Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Nektar multi Rimi 1l
    Новинка

    Nektar multi Rimi 1l

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Läätsekrõpsud seenemaitsega Rimi 60g

    Läätsekrõpsud seenemaitsega Rimi 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Šokolaadibatoon sarapuupähklitäidis. Rimi 46g

    Šokolaadibatoon sarapuupähklitäidis. Rimi 46g

    0.65 € за шт.
    Обычная цена: 0,79 €

    Цена за единицу: 14,13 €/кг

  • PT Kardemoni-vaarika stritsel 450g
    Эстония

    PT Kardemoni-vaarika stritsel 450g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Vürtsisegu kanale Rimi 30g

    Vürtsisegu kanale Rimi 30g

    0.80 € за шт.

    Цена за единицу: 26,67 €/кг

  • Sidrunhape Rimi 30g
    0
    55 €
    18,33 €/кг

    Sidrunhape Rimi 30g

    0.73 € за шт.

    Цена за единицу: 24,33 €/кг

  • Küpsised Golden Ring Rimi 160g

    Küpsised Golden Ring Rimi 160g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 15,94 €/кг

  • Liugsulguriga säilituskotid Rimi 3l,15tk

    Liugsulguriga säilituskotid Rimi 3l,15tk

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 0,16 €/шт.

  • Vitamiinijook mündi- ja laimi Rimi 0,568l
    Эстония

    Vitamiinijook mündi- ja laimi Rimi 0,568l

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,74 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Nektar punase viinamarja Rimi 1l
    Новинка

    Nektar punase viinamarja Rimi 1l

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Tšillipulber Rimi 22g

    Tšillipulber Rimi 22g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 38,64 €/кг

  • Apelsini- ja mangonektar Rimi 50% 1l

    Apelsini- ja mangonektar Rimi 50% 1l

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,39 €/л

  • Päevalilles.halvaa vaniljema. Rimi 60g

    Päevalilles.halvaa vaniljema. Rimi 60g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 10,83 €/кг

  • Jäätis soolakar.-krõbe karam. Rimi 310g/500ml

    Jäätis soolakar.-krõbe karam. Rimi 310g/500ml

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,77 €/кг

  • Korduvkasutatavad kahvlid must Rimi 10tk

    Korduvkasutatavad kahvlid must Rimi 10tk

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,20 €/шт.

  • Grillsalat marineeritud sibulaga 250g
    Эстония

    Grillsalat marineeritud sibulaga 250g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

  • Salaamipitsa Rimi TK
    Эстония

    Salaamipitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,84 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Batoon piimašokolaadi ja maapähkliga Rimi 42g

    Batoon piimašokolaadi ja maapähkliga Rimi 42g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 20,24 €/кг

  • Karastusjook karbonis. Pink Tonic Rimi 1,5l

    Karastusjook karbonis. Pink Tonic Rimi 1,5l

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 0,99 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Sea kaelakarb. steik kefiirimar. Rimi 500g

    Sea kaelakarb. steik kefiirimar. Rimi 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Marineeritud küüslauk ürtidega Rimi 230g/140g

    Marineeritud küüslauk ürtidega Rimi 230g/140g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 16,07 €/кг

  • Kikerherned röstitud, soolatud Rimi 150g

    Kikerherned röstitud, soolatud Rimi 150g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 15,00 €/кг

  • Suitsutat. rannakarbid õlis Rimi ASC 120g/72g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Suitsutat. rannakarbid õlis Rimi ASC 120g/72g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 36,81 €/кг

  • Batoon piimašokolaadi ja karamelliga Rimi 42g

    Batoon piimašokolaadi ja karamelliga Rimi 42g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 20,24 €/кг

  • Vitamiinijook goji ja jõhvika Rimi 0,568l
    Эстония

    Vitamiinijook goji ja jõhvika Rimi 0,568l

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,39 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Apelsinimahl 100% Rimi 0,33l

    Apelsinimahl 100% Rimi 0,33l

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,21 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Võileib mag.tšilli-kana-papr.-spin. Rimi 170g

    Võileib mag.tšilli-kana-papr.-spin. Rimi 170g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • Ladyfingersi küpsise magustoit 140g
    Эстония

    Ladyfingersi küpsise magustoit 140g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 18,21 €/кг

  • Täisterapastasalat kanaga 250g
    Эстония

    Täisterapastasalat kanaga 250g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,16 €/кг

  • Rebitud liha ja peekoni pitsa Rimi TK
    Эстония

    Rebitud liha ja peekoni pitsa Rimi TK

    11.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,27 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Hakklihapitsa Rimi TK
    Эстония

    Hakklihapitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,49 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Küüslaugu baguette 175g
    Подходит для вегетарианцев

    Küüslaugu baguette 175g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,31 €/кг

  • Taimetee immuunsuse tugevdamiseks Rimi 33g

    Taimetee immuunsuse tugevdamiseks Rimi 33g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 48,18 €/кг

  • Juustukaste Rimi 320g

    Juustukaste Rimi 320g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,34 €/кг

  • Läätsekrõpsud musta pipra ja ketšupi 60g

    Läätsekrõpsud musta pipra ja ketšupi 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Kaerah. maasikate ja chia seemn. gv Rimi 55g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Kaerah. maasikate ja chia seemn. gv Rimi 55g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 23,45 €/кг

  • Kummikommid LLama mix Rimi 100g

    Kummikommid LLama mix Rimi 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Tee puuvilja vaarika Rimi 20x2,2g

    Tee puuvilja vaarika Rimi 20x2,2g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 39,77 €/кг

  • Keedetud kikerherned Rimi 250g
    Для лучшей жизни

    Keedetud kikerherned Rimi 250g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,16 €/кг

  • Piparkoogid p.viljatäid. tum. šok. Rimi 200g

    Piparkoogid p.viljatäid. tum. šok. Rimi 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

Фильтр

Фильтр