Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Mustika ekstra džemm Rimi 450g

    Mustika ekstra džemm Rimi 450g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,76 €/кг

  • Juust Rimi Tilsit 45% 200g
    Без лактозы

    Juust Rimi Tilsit 45% 200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Džemm ekstra metsamarja 450g

    Džemm ekstra metsamarja 450g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,87 €/кг

  • Punase kapsa salat seemnetega 200g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Punase kapsa salat seemnetega 200g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Tulemasin Rimi

    Tulemasin Rimi

    0.80 € за шт.

    Цена за единицу: 0,80 €/шт.

  • Banaaninektar Rimi 0,75l

    Banaaninektar Rimi 0,75l

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,72 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Vanillisuhkur Rimi 20g

    Vanillisuhkur Rimi 20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,50 €/кг

  • Kuivatatud ploomid kivideta Rimi 500g

    Kuivatatud ploomid kivideta Rimi 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Martsipanibatoon kakaokattega Rimi 40g

    Martsipanibatoon kakaokattega Rimi 40g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 21,25 €/кг

  • Majoneesikaste marineeritud kurgiga Rimi 320g

    Majoneesikaste marineeritud kurgiga Rimi 320g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Bifido jogurt maasikamoosi ja gran. Rimi 200g

    Bifido jogurt maasikamoosi ja gran. Rimi 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Tee must Ceylon Rimi 80g

    Tee must Ceylon Rimi 80g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,88 €/кг

  • Kaerapuder kirssidega Rimi 55g

    Kaerapuder kirssidega Rimi 55g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 19,09 €/кг

  • Lõhe õlis sidruniga Rimi 170g/119g

    Lõhe õlis sidruniga Rimi 170g/119g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 19,24 €/кг

  • Karbonis. karastusjook Rimi Party 0,75l

    Karbonis. karastusjook Rimi Party 0,75l

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,25 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Ananassiviilud siirupis Rimi 825g/490g

    Ananassiviilud siirupis Rimi 825g/490g

    2.89 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 5,90 €/кг

  • Külmsuitsusalaami Rimi 300 g

    Külmsuitsusalaami Rimi 300 g

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Pitsa küpsetussegu Rimi 400g
    Подходит для веганов

    Pitsa küpsetussegu Rimi 400g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 3,12 €/кг

  • Küpsiste ja vahvlite assortii Rimi 400g

    Küpsiste ja vahvlite assortii Rimi 400g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,12 €/кг

  • Tarretis mango ja vahukoorega 160g
    Эстония

    Tarretis mango ja vahukoorega 160g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 9,69 €/кг

  • Banaaninektar Rimi 0,33l

    Banaaninektar Rimi 0,33l

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Aprikoos Rimi kuivatatud kg

    Aprikoos Rimi kuivatatud kg

    15.69 € за кг

    Цена за единицу: 15,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Ekstra väärisoliiviõli Rimi 1l
    Для лучшей жизни

    Ekstra väärisoliiviõli Rimi 1l

    15.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,49 €/л

  • Õrnsoola lõhefilee tükk Rimi 120g
    Для лучшей жизни

    Õrnsoola lõhefilee tükk Rimi 120g

    4.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 37,42 €/кг

  • Küpsetussegu Rimi vanilliin.keeksi 400g

    Küpsetussegu Rimi vanilliin.keeksi 400g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,47 €/кг

  • Alumiiniumfoolium Rimi 41cm x 10m

    Alumiiniumfoolium Rimi 41cm x 10m

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/шт.

  • Pannkoogid Rimi veiselihaga 4x90g, 360g

    Pannkoogid Rimi veiselihaga 4x90g, 360g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,81 €/кг

  • Aurutatud riis Rimi 4x100g

    Aurutatud riis Rimi 4x100g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,37 €/кг

  • Apelsinimahl 100% Rimi 1l
    Новинка

    Apelsinimahl 100% Rimi 1l

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Küpsetuspulber Rimi 30g
    0
    49 €
    16,33 €/кг

    Küpsetuspulber Rimi 30g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 23,00 €/кг

  • Punane sibul Rimi 1kg

    Punane sibul Rimi 1kg

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/кг

  • Kuivatatud kirsid Rimi 150g
    Для лучшей жизни

    Kuivatatud kirsid Rimi 150g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 24,33 €/кг

  • Porgandi-õuna-maasikanektar Rimi 0,33l

    Porgandi-õuna-maasikanektar Rimi 0,33l

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Lahustuv kohv Rimi Gold 200g

    Lahustuv kohv Rimi Gold 200g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 34,95 €/кг

  • Vannamei viburhännak Rimi ASC 350g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Vannamei viburhännak Rimi ASC 350g

    5.99 € за шт.
    Обычная цена: 7,99 €

    Цена за единицу: 17,11 €/кг

  • Ananassitükid siirupis Rimi 825g/490g

    Ananassitükid siirupis Rimi 825g/490g

    2.89 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 5,90 €/кг

  • Kommid puuviljamaitselised Rimi 16g

    Kommid puuviljamaitselised Rimi 16g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 34,37 €/кг

  • Armeeniapärane grill-liha
    Эстония

    Armeeniapärane grill-liha

    11.39 € за кг

    Цена за единицу: 11,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Pruun suhkur Rimi 50x3g

    Pruun suhkur Rimi 50x3g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Kuivikud rosinatega Rimi 200g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Kuivikud rosinatega Rimi 200g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

Фильтр

Фильтр