Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Tumeda šokolaadi nööbid Rimi 100g

    Tumeda šokolaadi nööbid Rimi 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Hapukapsas porgandiga Rimi 800g

    Hapukapsas porgandiga Rimi 800g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,24 €/кг

  • Röstit. Pistaatsia pähklid sool Rimi 150g

    Röstit. Pistaatsia pähklid sool Rimi 150g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 23,27 €/кг

  • Maisikrõpsud juustuga Rimi 200g

    Maisikrõpsud juustuga Rimi 200g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,95 €/кг

  • Kolmejuustupitsa juustuäärega Rimi 434G

    Kolmejuustupitsa juustuäärega Rimi 434G

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,88 €/кг

  • Mustad oliivid Rimi kivideta 935g/455g

    Mustad oliivid Rimi kivideta 935g/455g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,77 €/кг

  • Rohelised oliivid Rimi kivideta 345g/160g
    2 и более
    -24%
    1
    59 €
    2,09 €
    9,94 €/кг

    Rohelised oliivid Rimi kivideta 345g/160g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,06 €/кг

  • Võileib kanaga Rimi 150g

    Võileib kanaga Rimi 150g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

  • Sealihavorstid Kabanos Rimi 120g

    Sealihavorstid Kabanos Rimi 120g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,08 €/кг

  • Mini läätsevahvlid Rimi 44g
    Без лактозы Без молока Без глютена Для лучшей жизни

    Mini läätsevahvlid Rimi 44g

    0.88 € за шт.

    Цена за единицу: 20,00 €/кг

  • Jook sidruni-laimi karb-tud Rimi 2l

    Jook sidruni-laimi karb-tud Rimi 2l

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 0,83 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Ploomtomatid kooritud Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Ploomtomatid kooritud Rimi 400g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,22 €/кг

  • Papptopsid valged Rimi 240ml 40 tk

    Papptopsid valged Rimi 240ml 40 tk

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Kirsid kivideta Rimi kiirkülmutatud 1kg
    Для лучшей жизни

    Kirsid kivideta Rimi kiirkülmutatud 1kg

    9.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,69 €/кг

  • Karamellivahvlid Rimi 252g

    Karamellivahvlid Rimi 252g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

  • Kummikommid Ussikesed Rimi 100g

    Kummikommid Ussikesed Rimi 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Riivjuust Gouda Rimi 150g

    Riivjuust Gouda Rimi 150g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,45 €

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Kohvijook lahustuv 3in1 Rimi 150g

    Kohvijook lahustuv 3in1 Rimi 150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Nisu meega Rimi Honey pops 200g
    Без молока

    Nisu meega Rimi Honey pops 200g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Niisked salvrätikud Sensitive Rimi 60tk

    Niisked salvrätikud Sensitive Rimi 60tk

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,03 €/шт.

  • Allikavesi karboniseerimata Rimi Kids 0,5l

    Allikavesi karboniseerimata Rimi Kids 0,5l

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,98 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Kananagitsad Rimi 300g

    Kananagitsad Rimi 300g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Lõhefilee külmsuitsu Rimi 500g
    Для лучшей жизни

    Lõhefilee külmsuitsu Rimi 500g

    18.99 € за шт.

    Цена за единицу: 37,98 €/кг

  • Viinerid Hot dog Rimi 500g
    Возможно самая низкая цена!

    Viinerid Hot dog Rimi 500g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • Kartulipuder piimaga Rimi 200g

    Kartulipuder piimaga Rimi 200g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Valge veini äädikas Rimi 250ml

    Valge veini äädikas Rimi 250ml

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 7,96 €/л

  • Vahvlirullid vanillimaits.täidisega Rimi 280g

    Vahvlirullid vanillimaits.täidisega Rimi 280g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 6,25 €/кг

  • Van.maits.jäätis jõhvikatäid. Rimi 120g/200ml

    Van.maits.jäätis jõhvikatäid. Rimi 120g/200ml

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Keefir Rimi 2% 1kg

    Keefir Rimi 2% 1kg

    1.05 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 1,05 €/кг

  • Kõva juust Rimi 37% 18 kuud 180g
    Без лактозы

    Kõva juust Rimi 37% 18 kuud 180g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,09 €

    Цена за единицу: 15,50 €/кг

  • Marineeritud kornišonid Rimi 1650g/900g

    Marineeritud kornišonid Rimi 1650g/900g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,10 €/кг

  • Nisujahu 405d Rimi 2kg

    Nisujahu 405d Rimi 2kg

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 0,98 €/кг

  • Küüslauguleivakesed kg
    Эстония

    Küüslauguleivakesed kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Kinoa valge Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Kinoa valge Rimi 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Britta kook Rimi 300g
    Эстония

    Britta kook Rimi 300g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Seesamiseemned Rimi 200g
    Для лучшей жизни

    Seesamiseemned Rimi 200g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Kuninglik segu Rimi 150g

    Kuninglik segu Rimi 150g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,60 €/кг

  • Rukki näkileivad hapukoorega Rimi 200g

    Rukki näkileivad hapukoorega Rimi 200g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Pistaatsiapähklid röstitud, sool. Rimi 700g

    Pistaatsiapähklid röstitud, sool. Rimi 700g

    13.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,27 €/кг

  • marja ja  pähklite segu Energy Rimi 500g

    marja ja pähklite segu Energy Rimi 500g

    8.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,78 €/кг

Фильтр

Фильтр