Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Manna Rimi 800g
    Возможно самая низкая цена!

    Manna Rimi 800g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 1,06 €/кг

  • Oliiviõli Extra Light Rimi 750ml

    Oliiviõli Extra Light Rimi 750ml

    6.99 € за шт.
    Обычная цена: 9,29 €

    Цена за единицу: 9,32 €/л

  • Biskviitmaius piima-šokolaadikreemi Rimi 30g

    Biskviitmaius piima-šokolaadikreemi Rimi 30g

    0.35 € за шт.
    Обычная цена: 0,45 €

    Цена за единицу: 11,67 €/кг

  • 4-viljahelbed Rimi 500g
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    4-viljahelbed Rimi 500g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/кг

  • Kalkuni rinnafilee, värske, A-klass Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Kalkuni rinnafilee, värske, A-klass Rimi kg

    15.99 € за кг

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.5 kg 1.5kg

  • Toidukile perforeeritud 29cmx30m Rimi

    Toidukile perforeeritud 29cmx30m Rimi

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 1,75 €/шт.

  • Küpsised Rimi vanillimaits. täidisega 500g

    Küpsised Rimi vanillimaits. täidisega 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Kultuurjõhvikad kiirkülmutatud Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Kultuurjõhvikad kiirkülmutatud Rimi 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Br.kint.liha kondi ja n-ta vär. A-kl. Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Br.kint.liha kondi ja n-ta vär. A-kl. Rimi kg

    6.34 € за кг
    Обычная цена: 7,98 €

    Цена за единицу: 6,34 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Toortatar Rimi 800g
    Для лучшей жизни

    Toortatar Rimi 800g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,61 €/кг

  • Aedoad tomatikastmes Rimi 400g/200g

    Aedoad tomatikastmes Rimi 400g/200g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,25 €/кг

  • Müsli kinoa ja vaarikatega Rimi 350g
    Без молока

    Müsli kinoa ja vaarikatega Rimi 350g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 7,86 €/кг

  • Õunaäädikas 6% Rimi 400ml
    Для лучшей жизни

    Õunaäädikas 6% Rimi 400ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/л

  • Mahlajook Rimi virsiku ja viinamarja 0,2l

    Mahlajook Rimi virsiku ja viinamarja 0,2l

    0.40 € за шт.

    Цена за единицу: 2,00 €/л

  • Pikateraline riis Rimi 8x100g

    Pikateraline riis Rimi 8x100g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,11 €/кг

  • Pastakaste Rimi küüslauguga 390g

    Pastakaste Rimi küüslauguga 390g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,87 €/кг

  • Šokolaadijäätis Rimi 200ml/110g

    Šokolaadijäätis Rimi 200ml/110g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,38 €/кг

  • Küpsised valge šokolaadi-sidruni Rimi 150g
    2 и более
    -38%
    1
    49 €
    2,39 €
    9,93 €/кг

    Küpsised valge šokolaadi-sidruni Rimi 150g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,93 €/кг

  • Tomatiketšup Rimi 1kg

    Tomatiketšup Rimi 1kg

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,19 €/кг

  • Vahvlirullid sarapuupähkli täidis. Rimi 280g

    Vahvlirullid sarapuupähkli täidis. Rimi 280g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 6,25 €/кг

  • Pähkli- ja marjasegu Imperial Rimi 500g

    Pähkli- ja marjasegu Imperial Rimi 500g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,98 €/кг

  • Mandel puhastatud Rimi 150g
    Для лучшей жизни

    Mandel puhastatud Rimi 150g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,93 €/кг

  • Maasika-jogurtikook Rimi 350g
    Эстония

    Maasika-jogurtikook Rimi 350g

    2.95 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 8,43 €/кг

  • Meekook Rimi 350g
    Эстония

    Meekook Rimi 350g

    2.95 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 8,43 €/кг

  • Mahl tomati Rimi 1l

    Mahl tomati Rimi 1l

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,49 €/л

  • Veise koot Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Veise koot Rimi kg

    12.79 € за кг

    Цена за единицу: 12,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.67 kg 0.67kg

  • India pähklid Rimi 700g
    6
    99 €
    9,99 €/кг

    India pähklid Rimi 700g

    8.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

  • Sprotid õlis Rimi 170g/119g

    Sprotid õlis Rimi 170g/119g

    1.75 € за шт.
    Обычная цена: 1,95 €

    Цена за единицу: 14,71 €/кг

  • Biskviitmaius piima-ja meekreemiga Rimi 28g

    Biskviitmaius piima-ja meekreemiga Rimi 28g

    0.35 € за шт.
    Обычная цена: 0,45 €

    Цена за единицу: 12,50 €/кг

  • Pähklite segu Rimi 150g
    Для лучшей жизни

    Pähklite segu Rimi 150g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 24,60 €/кг

  • Kakaopulber vähendatud rasvasis. Rimi 100g

    Kakaopulber vähendatud rasvasis. Rimi 100g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 38,90 €/кг

  • Suvine köögiviljasegu praadim. Rimi 400G
    Для лучшей жизни

    Suvine köögiviljasegu praadim. Rimi 400G

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Kreemikook Pastel de Nata 57g
    Подходит для вегетарианцев

    Kreemikook Pastel de Nata 57g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,80 €/кг

  • Lõhefilee luudeta ja nahata Rimi 500g
    Для лучшей жизни

    Lõhefilee luudeta ja nahata Rimi 500g

    12.99 € за шт.
    Обычная цена: 16,29 €

    Цена за единицу: 25,98 €/кг

  • Köögiviljasegu Havai Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Köögiviljasegu Havai Rimi 400g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,47 €/кг

  • Kummikomm Burgerid Rimi 100g

    Kummikomm Burgerid Rimi 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Apelsinimahl 100% Rimi 1l

    Apelsinimahl 100% Rimi 1l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/л

  • Mango sügavkülmutatud Rimi 400G
    Для лучшей жизни

    Mango sügavkülmutatud Rimi 400G

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Minitomat tume Rimi 250g
    Для лучшей жизни

    Minitomat tume Rimi 250g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Karastusjook Rimi Cola 2l

    Karastusjook Rimi Cola 2l

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 0,83 €/л

    Депозит 0,10 €

Фильтр

Фильтр