0
0,00 €
Выберите время доставки

KUTSU SÕBER RIMI E-POEST TELLIMUST TEGEMA JA SAATE MÕLEMAD SOODUSKOODID!

 

Kutsu oma sõbrad Rimi e-poest tellima, jagades neile enda unikaalset sooduskoodi.


Unikaalne kood on leitav Sinu e-poe konto alt. Koodi abil saavad Sinu sõbrad oma esimeselt* e-poe ostult -20% allahindlust tavahindadega toodetelt! 🤩

Teeni preemiaks ka endale sooduskood! Iga kord kui keegi Sinu sõpradest teeb RIMI e-poes esimese eduka ostu Sinu jagatud koodiga (tellimus peab olema kohale toimetatud), saad Sina preemiaks samuti sooduskoodi, mis annab ühelt ostult -10% allahindlust tavahindadega toodetelt! 🏷️

Kuidas soovitusprogrammis osaleda?
 

  • Logi sisse enda e-poe kontoga
  • Kliki ''Minu konto'' all valikul ''Soovitusprogramm'', mille leiad vasakult oma profiili andmete kõrvalt.

  • Siit leiad enda unikaalse koodi, mida saad oma sõbraga jagada. Kopeerimiseks vajuta nuppu ''kopeeri kood''. Peale koodi kopeerimist saad selle edasi saata oma sõbrale.

  • Kasutaja, kes pole varem RIMI e-poes ostu sooritanud või kes ei ole seda teinud viimase 12 kuu jooksul – saab kasutada talle jagatud sooduskoodi, lisades selle RIMI e-poe ostukorvis ’’Lisa sooduskood’’ kastikesse. Kood annab -20% allahindlust tavahindadega toodetelt. 

  • Kui sõber on Sinu jagatud koodiga sooritanud e-poes eduka ostu, ilmub Sinu preemiakood samuti Sinu konto allolevale      ''Soovitusprogramm'' lehele. Lisaks teavitame Sind iga kord saabunud preemiast ka e-maili teel.

Мой профиль

Употребление алкоголя вредит вашему здоровью

Продажа, покупка и передача алкоголя несовершеннолетним лицам запрещена.

Начало Доставка
0 0,00 €