Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Porgandinektar Rimi 0,33l

    Porgandinektar Rimi 0,33l

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Minirõngikud vanillimaitselised Rimi 220g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов
    Возможно самая низкая цена!

    Minirõngikud vanillimaitselised Rimi 220g

    1.44 € за шт.

    Цена за единицу: 6,55 €/кг

  • Karastusjook Rimi Cola 0,5l

    Karastusjook Rimi Cola 0,5l

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Kohvijook lahustuv 3in1 Rimi 15g

    Kohvijook lahustuv 3in1 Rimi 15g

    0.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,56 €/кг

  • Kaerajahu täistera Rimi 1kg

    Kaerajahu täistera Rimi 1kg

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 2,15 €/кг

  • Seesamipulgad Rimi 150g

    Seesamipulgad Rimi 150g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 6,33 €/кг

  • Rohelised oliivid Rimi sidruniga 230g/142g

    Rohelised oliivid Rimi sidruniga 230g/142g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 14,72 €/кг

  • Turisti hommikueine veiselihast Rimi 250g
    2 и более
    -23%
    1
    99 €
    2,59 €
    7,96 €/кг

    Turisti hommikueine veiselihast Rimi 250g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,36 €/кг

  • Maisipulgad traditsioonilised Rimi 130g

    Maisipulgad traditsioonilised Rimi 130g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,69 €/кг

  • Kõrvitsaseemned Rimi röstitud,soolaga 200g

    Kõrvitsaseemned Rimi röstitud,soolaga 200g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 12,95 €/кг

  • Müsli Extra White Choco&Raspberry Rimi 375g

    Müsli Extra White Choco&Raspberry Rimi 375g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,84 €/кг

  • Papptopsid valged Rimi 480ml 20 tk

    Papptopsid valged Rimi 480ml 20 tk

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,19 €/шт.

  • Vürtsikad kartulisek.eelpraetud Rimi 1kg

    Vürtsikad kartulisek.eelpraetud Rimi 1kg

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 3,19 €/кг

  • Karboniseeritud karastusjook Lemon Rimi 0,5l

    Karboniseeritud karastusjook Lemon Rimi 0,5l

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Kuivpärm Rimi 12g
    0
    59 €
    49,17 €/кг

    Kuivpärm Rimi 12g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 65,83 €/кг

  • Punased läätsed, koorimata Rimi 400g

    Punased läätsed, koorimata Rimi 400g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Taimetee Rimi Relax 20x2g

    Taimetee Rimi Relax 20x2g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,75 €/кг

  • Papptaldrikud roosad Rimi 22 cm 10tk

    Papptaldrikud roosad Rimi 22 cm 10tk

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 0,21 €/шт.

  • Makaronid Penne Rigate Rimi 500g

    Makaronid Penne Rigate Rimi 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Makaronid Vermicelli Rimi 500g

    Makaronid Vermicelli Rimi 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Mitmeviljavahvlid Rimi 100g
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Mitmeviljavahvlid Rimi 100g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Pastakaste Rimi Bolognese 390g

    Pastakaste Rimi Bolognese 390g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,46 €/кг

  • Rosin Golden Jumbo seemneteta Rimi 200g

    Rosin Golden Jumbo seemneteta Rimi 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Kartulilõigud, eelpraetud, kiirkülm. Rimi 1kg

    Kartulilõigud, eelpraetud, kiirkülm. Rimi 1kg

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/кг

  • Rohelised oliivid Rimi kivideta 350g/150g

    Rohelised oliivid Rimi kivideta 350g/150g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 13,67 €/кг

  • Lahustuv kohv kofeiinivaba Rimi 100g

    Lahustuv kohv kofeiinivaba Rimi 100g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 59,90 €/кг

  • Segujahu banaanikeeks Rimi 500g

    Segujahu banaanikeeks Rimi 500g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,38 €/кг

  • Napoleoni kook Rimi 400g
    Эстония

    Napoleoni kook Rimi 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Kuivatatud ploom kivita Rimi kg

    Kuivatatud ploom kivita Rimi kg

    8.59 € за кг

    Цена за единицу: 8,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Broilerikoib seljaosaga Rimi kg

    Broilerikoib seljaosaga Rimi kg

    3.89 € за кг

    Цена за единицу: 3,89 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.8 kg 0.8kg

  • Ülepannikoogijahu Rimi 400g

    Ülepannikoogijahu Rimi 400g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,72 €/кг

  • Porgandinektar Rimi 0,75l

    Porgandinektar Rimi 0,75l

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,72 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Vahukommid Rimi Maxi 300g

    Vahukommid Rimi Maxi 300g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,63 €/кг

  • India pähkel Rimi kg
    Для лучшей жизни

    India pähkel Rimi kg

    20.99 € за кг

    Цена за единицу: 20,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Suitsutatud sprotid õlis Rimi 100g/70g

    Suitsutatud sprotid õlis Rimi 100g/70g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 20,71 €/кг

  • Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 440g

    Linnu- ja sealihavorstid Rimi Kabanos 440g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,48 €/кг

  • Prantsuse baguette Medomi 250g

    Prantsuse baguette Medomi 250g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,87 €/кг

  • Penne hakklihakastmega 350g
    Эстония

    Penne hakklihakastmega 350g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,26 €/кг

  • Kaneeli-suhkrutigu 110g
    Подходит для вегетарианцев

    Kaneeli-suhkrutigu 110g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 1,80 €/кг

  • Aprikoos kuivatatud Rimi 200g

    Aprikoos kuivatatud Rimi 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

Фильтр

Фильтр