Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kirsi ekstra džemm Rimi 450g

    Kirsi ekstra džemm Rimi 450g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,31 €/кг

  • Kalkuniguljašš jahutatud Rimi, 450g
    Для лучшей жизни

    Kalkuniguljašš jahutatud Rimi, 450g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,09 €/кг

  • Sõrnikud 320g
    Эстония

    Sõrnikud 320g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Hernes roheline Rimi 400g/280g

    Hernes roheline Rimi 400g/280g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Palsamiäädikas Modena Rimi 250ml

    Palsamiäädikas Modena Rimi 250ml

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/л

  • Rohelised oliivid Rimi paprikaga 235g/142g

    Rohelised oliivid Rimi paprikaga 235g/142g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 16,55 €/кг

  • Garneelid Rimi keedetud 31/40 ASC 400g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Garneelid Rimi keedetud 31/40 ASC 400g

    12.19 € за шт.

    Цена за единицу: 30,47 €/кг

  • Riisivahvlid Rimi juustuga 25g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Riisivahvlid Rimi juustuga 25g

    0.50 € за шт.
    Обычная цена: 0,59 €

    Цена за единицу: 20,00 €/кг

  • Paprika punane marinaadis Rimi 680g/350g

    Paprika punane marinaadis Rimi 680g/350g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 8,43 €/кг

  • Palsamiäädikakreem viigimarja Rimi 250ml

    Palsamiäädikakreem viigimarja Rimi 250ml

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,76 €/л

  • Näkileib rukkijahuga Rimi 100g

    Näkileib rukkijahuga Rimi 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Aprikoosi ekstra džemm Rimi 450g

    Aprikoosi ekstra džemm Rimi 450g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,64 €/кг

  • Till Rimi 7g

    Till Rimi 7g

    0.74 € за шт.

    Цена за единицу: 105,71 €/кг

  • Müslibatoon kookose ja piimašok. Rimi 30g

    Müslibatoon kookose ja piimašok. Rimi 30g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

  • Rukki näkileivad küüslauguga Rimi 150g

    Rukki näkileivad küüslauguga Rimi 150g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Kohupiimakreem mustika Rimi 150g
    Эстония

    Kohupiimakreem mustika Rimi 150g

    0.97 € за шт.

    Цена за единицу: 6,47 €/кг

  • Müslibatoon maasikamaitseline Rimi 30g

    Müslibatoon maasikamaitseline Rimi 30g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

  • Biskviitküpsised vaarikaželeega Jaffa 135g
    Без молока

    Biskviitküpsised vaarikaželeega Jaffa 135g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,15 €

    Цена за единицу: 7,33 €/кг

  • Marin. kornišon Rimi meega 350g/180g

    Marin. kornišon Rimi meega 350g/180g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,06 €/кг

  • Papptaldrikud valged Rimi 22 cm 20 tk

    Papptaldrikud valged Rimi 22 cm 20 tk

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 0,10 €/шт.

  • Kuivatatud jõhvikad Rimi 200g

    Kuivatatud jõhvikad Rimi 200g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,45 €/кг

  • Tudengi eine Rimi 150g

    Tudengi eine Rimi 150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Palsamiäädikakreem Modena Rimi 250ml

    Palsamiäädikakreem Modena Rimi 250ml

    4.39 € за шт.
    Обычная цена: 4,89 €

    Цена за единицу: 17,56 €/л

  • Riisivahvlid tumeda šokolaadiga Rimi 100g
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Riisivahvlid tumeda šokolaadiga Rimi 100g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,90 €/кг

  • Röstitud maapähklid Rimi tükeldatud 90g
    1
    59 €
    17,67 €/кг
    Для лучшей жизни

    Röstitud maapähklid Rimi tükeldatud 90g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 24,33 €/кг

  • Surimist pulgad Rimi 150g

    Surimist pulgad Rimi 150g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,60 €/кг

  • Sinep Rimi 190g

    Sinep Rimi 190g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 13,95 €/кг

  • Skandinaavia leib kanaga Rimi 160g

    Skandinaavia leib kanaga Rimi 160g

    3.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 21,19 €/кг

  • Küpsised Apple Pie Rimi 200g

    Küpsised Apple Pie Rimi 200g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,95 €/кг

  • Makaron Cornetti Rimi 500g

    Makaron Cornetti Rimi 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Küpsised täisterajahuga Rimi 300g
    Подходит для веганов

    Küpsised täisterajahuga Rimi 300g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,63 €/кг

  • Triibuliha viilud küüslaugumar. Rimi 400g

    Triibuliha viilud küüslaugumar. Rimi 400g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 7,97 €/кг

  • Siirup vaarikamaitseline Rimi 320ml

    Siirup vaarikamaitseline Rimi 320ml

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,09 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Müslibatoon ban. ja piimašok. Rimi 30g

    Müslibatoon ban. ja piimašok. Rimi 30g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

  • Porgandi-ananassisalat 250g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Porgandi-ananassisalat 250g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,56 €/кг

  • Külmsuits lõhefilee Rimi 120g
    Для лучшей жизни

    Külmsuits lõhefilee Rimi 120g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 29,08 €/кг

  • Kooritud mandel Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Kooritud mandel Rimi kg

    20.69 € за кг

    Цена за единицу: 20,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Pitsapirukas 120g
    2 и более
    -37%
    0
    50 €
    0,79 €
    4,17 €/кг

    Pitsapirukas 120g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

  • Majapidamispaber Rimi 3-kih., 200 lehte

    Majapidamispaber Rimi 3-kih., 200 lehte

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/шт.

  • Pannkoogid singi ja juustuga 360g Rimi

    Pannkoogid singi ja juustuga 360g Rimi

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,81 €/кг

Фильтр

Фильтр