Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekstra väärisoliiviõli Rimi 750ml
    Для лучшей жизни

    Ekstra väärisoliiviõli Rimi 750ml

    6.99 € за шт.
    Обычная цена: 11,49 €

    Цена за единицу: 9,32 €/л

  • Tualettpaber Rimi kummel 3-kih. 8 rulli

    Tualettpaber Rimi kummel 3-kih. 8 rulli

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,35 €/шт.

  • Minipaprikad Rimi 200g
    Для лучшей жизни

    Minipaprikad Rimi 200g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Rohelised oliivid Rimi kivideta 935g/455g

    Rohelised oliivid Rimi kivideta 935g/455g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,77 €/кг

  • Pastakaste Rimi Napoletana 390g

    Pastakaste Rimi Napoletana 390g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Kooritud kreeka pähkel Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Kooritud kreeka pähkel Rimi kg

    11.99 € за кг

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Kirsstomati mix Rimi 1kl, 250g

    Kirsstomati mix Rimi 1kl, 250g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,96 €/кг

  • Täisteramüsli Rimi datlite, kinoaga 400g
    Без молока

    Täisteramüsli Rimi datlite, kinoaga 400g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Soolapulgad Rimi 150g

    Soolapulgad Rimi 150g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 6,33 €/кг

  • Karb-mata õunamaitseline jook Rimi 1,5l

    Karb-mata õunamaitseline jook Rimi 1,5l

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 0,59 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Kooritud maapähkel blanš.poolit.Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Kooritud maapähkel blanš.poolit.Rimi kg

    4.79 € за кг

    Цена за единицу: 4,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Suitsutatud magus paprika Rimi 25g

    Suitsutatud magus paprika Rimi 25g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 38,00 €/кг

  • Kondenspiim magustatud Rimi 250g
    Эстония

    Kondenspiim magustatud Rimi 250g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,16 €/кг

  • Mustad oliivid Rimi kivideta 350g/150g

    Mustad oliivid Rimi kivideta 350g/150g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 13,67 €/кг

  • Marineeritud sibulad Rimi 320g/190g

    Marineeritud sibulad Rimi 320g/190g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Tatar Rimi 4x100g

    Tatar Rimi 4x100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Koorega kartulisekt.Rimi eelpraetud 1kg

    Koorega kartulisekt.Rimi eelpraetud 1kg

    3.15 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 3,15 €/кг

  • Seavälisfilee kuumsuitsu viilutatud Rimi 100g

    Seavälisfilee kuumsuitsu viilutatud Rimi 100g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,55 €

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Pitsa Royale Rimi 570G

    Pitsa Royale Rimi 570G

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,59 €

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Küpsetuskotid RIMI 5tk, 35x43cm

    Küpsetuskotid RIMI 5tk, 35x43cm

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 0,27 €/шт.

  • Lasanje Bolognese kastmega Rimi, 1kg
    Возможно самая низкая цена!

    Lasanje Bolognese kastmega Rimi, 1kg

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,79 €/кг

  • Kalk.rinnafil. lõigud, värske, A-kl Rimi 360g

    Kalk.rinnafil. lõigud, värske, A-kl Rimi 360g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,64 €/кг

  • Aedoad pruunid Rimi 400g/240g

    Aedoad pruunid Rimi 400g/240g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Tualettpaber Rimi Natura 3 kihiline, 8 rulli

    Tualettpaber Rimi Natura 3 kihiline, 8 rulli

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,37 €/шт.

  • Salat Bistro Rimi 1kl, 150g
    Для лучшей жизни

    Salat Bistro Rimi 1kl, 150g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Nektar greibi Rimi 1l

    Nektar greibi Rimi 1l

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,79 €/л

  • Šokolaadikompvekid Rimi Seashells 250g

    Šokolaadikompvekid Rimi Seashells 250g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,76 €/кг

  • Oad Rimi Cannellini 400g/240g

    Oad Rimi Cannellini 400g/240g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 6,46 €/кг

  • Tume sojakaste Rimi 150ml

    Tume sojakaste Rimi 150ml

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,27 €/л

  • Nisujahu 405d Rimi 1kg

    Nisujahu 405d Rimi 1kg

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/кг

  • Jõhvika-mannavaht 200g
    Эстония

    Jõhvika-mannavaht 200g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,35 €

    Цена за единицу: 5,95 €/кг

  • Kobarkrüsanteem Rimi 50cm, 5 vart

    Kobarkrüsanteem Rimi 50cm, 5 vart

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/шт.

  • Mahlajook segumarja Rimi 1l

    Mahlajook segumarja Rimi 1l

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/л

  • Pannkoogijahu Rimi 400g

    Pannkoogijahu Rimi 400g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,72 €/кг

  • Kartulipuder Rimi 200g

    Kartulipuder Rimi 200g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Granaatõunamahl Rimi 1l
    Эстония

    Granaatõunamahl Rimi 1l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Kalafilee juustuga Rimi 300g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Эстония

    Kalafilee juustuga Rimi 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Suviste marjade segu Rimi külmutatud 400g

    Suviste marjade segu Rimi külmutatud 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Makaronid hakklihaga 350g
    Эстония

    Makaronid hakklihaga 350g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,40 €/кг

  • Jõhvikarull Rimi 300g
    Эстония

    Jõhvikarull Rimi 300g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 12,30 €/кг

Фильтр

Фильтр