Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kanapitsa Rimi TK
    Эстония

    Kanapitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,74 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Kali Rimi 1,5l

    Kali Rimi 1,5l

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Vahvlid maapähklikreemiga Rimi 180g

    Vahvlid maapähklikreemiga Rimi 180g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 5,83 €/кг

  • Allikavesi karboniseerimata Rimi 0,5l

    Allikavesi karboniseerimata Rimi 0,5l

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,78 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Kummikommid hapud Rainbow belts Rimi 150g

    Kummikommid hapud Rainbow belts Rimi 150g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Põldmarjad Rimi 125g
    Для лучшей жизни

    Põldmarjad Rimi 125g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,92 €/кг

  • Sidrunipipar Rimi 30g

    Sidrunipipar Rimi 30g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 41,67 €/кг

  • Riis ümarateraline Rimi 800g

    Riis ümarateraline Rimi 800g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,61 €/кг

  • Pikateraline riis Rimi 4x100g

    Pikateraline riis Rimi 4x100g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,22 €/кг

  • Eelkeedetud riis Rimi 400g

    Eelkeedetud riis Rimi 400g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,72 €/кг

  • Cayenne'i pipar Rimi 30g

    Cayenne'i pipar Rimi 30g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 41,67 €/кг

  • Rosin Jumbo seemneteta Rimi 500g

    Rosin Jumbo seemneteta Rimi 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Kuumsuitsu sea välisfilee Rimi vp kg

    Kuumsuitsu sea välisfilee Rimi vp kg

    8.19 € за кг

    Цена за единицу: 8,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.55 kg 0.55kg

  • Piimakaramellid Rimi 100g

    Piimakaramellid Rimi 100g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,90 €/кг

  • Kirjud oad Rimi 400g

    Kirjud oad Rimi 400g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Leivamagustoit vahukoorega 160g
    Эстония

    Leivamagustoit vahukoorega 160g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,56 €/кг

  • Sealiha ribid Rimi jahutatud kg

    Sealiha ribid Rimi jahutatud kg

    4.99 € за кг
    Обычная цена: 7,99 €

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.3 kg 1.3kg

  • Krõbedad maapäh. h.koore-sib.mait. Rimi 140g

    Krõbedad maapäh. h.koore-sib.mait. Rimi 140g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 12,07 €/кг

  • Õunamahl 100% Rimi 330ml

    Õunamahl 100% Rimi 330ml

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,00 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Kaeraküpsised seesamiseemnetega Rimi 230g

    Kaeraküpsised seesamiseemnetega Rimi 230g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,48 €/кг

  • Küüslaugukaste Rimi 320g

    Küüslaugukaste Rimi 320g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Kummikommid maasikamait. Pencils Rimi 150g

    Kummikommid maasikamait. Pencils Rimi 150g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • PT Singi- juustukringel Rimi 1,5kg
    Эстония

    PT Singi- juustukringel Rimi 1,5kg

    15.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Toiduželatiin Rimi 20g
    0
    65 €
    32,50 €/кг

    Toiduželatiin Rimi 20g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 42,50 €/кг

  • Värskekapsaborš Rimi 460g

    Värskekapsaborš Rimi 460g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Kommid Fresh Mint Rimi 16g

    Kommid Fresh Mint Rimi 16g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 34,37 €/кг

  • Kanasupp makaroni ja köögiviljadega Rimi 480g

    Kanasupp makaroni ja köögiviljadega Rimi 480g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Vit.jook granadilli-sidrunheina Rimi 0,568l
    Эстония

    Vit.jook granadilli-sidrunheina Rimi 0,568l

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,39 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Marineeritud kirsstomatid Rimi 690g/360g

    Marineeritud kirsstomatid Rimi 690g/360g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 7,64 €/кг

  • Vaarika-mustikakook Rimi 240g
    Эстония

    Vaarika-mustikakook Rimi 240g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 18,29 €/кг

  • Vikerforellimari Rimi 50g

    Vikerforellimari Rimi 50g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 107,80 €/кг

  • Viineripitsa Rimi TK
    Эстония

    Viineripitsa Rimi TK

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,58 €/кг

    Пицца доступна для экспресс-заказа и самовывоза из магазина (из магазинов Rimi в Laagri, Haabersti, Sõpruse, Ülemiste, Lasnamäe Centrum, Fama, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka, Kuressaare, Viljandi, Rakvere и Võru) с 10:00 до 18:00.

    Вы получите пиццу еще теплой, если придете за заказом сразу.

    Заказанную на самовывоз пиццу храним при комнатной температуре до 6 часов!

  • Tomatiketšup Rimi 400g

    Tomatiketšup Rimi 400g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Väiksed riisikrõp. juustu-sibulamai. Rimi 60g

    Väiksed riisikrõp. juustu-sibulamai. Rimi 60g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Väiksed maisikrõpsud laimi-tšilli Rimi 60g

    Väiksed maisikrõpsud laimi-tšilli Rimi 60g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Hautatud hapukapsas Rimi 500g

    Hautatud hapukapsas Rimi 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Eesti kartul pestud punane Rimi 2,5 kg
    Эстония

    Eesti kartul pestud punane Rimi 2,5 kg

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,39 €/кг

  • Krõbedad maapähklid juustumaits. Rimi 140g
    2 и более
    -25%
    1
    39 €
    1,85 €
    9,93 €/кг

    Krõbedad maapähklid juustumaits. Rimi 140g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 13,21 €/кг

  • Heeringas kartuli ja hapukoorega 330g
    Эстония

    Heeringas kartuli ja hapukoorega 330g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,27 €/кг

  • Sibul valge Rimi 300g
    Для лучшей жизни

    Sibul valge Rimi 300g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 6,83 €/кг

Фильтр

Фильтр