу: 23,80 €/кг

  • Sool Saldva küüslauguga 130g

    Sool Saldva küüslauguga 130g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 8,85 €/кг

  • Sool Svaneti Saldva 110g

    Sool Svaneti Saldva 110g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,00 €/кг

Фильтр

Фильтр