Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kartulipuder hakklihkastmega 350g
    Эстония

    Kartulipuder hakklihkastmega 350g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,83 €/кг

  • Vahukommid Rimi BBQ Marshmallows 700g

    Vahukommid Rimi BBQ Marshmallows 700g

    5.85 € за шт.

    Цена за единицу: 8,36 €/кг

  • Kukeseened marineeritud Rimi 280g/120g

    Kukeseened marineeritud Rimi 280g/120g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 39,92 €/кг

  • Suitsutatud terav paprika Rimi 25g

    Suitsutatud terav paprika Rimi 25g

    0.97 € за шт.

    Цена за единицу: 38,80 €/кг

  • Väiksed riisikrõpsud paprikaga Rimi 60g
    Подходит для веганов

    Väiksed riisikrõpsud paprikaga Rimi 60g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Paneeritud seašnitsel 250g
    Эстония

    Paneeritud seašnitsel 250g

    4.29 € за шт.
    Обычная цена: 5,39 €

    Цена за единицу: 17,16 €/кг

  • Martsipanibatoon kakaokatte-kirsi Rimi 40g

    Martsipanibatoon kakaokatte-kirsi Rimi 40g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 21,25 €/кг

  • Must terapipar Rimi 22g

    Must terapipar Rimi 22g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 65,91 €/кг

  • Sul.juust kalkunisingiga viilutatud Rimi 200g

    Sul.juust kalkunisingiga viilutatud Rimi 200g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Vahvlid kakaokreemiga Rimi 180g

    Vahvlid kakaokreemiga Rimi 180g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,61 €/кг

  • Küüslaugugraanulid Rimi 25g

    Küüslaugugraanulid Rimi 25g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,60 €/кг

  • Juust Hollandi viil. Rimi 45% 500g
    Для лучшей жизни Эстония

    Juust Hollandi viil. Rimi 45% 500g

    5.65 € за шт.

    Цена за единицу: 11,30 €/кг

  • Tomatikaste Classic Rimi 400g

    Tomatikaste Classic Rimi 400g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,62 €/кг

  • Kõva juust Rimi 37% 24 kuud 180g
    Без лактозы

    Kõva juust Rimi 37% 24 kuud 180g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 17,72 €/кг

  • Maapähklihalvaa Rimi 300g

    Maapähklihalvaa Rimi 300g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Mustika vahepala 170g
    Эстония

    Mustika vahepala 170g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,12 €/кг

  • Gouda juust viilutatud 49% Rimi 150g

    Gouda juust viilutatud 49% Rimi 150g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Pitsa peekoni BBQ Rimi, külmutatud 450g

    Pitsa peekoni BBQ Rimi, külmutatud 450g

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,42 €/кг

  • Terav.küps. šok. s.puupähk.&meega Rimi 300g

    Terav.küps. šok. s.puupähk.&meega Rimi 300g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,63 €/кг

  • Rukkijahu täistera Rimi 1,75kg

    Rukkijahu täistera Rimi 1,75kg

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 1,06 €/кг

  • Kotlet tatra ja seenekastmega 300g
    Эстония

    Kotlet tatra ja seenekastmega 300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Tosca kook pähkli- rosina Rimi 600g
    Эстония

    Tosca kook pähkli- rosina Rimi 600g

    8.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,65 €/кг

  • Kivipuravikud marineeritud Rimi 280/120g

    Kivipuravikud marineeritud Rimi 280/120g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 47,42 €/кг

  • Mahl tomati Rimi 3l

    Mahl tomati Rimi 3l

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,00 €/л

  • Küpsised kirsimaitselise täidisega Rimi 160g
    Подходит для веганов

    Küpsised kirsimaitselise täidisega Rimi 160g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,19 €/кг

  • Pilaff sealihaga Rimi 480g

    Pilaff sealihaga Rimi 480g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,23 €/кг

  • Kohvikapslid Lungo Rimi 16x7g
    Возможно самая низкая цена!

    Kohvikapslid Lungo Rimi 16x7g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 0,24 €/шт.

  • Kreemjas virsikupirukas 88g

    Kreemjas virsikupirukas 88g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Kohv lahustuv FD Rimi 200g

    Kohv lahustuv FD Rimi 200g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,95 €/кг

  • Datlibatoon porgandi ja maasikatega Rimi 31g
    Без лактозы Без молока Для лучшей жизни Подходит для вегетарианцев

    Datlibatoon porgandi ja maasikatega Rimi 31g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,71 €/кг

  • Puuvilja kummikommid Maasikas Rimi 35g
    Без глютена Подходит для веганов

    Puuvilja kummikommid Maasikas Rimi 35g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 35,71 €/кг

  • Tum. šok. piparm. täid. Royal mints Rimi 200g

    Tum. šok. piparm. täid. Royal mints Rimi 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Vahvlid piimakreemiga Rimi 180g

    Vahvlid piimakreemiga Rimi 180g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,61 €/кг

  • Pähklihalvaa pistaatsiapähklitega Rimi 60g

    Pähklihalvaa pistaatsiapähklitega Rimi 60g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,17 €/кг

  • Kohvikapslid Café Au Lait Rimi 16x10g
    Возможно самая низкая цена!

    Kohvikapslid Café Au Lait Rimi 16x10g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 0,24 €/шт.

  • Mozzarella juust viilutatud 42% Rimi 150g

    Mozzarella juust viilutatud 42% Rimi 150g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Kartuli-lihasalat 500g
    Эстония

    Kartuli-lihasalat 500g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,38 €/кг

  • Väiksed maisikrõpsud tilliga Rimi 60g

    Väiksed maisikrõpsud tilliga Rimi 60g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Toortatrapada kikerhernestega 400g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Toortatrapada kikerhernestega 400g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Köömned Rimi 20g

    Köömned Rimi 20g

    0.90 € за шт.

    Цена за единицу: 45,00 €/кг

Фильтр

Фильтр