Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Puuvilja kummikommid Virsik Rimi 35g
    Без глютена Подходит для веганов

    Puuvilja kummikommid Virsik Rimi 35g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 35,71 €/кг

  • Peedi-küüslaugusalat 500g
    Эстония

    Peedi-küüslaugusalat 500g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,98 €/кг

  • Kiirriisihelbed Rimi 400g

    Kiirriisihelbed Rimi 400g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,22 €/кг

  • Karamell soolane Rimi 250g
    Эстония

    Karamell soolane Rimi 250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Lihtne kartuli-munasalat 500g
    Эстония

    Lihtne kartuli-munasalat 500g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,38 €/кг

  • Kummeli tee Rimi 20x1g

    Kummeli tee Rimi 20x1g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 79,50 €/кг

  • Sidrunhein Rimi 50g
    Для лучшей жизни

    Sidrunhein Rimi 50g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,80 €/кг

  • Pähkli-rosina segu Rimi kg

    Pähkli-rosina segu Rimi kg

    15.49 € за кг

    Цена за единицу: 15,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Šokolaadikompvekkide assortii Rimi 250g

    Šokolaadikompvekkide assortii Rimi 250g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • Pannkoogid maasikatäidisega 360g Rimi

    Pannkoogid maasikatäidisega 360g Rimi

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,25 €/кг

  • Pabertaskurätikud Rimi 3 - kihiline, 1tk

    Pabertaskurätikud Rimi 3 - kihiline, 1tk

    0.17 € за шт.

    Цена за единицу: 0,17 €/шт.

  • Filotaigna pirukas brõnsa ja spinati 50g

    Filotaigna pirukas brõnsa ja spinati 50g

    0.64 € за шт.

    Цена за единицу: 16,00 €/кг

  • Mineraalvesi Rimi karboniseeritud 0,5l
    2 и более
    -28%
    0
    50 €
    0,69 €
    1,00 €/л

    Mineraalvesi Rimi karboniseeritud 0,5l

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,38 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Mineraalvesi Rimi karboniseerimata 0,5l
    2 и более
    -28%
    0
    50 €
    0,69 €
    1,00 €/л

    Mineraalvesi Rimi karboniseerimata 0,5l

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,38 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Õiemesi Rimi, 500g

    Õiemesi Rimi, 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Kaerapuder maasikatega Rimi 55g

    Kaerapuder maasikatega Rimi 55g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 19,09 €/кг

  • Kaerapuder virsikutega Rimi 55g

    Kaerapuder virsikutega Rimi 55g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 16,18 €/кг

  • Lõhefilee vürtsikas kreemis Rimi 170g

    Lõhefilee vürtsikas kreemis Rimi 170g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,82 €/кг

  • Päevalilleseemnehalvaa Rimi 300g

    Päevalilleseemnehalvaa Rimi 300g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,83 €/кг

  • Proteiinibatoon 30% Cocoa&Coconut Rimi 35g

    Proteiinibatoon 30% Cocoa&Coconut Rimi 35g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,29 €/кг

  • Juust Mascarpone Rimi 80% 250g

    Juust Mascarpone Rimi 80% 250g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Martsipanikeerd 60g

    Martsipanikeerd 60g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 11,54 €/кг

  • Kidney-oa -singisalat 200g
    Эстония

    Kidney-oa -singisalat 200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Heeringafileetükid ananassiga Rimi 240g

    Heeringafileetükid ananassiga Rimi 240g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Forellifilee soolatud Rimi 100g
    Эстония

    Forellifilee soolatud Rimi 100g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 45,90 €/кг

  • Nektar banaani Rimi 1l

    Nektar banaani Rimi 1l

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/л

  • Palsamiäädikakreem apelsini Rimi 250ml

    Palsamiäädikakreem apelsini Rimi 250ml

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,76 €/л

  • Puuvilja kummikommid Kirss Rimi 35g
    Без глютена Подходит для веганов

    Puuvilja kummikommid Kirss Rimi 35g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 35,71 €/кг

  • Nisujahu Rimi, tüüp 550C 900g

    Nisujahu Rimi, tüüp 550C 900g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 0,94 €/кг

  • Rukkileib ilma lisatud pärmita 400g

    Rukkileib ilma lisatud pärmita 400g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Sealihavorst keedetud, viilutatud Rimi 270g

    Sealihavorst keedetud, viilutatud Rimi 270g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 6,48 €/кг

  • Kaerapuder karamellimaits. õuntega Rimi 55g

    Kaerapuder karamellimaits. õuntega Rimi 55g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 19,09 €/кг

  • Tee roheline jasmiini Rimi 80g

    Tee roheline jasmiini Rimi 80g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,88 €/кг

  • Peet õunamahlas Rimi 480g/295g

    Peet õunamahlas Rimi 480g/295g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/кг

  • Pappkausid Rimi 16x19 cm 20tk

    Pappkausid Rimi 16x19 cm 20tk

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,18 €/шт.

  • Palsamiäädikakreem trühvli Rimi 250ml

    Palsamiäädikakreem trühvli Rimi 250ml

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,76 €/л

  • Kirsikompott, kivideta Rimi 720g

    Kirsikompott, kivideta Rimi 720g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,45 €/кг

  • Sünnipäevasalat 500g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Sünnipäevasalat 500g

    4.55 € за шт.

    Цена за единицу: 9,10 €/кг

  • Kurzeme strooganov ürdikartulitega 350g
    Эстония

    Kurzeme strooganov ürdikartulitega 350g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,54 €/кг

  • Küpsetussegu šokolaadimuffinitele Rimi 400g

    Küpsetussegu šokolaadimuffinitele Rimi 400g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,47 €/кг

Фильтр

Фильтр