Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Lahustuv kohvijook 2in1 Rimi 10x10g

    Lahustuv kohvijook 2in1 Rimi 10x10g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 21,90 €/кг

  • Teriyaki kaste Rimi 320g

    Teriyaki kaste Rimi 320g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,22 €/кг

  • PT Kaneelikringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Kaneelikringel Rimi 1,5kg

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

  • PT Martsipanimaits. pohlakringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Martsipanimaits. pohlakringel Rimi 1,5kg

    15.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Küpsisepulgad suhkruga Rimi 200g

    Küpsisepulgad suhkruga Rimi 200g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,45 €/кг

  • Šok.jäät. brownie küp. tük. Rimi 500ml/400g

    Šok.jäät. brownie küp. tük. Rimi 500ml/400g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,22 €/кг

  • V.jäätis küp.tük.&šok.tük. Rimi 500ml/400g

    V.jäätis küp.tük.&šok.tük. Rimi 500ml/400g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,22 €/кг

  • Penne Hollandi kastme ja juustuga 250g
    Эстония

    Penne Hollandi kastme ja juustuga 250g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Piimašokolaaditahv. piimatäid. 50% Rimi 100g

    Piimašokolaaditahv. piimatäid. 50% Rimi 100g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Kauss kinoa ja kuumsuitsukalaga 270g
    Эстония

    Kauss kinoa ja kuumsuitsukalaga 270g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,26 €/кг

  • PT Kartuli-lihasalat 1kg
    Эстония

    PT Kartuli-lihasalat 1kg

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,19 €/кг

  • Mooniseemned Rimi 30g

    Mooniseemned Rimi 30g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,00 €/кг

  • Leivapulgad täistera Rimi 200g

    Leivapulgad täistera Rimi 200g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,05 €

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Salat tuunikalaga Itaaliapärane Rimi 160g

    Salat tuunikalaga Itaaliapärane Rimi 160g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 17,19 €/кг

  • PT Sünnipäevasalat 1kg
    Эстония

    PT Sünnipäevasalat 1kg

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

  • Värsk. juustupallid tom.,bas. õlis Rimi 240g

    Värsk. juustupallid tom.,bas. õlis Rimi 240g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 21,27 €/кг

  • Tuhksuhkur Rimi 20g

    Tuhksuhkur Rimi 20g

    0.67 € за шт.

    Цена за единицу: 33,50 €/кг

  • PT Mooni-vanilli ministritsel Rimi 220g
    Эстония

    PT Mooni-vanilli ministritsel Rimi 220g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Läätsesupp lihaga Rimi 480g

    Läätsesupp lihaga Rimi 480g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,94 €/кг

  • Datlid tum. šok. Rimi 100g

    Datlid tum. šok. Rimi 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Nätsukommid Rimi 150g

    Nätsukommid Rimi 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Frikadellisupp Rimi 480g

    Frikadellisupp Rimi 480g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,23 €/кг

  • Ühekord. suhkrur. kausid Rimi 500ml 10tk

    Ühekord. suhkrur. kausid Rimi 500ml 10tk

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,25 €/шт.

  • Korduvkasutatavad noad Rimi 10tk

    Korduvkasutatavad noad Rimi 10tk

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,20 €/шт.

  • Kuivatatud aprikoos kivita Rimi 400g

    Kuivatatud aprikoos kivita Rimi 400g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 16,47 €/кг

  • Kebabikaste küüslaugu Rimi 320g

    Kebabikaste küüslaugu Rimi 320g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,34 €/кг

  • PT Sünnipäevasalat 2kg GN
    Эстония

    PT Sünnipäevasalat 2kg GN

    15.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,00 €/кг

  • PT Martsipanimaits. pohlastritsel 0,5kg
    Эстония

    PT Martsipanimaits. pohlastritsel 0,5kg

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,38 €/кг

  • Tee puuvilja maasika Rimi 22x2g

    Tee puuvilja maasika Rimi 22x2g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 39,77 €/кг

  • Leivapulgad rukki Rimi 200g

    Leivapulgad rukki Rimi 200g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 10,25 €/кг

  • Leivapulgad mini sibulaga Rimi 360g

    Leivapulgad mini sibulaga Rimi 360g

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Datlid tum. šok. Rimi 100g

    Datlid tum. šok. Rimi 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Kohvikapslid Cappuccino Rimi 192g
    Возможно самая низкая цена!

    Kohvikapslid Cappuccino Rimi 192g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 0,24 €/шт.

  • Korduvkasutatavad noad Rimi must 10tk

    Korduvkasutatavad noad Rimi must 10tk

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,20 €/шт.

  • Ühekord. suhkr. taldrikud Rimi 22cm 10tk

    Ühekord. suhkr. taldrikud Rimi 22cm 10tk

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,25 €/шт.

  • Mee-sinepikaste Rimi 320g

    Mee-sinepikaste Rimi 320g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,34 €/кг

  • Ekstra-väärisoliiviõli sprei Rimi 200g

    Ekstra-väärisoliiviõli sprei Rimi 200g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 25,95 €/л

  • PT Köögivilja- juustukringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Köögivilja- juustukringel Rimi 1,5kg

    15.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,33 €/кг

  • Jäätis soolakar.-sarapuupäh. Rimi 310g/500ml

    Jäätis soolakar.-sarapuupäh. Rimi 310g/500ml

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,77 €/кг

  • Mokapala kook Rimi 250g
    Эстония

    Mokapala kook Rimi 250g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,96 €/кг

Фильтр

Фильтр