Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kohv röstit. jahvatatud Brazil Selection 250g

    Kohv röstit. jahvatatud Brazil Selection 250g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 27,16 €/кг

  • V.vein Ruppertsberger Riesling 11%,0,75l
    Германия

    V.vein Ruppertsberger Riesling 11%,0,75l

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/л

  • Must sool Selection by Rimi 100g
    1
    99 €
    19,90 €/кг

    Must sool Selection by Rimi 100g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 34,90 €/кг

  • Makaronid Lumacoli Selection by Rimi 500g

    Makaronid Lumacoli Selection by Rimi 500g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,70 €/кг

  • Kohvioad Guatemala Selection by Rimi 1kg

    Kohvioad Guatemala Selection by Rimi 1kg

    23.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,99 €/кг

  • Kohvioad Selection by Rimi Brazil 1kg

    Kohvioad Selection by Rimi Brazil 1kg

    23.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,99 €/кг

  • Tee roh. Selection by Rimi Oolong 90g

    Tee roh. Selection by Rimi Oolong 90g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 48,78 €/кг

  • Itaaliapärane maitseainesegu Selection 50g
    1
    99 €
    39,80 €/кг

    Itaaliapärane maitseainesegu Selection 50g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 71,80 €/кг

  • Makaronid Pennoni Selection by Rimi 500g

    Makaronid Pennoni Selection by Rimi 500g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,70 €/кг

  • Fuet tapas Selection by Rimi 80g

    Fuet tapas Selection by Rimi 80g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 34,88 €/кг

  • Sinep meega Selection by Rimi 235g

    Sinep meega Selection by Rimi 235g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,02 €/кг

  • Kohv röst. jahvatatud Ethiopia Selection 250g

    Kohv röst. jahvatatud Ethiopia Selection 250g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 27,16 €/кг

  • Segu maitsetaim.&pipra Selection By Rimi 20g
    1
    99 €
    99,50 €/кг

    Segu maitsetaim.&pipra Selection By Rimi 20g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 179,50 €/кг

  • Sink Prosciutto Cotto Selection by Rimi 70g

    Sink Prosciutto Cotto Selection by Rimi 70g

    2.15 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 30,71 €/кг

  • Meresool maitsetaimedega Selection 90g
    1
    99 €
    22,11 €/кг

    Meresool maitsetaimedega Selection 90g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 32,11 €/кг

  • Roosa vein Ruppertsberger Pfalz 11%, 0,75l
    Германия

    Roosa vein Ruppertsberger Pfalz 11%, 0,75l

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,99 €/л

  • Virsiku-õunamahl Selection by Rimi 1l
    2
    29 €
    2,29 €/л

    Virsiku-õunamahl Selection by Rimi 1l

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 2,85 €/л

  • Võiküpsised Selection by Rimi 100g

    Võiküpsised Selection by Rimi 100g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 28,50 €/кг

  • Viie pipra segu koriandrig.Selection.40g
    1
    99 €
    49,75 €/кг

    Viie pipra segu koriandrig.Selection.40g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 89,75 €/кг

  • Rohelised oliivid Selection paprik. 345g/200g

    Rohelised oliivid Selection paprik. 345g/200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Pipar ja sidrun Selection by Rimi 35g
    1
    99 €
    56,86 €/кг

    Pipar ja sidrun Selection by Rimi 35g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 102,57 €/кг

  • Makaronid Fusilloni Selection by Rimi 500g

    Makaronid Fusilloni Selection by Rimi 500g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,70 €/кг

  • Kohvioad Selection by Rimi Colombia 1kg

    Kohvioad Selection by Rimi Colombia 1kg

    23.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,99 €/кг

  • Sidrunipesto Selection by Rimi 130g

    Sidrunipesto Selection by Rimi 130g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,15 €/кг

  • Bruschetta Selection papr.,suitsus. 130g

    Bruschetta Selection papr.,suitsus. 130g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 19,62 €/кг

  • Mango-avokaadosmuuti Selection by Rimi 500ml
    Для лучшей жизни

    Mango-avokaadosmuuti Selection by Rimi 500ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Tee valge Selection by Rimi Mao Feng 60g

    Tee valge Selection by Rimi Mao Feng 60g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 69,83 €/кг

  • Bruschetta Selection sibula,suitsus.130g

    Bruschetta Selection sibula,suitsus.130g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 19,62 €/кг

  • Tee roh. Selection by Rimi Sencha 80g

    Tee roh. Selection by Rimi Sencha 80g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 52,38 €/кг

  • Kgt.v.Rib. Gialla Ven. Giulia IGP 12,5% 0,75l
    Италия

    Kgt.v.Rib. Gialla Ven. Giulia IGP 12,5% 0,75l

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,32 €/л

  • Lahustuv kohv Selection Brazil 100g

    Lahustuv kohv Selection Brazil 100g

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 81,90 €/кг

  • Ekstra väärisoliiviõli sidr. Selection 250ml
    Для лучшей жизни

    Ekstra väärisoliiviõli sidr. Selection 250ml

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/л

  • Fuet vorstikesed Selection by Rimi 150g

    Fuet vorstikesed Selection by Rimi 150g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,27 €/кг

  • Ekstra väärisoliiviõli bas. Selection 250ml
    Для лучшей жизни

    Ekstra väärisoliiviõli bas. Selection 250ml

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/л

  • Maasika smuuti Selection by Rimi 500ml
    Для лучшей жизни

    Maasika smuuti Selection by Rimi 500ml

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,78 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Tee must Selection by Rimi Darjeeling 90

    Tee must Selection by Rimi Darjeeling 90

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 48,78 €/кг

  • Lahustuv kohv Selection Colombia 100g

    Lahustuv kohv Selection Colombia 100g

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 81,90 €/кг

  • Mandli-võiküpsis. Almond Thins Selection 100g

    Mandli-võiküpsis. Almond Thins Selection 100g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 28,50 €/кг

  • Võipulgad Selection by Rimi 100g

    Võipulgad Selection by Rimi 100g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 28,50 €/кг

  • Suitsutatud meresool Selection by Rimi 100g

    Suitsutatud meresool Selection by Rimi 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

Фильтр

Фильтр