Лучшие предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
Kassahitid
  •  Mais Bonduelle 530g/360g

    Mais Bonduelle 530g/360g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 6,08 €/кг

  • Suuvesi Colgate mint 500 ml

    Suuvesi Colgate mint 500 ml

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,38 €/л

  • Tee roheline Green Rimi 20x2g

    Tee roheline Green Rimi 20x2g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 52,25 €/кг

  • Hapendatud pett MO Saaremaa 1kg
    Для лучшей жизни Эстония

    Hapendatud pett MO Saaremaa 1kg

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 1,25 €/кг

  • Rosmariin Santa Maria 15g

    Rosmariin Santa Maria 15g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 52,67 €/кг

  • Persillade Santa Maria 35g
    Эстония

    Persillade Santa Maria 35g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 22,57 €/кг

  • Supp frikadelli Salvest 530g
    2
    89 €
    5,45 €/кг
    Эстония

    Supp frikadelli Salvest 530g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,15 €/кг

  • Tom Kha supisegu Santa Maria 30g
    1
    09 €
    36,33 €/кг
    Эстония

    Tom Kha supisegu Santa Maria 30g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 55,00 €/кг

  • Karamelliseer. magust. kondenspiim Rimi 397g

    Karamelliseer. magust. kondenspiim Rimi 397g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 6,02 €/кг

  • Kiirkaerahelbed Veski Mati 500g
    Для лучшей жизни Эстония

    Kiirkaerahelbed Veski Mati 500g

    1.45 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 2,90 €/кг

  • Tee must Earl Grey Rimi 20x2g

    Tee must Earl Grey Rimi 20x2g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,75 €/кг

  • Kohupiimakreem rosina Alma 380g
    Эстония

    Kohupiimakreem rosina Alma 380g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 4,18 €/кг

  • Küpsised vanilje täidisega Oreo Vanilla 154g

    Küpsised vanilje täidisega Oreo Vanilla 154g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,65 €

    Цена за единицу: 9,68 €/кг

  • Energiajook Red Bull 0,25l

    Energiajook Red Bull 0,25l

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 3,96 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Päevalilleõli Olivia 1l
    Эстония

    Päevalilleõli Olivia 1l

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 2,49 €/л

  • Šokolaadikommid Fazer Geisha 150g

    Šokolaadikommid Fazer Geisha 150g

    3.39 € за шт.
    Обычная цена: 4,95 €

    Цена за единицу: 22,60 €/кг

  • Karboniseerimata sidruni jook Rimi 1,5l

    Karboniseerimata sidruni jook Rimi 1,5l

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 0,59 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Pähklite-rosinate segu Rimi 700g
    5
    59 €
    7,99 €/кг

    Pähklite-rosinate segu Rimi 700g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

  • Kpn.kv.vahuvein Marcel Martin Cremant 0,75l
    Франция

    Kpn.kv.vahuvein Marcel Martin Cremant 0,75l

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,65 €/л

  • Kassitoit kassidele veisega Purina One 750g

    Kassitoit kassidele veisega Purina One 750g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,32 €/кг

  • Spinati-juustupirukas Eesti Pagar 360g
    Эстония

    Spinati-juustupirukas Eesti Pagar 360g

    2.85 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Pitsa Quattro Formaggi Rimi 570G

    Pitsa Quattro Formaggi Rimi 570G

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,59 €

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Taskurätikud Zewa Softis Menthol 10x9tk

    Taskurätikud Zewa Softis Menthol 10x9tk

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Tomatiketšup ilma lisatud suhkruta Felix 970g

    Tomatiketšup ilma lisatud suhkruta Felix 970g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,60 €/кг

  • Sink Jamon Serr., viil. Selection by Rimi 80g

    Sink Jamon Serr., viil. Selection by Rimi 80g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 32,38 €/кг

  • Seaseljafilee suits. Nõo 105g
    Эстония

    Seaseljafilee suits. Nõo 105g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,65 €

    Цена за единицу: 17,05 €/кг

  • Linnu- ja seal. vorstid juustuga Rimi Kabanos

    Linnu- ja seal. vorstid juustuga Rimi Kabanos

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 9,07 €/кг

  • Närimisk.pardilih. PrimaDog 11tk,100g
    3
    39 €
    0,31 €/шт.

    Närimisk.pardilih. PrimaDog 11tk,100g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,40 €/шт.

  • Tee ürdi piparmündi Teekanne 20x1,5g

    Tee ürdi piparmündi Teekanne 20x1,5g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 66,33 €/кг

  • Vööttuunifilee soolvees Rimi MSC 240g/168g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Vööttuunifilee soolvees Rimi MSC 240g/168g

    4.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 26,73 €/кг

  • Koerasööt linnuliha NutriBalance 1,24kg

    Koerasööt linnuliha NutriBalance 1,24kg

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 1,57 €/кг

  • Maisihelbed Rimi suhkruglasuuriga 500g

    Maisihelbed Rimi suhkruglasuuriga 500g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,90 €/кг

  • Juust kõva 12 kuud Džiugas 40% 180g
    Без лактозы

    Juust kõva 12 kuud Džiugas 40% 180g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 18,28 €/кг

  • Rulldeodorant Nivea Pearl&Beauty 50ml

    Rulldeodorant Nivea Pearl&Beauty 50ml

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 77,80 €/л

  • Kar.jook S.Pellegrino Na. Aranc. Rossa 0,33l

    Kar.jook S.Pellegrino Na. Aranc. Rossa 0,33l

    1.05 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 3,18 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Sojadessert vanilli Alpro 125g
    Без лактозы Без молока Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Sojadessert vanilli Alpro 125g

    0.84 € за шт.
    Обычная цена: 1,05 €

    Цена за единицу: 6,72 €/кг

  • Täist.puder Milupa maasikatega  8k+ 250g
    Возможно самая низкая цена!

    Täist.puder Milupa maasikatega 8k+ 250g

    3.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 13,56 €/кг

  • Karastusjook Rimi toonik 1,5l

    Karastusjook Rimi toonik 1,5l

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Marmelaadikommid kirsimaitselised Kalev 175g
    Эстония

    Marmelaadikommid kirsimaitselised Kalev 175g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 2,85 €

    Цена за единицу: 11,94 €/кг

  • Õlu Alexander 5,2% 0,568l prk 6-pakk
    Эстония

    Õlu Alexander 5,2% 0,568l prk 6-pakk

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,34 €/л

    Депозит 0,60 €

Фильтр

Фильтр