Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Mais röstitud, soolatud Rimi 150g

    Mais röstitud, soolatud Rimi 150g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 15,00 €/кг

  • Hapukapsasupp Rimi 440g

    Hapukapsasupp Rimi 440g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,66 €/кг

  • Maapähklihalvaa maasikatega Rimi 60g

    Maapähklihalvaa maasikatega Rimi 60g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Pistaatsiakreem Rimi 200g

    Pistaatsiakreem Rimi 200g

    6.49 € за шт.
    Обычная цена: 7,19 €

    Цена за единицу: 32,45 €/кг

  • Toorjuust tšilliga 19% Rimi 200g

    Toorjuust tšilliga 19% Rimi 200g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Kolme juustu pitsa Rimi TK
    Эстония

    Kolme juustu pitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,84 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Pasta-suitsukanasalat 300g
    Эстония

    Pasta-suitsukanasalat 300g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 2,85 €

    Цена за единицу: 8,50 €/кг

  • Mehhiko pitsa hakklihaga Rimi TK
    Эстония

    Mehhiko pitsa hakklihaga Rimi TK

    11.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,78 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Jäätis vanil. mango-pas.täid. Rimi 330g/500ml

    Jäätis vanil. mango-pas.täid. Rimi 330g/500ml

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 14,82 €/кг

  • Krõbedas koores maapäh. paprikaga Rimi 140g
    2 и более
    -25%
    1
    39 €
    1,85 €
    9,93 €/кг

    Krõbedas koores maapäh. paprikaga Rimi 140g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 13,21 €/кг

  • Burgerikaste Rimi 320g

    Burgerikaste Rimi 320g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,34 €/кг

  • Kaerah. maap.-karamellimaitsel. gv Rimi 55g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Kaerah. maap.-karamellimaitsel. gv Rimi 55g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 23,45 €/кг

  • Šokolaadijäätis Rimi 1l/500g

    Šokolaadijäätis Rimi 1l/500g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Tomatimahl Rimi 0,33l

    Tomatimahl Rimi 0,33l

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Soonsuguriga säilituskotid Rimi 3l, 15tk

    Soonsuguriga säilituskotid Rimi 3l, 15tk

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,13 €/шт.

  • BBQ vürtsisegu lihale Rimi 45g

    BBQ vürtsisegu lihale Rimi 45g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,00 €/кг

  • Gorbuušamari Rimi MSC 100g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Gorbuušamari Rimi MSC 100g

    11.89 € за шт.

    Цена за единицу: 118,90 €/кг

  • PT Köögivilja- juustustritsel Rimi 450g
    Эстония

    PT Köögivilja- juustustritsel Rimi 450g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,76 €/кг

  • Piparkoogid maasikatäid. tum. šok. Rimi 200g

    Piparkoogid maasikatäid. tum. šok. Rimi 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Paksude vahvlite küpsetussegu Rimi 400g

    Paksude vahvlite küpsetussegu Rimi 400g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,47 €/кг

  • Teraviljaküps. šokolaadi ja kakaoga Rimi 300g

    Teraviljaküps. šokolaadi ja kakaoga Rimi 300g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,63 €/кг

  • Kohvikapslid Espresso Intenso Rimi 16x7g
    Возможно самая низкая цена!

    Kohvikapslid Espresso Intenso Rimi 16x7g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 0,24 €/шт.

  • Kollane sinep mahedamaitseline Rimi 190g

    Kollane sinep mahedamaitseline Rimi 190g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,58 €/кг

  • Baklažaanisalat köögiviljadega Rimi 500g

    Baklažaanisalat köögiviljadega Rimi 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Kreekerid Rimi 100g
    2 и более
    -34%
    0
    65 €
    0,99 €
    6,50 €/кг

    Kreekerid Rimi 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Toorjuust tomatimaitseline 17% Rimi 200g

    Toorjuust tomatimaitseline 17% Rimi 200g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Broileritiivad vär.A-kl. antib.vaba Rimi 500g

    Broileritiivad vär.A-kl. antib.vaba Rimi 500g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • BBQ-kanapitsa Rimi TK
    Эстония

    BBQ-kanapitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,73 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • PT Rosolje 1kg
    Эстония

    PT Rosolje 1kg

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,19 €/кг

  • Kohv röstitud jahvatatud Rimi 500g

    Kohv röstitud jahvatatud Rimi 500g

    7.35 € за шт.

    Цена за единицу: 14,70 €/кг

  • Krüsanteemide mix potis Rimi 12cm

    Krüsanteemide mix potis Rimi 12cm

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Tex-mex-pitsa rebitud lihaga Rimi TK
    Эстония

    Tex-mex-pitsa rebitud lihaga Rimi TK

    11.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,78 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Köögivilja assortii Rimi 860g/460g

    Köögivilja assortii Rimi 860g/460g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,15 €/кг

  • Kurkum jahvatatud Rimi 20g

    Kurkum jahvatatud Rimi 20g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 42,50 €/кг

  • Küpsis Pähkel karam. piimatäidisega 310g

    Küpsis Pähkel karam. piimatäidisega 310g

    3.95 € за шт.

    Цена за единицу: 12,74 €/кг

  • Sealihasink keed., kuumsuit., viil. Rimi 200g

    Sealihasink keed., kuumsuit., viil. Rimi 200g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Karamellid puuviljamaitselised Rimi 100g

    Karamellid puuviljamaitselised Rimi 100g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,90 €/кг

  • Teraviljaküpsised müsliga Rimi 300g

    Teraviljaküpsised müsliga Rimi 300g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,63 €/кг

  • K.küpsised seesamiseemn.-piimašok. Rimi 210g

    K.küpsised seesamiseemn.-piimašok. Rimi 210g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,00 €/кг

  • Korduvkasutatavad lusikad Rimi must 10tk

    Korduvkasutatavad lusikad Rimi must 10tk

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,20 €/шт.

Фильтр

Фильтр