Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Piim Alma 2,5% 500ml
    Эстония

    Piim Alma 2,5% 500ml

    0.82 € за шт.

    Цена за единицу: 1,64 €/л

  • Kanamunad Rimi Eco LM 10tk
    Органические продукты

    Kanamunad Rimi Eco LM 10tk

    3.59 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 0,36 €/шт.

  • Kodujuust laktoosivaba Piimameister Otto 220g
    Без лактозы Эстония

    Kodujuust laktoosivaba Piimameister Otto 220g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 6,14 €/кг

  • Joogijogurt maasika Rimi Smart 1kg
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Joogijogurt maasika Rimi Smart 1kg

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,69 €/кг

  • Kodujuust soolakurgi-tilliga Alma 200g
    Эстония

    Kodujuust soolakurgi-tilliga Alma 200g

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 6,25 €/кг

  • Täispiim Alma 3,6-4,2% 1l
    Эстония

    Täispiim Alma 3,6-4,2% 1l

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,49 €/л

  • Kohup.kreem šokolaaditükkidega Alma 150g
    Эстония

    Kohup.kreem šokolaaditükkidega Alma 150g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Hapukoor 20% Rimi Smart 400g
    Возможно самая низкая цена!

    Hapukoor 20% Rimi Smart 400g

    0.94 € за шт.

    Цена за единицу: 2,35 €/кг

  • Prot.puding piimašokolaadi ProFeel 150g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Prot.puding piimašokolaadi ProFeel 150g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,93 €/кг

  • Riivjuust MO Saaremaa 400g
    Без лактозы Эстония

    Riivjuust MO Saaremaa 400g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,22 €/кг

  • Öko mahetäispiim MO Saaremaa 3,8%-4,4% 1l
    Органические продукты Эстония

    Öko mahetäispiim MO Saaremaa 3,8%-4,4% 1l

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,69 €/л

  • Kodujuust rõõsa koorega 3% Rimi 500g
    Для лучшей жизни

    Kodujuust rõõsa koorega 3% Rimi 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

  • Hapukoor tuubis 20% Tere 250g
    Эстония

    Hapukoor tuubis 20% Tere 250g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,76 €/кг

  • Proteiinipuding vanilli magusainega Fit 150g
    Эстония

    Proteiinipuding vanilli magusainega Fit 150g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,27 €/кг

  • Kondenspiim suhkruga Rimi 397g
    2 и более
    -20%
    1
    59 €
    1,99 €
    4,01 €/кг

    Kondenspiim suhkruga Rimi 397g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,01 €/кг

  • Kodujuust hapuk. Piimameister Otto 330g
    Эстония

    Kodujuust hapuk. Piimameister Otto 330g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,61 €/кг

  • Sulatatud juust Valio 185g
    Эстония

    Sulatatud juust Valio 185g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • Biskviitmaius Kinder Pingui 4x30g

    Biskviitmaius Kinder Pingui 4x30g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 27,42 €/кг

  • Või MO Saaremaa 82% 200g
    Для лучшей жизни Эстония

    Või MO Saaremaa 82% 200g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Juust Mozzarella Formagia 125g
    Возможно самая низкая цена!

    Juust Mozzarella Formagia 125g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Prot.puding valge šoko-pähk ProFeel 150g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Prot.puding valge šoko-pähk ProFeel 150g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,93 €/кг

  • Juust Burrata Selection by Rimi 51% 125g

    Juust Burrata Selection by Rimi 51% 125g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 23,60 €/кг

  • Koorene jogurt maasikatega Farmi 400g
    Эстония

    Koorene jogurt maasikatega Farmi 400g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 2,97 €/кг

  • Sinihallitusjuust Royal Blue 100g
    Возможно самая низкая цена!

    Sinihallitusjuust Royal Blue 100g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,05 €

    Цена за единицу: 15,90 €/кг

  • Kodujuust murakamoosiga Alma 5% 200g
    Эстония

    Kodujuust murakamoosiga Alma 5% 200g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Kreeka jogurt maitsestamata Alma 180g
    Эстония

    Kreeka jogurt maitsestamata Alma 180g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,50 €/кг

  • Keefir täispiimast Farmi 3,8-4,2% 1kg
    Эстония

    Keefir täispiimast Farmi 3,8-4,2% 1kg

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 1,25 €/кг

  • Õrrekanade munad Rimi A/M, No.2 15tk.

    Õrrekanade munad Rimi A/M, No.2 15tk.

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,32 €/шт.

  • Kohupiim ricotta Piimameister Otto 200g
    Для лучшей жизни Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Kohupiim ricotta Piimameister Otto 200g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,45 €/кг

  • Sulatatud juust Alma 200g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Sulatatud juust Alma 200g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • P.kohup. mait.Tere FIT 400g rasv. lak.v.
    Без лактозы Эстония

    P.kohup. mait.Tere FIT 400g rasv. lak.v.

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 4,37 €/кг

  • Toorjuust Classic Philadelphia 200g
    Возможно самая низкая цена!

    Toorjuust Classic Philadelphia 200g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Jogurt šokolaadirõngastega Alma 150g

    Jogurt šokolaadirõngastega Alma 150g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • J.jog. vaarika-passioni lakt.v. 1kg
    Без лактозы Эстония

    J.jog. vaarika-passioni lakt.v. 1kg

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,09 €/кг

  • Vahukoor laktoosivaba 35% Tere 200ml
    Без лактозы Эстония

    Vahukoor laktoosivaba 35% Tere 200ml

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,45 €/л

  • Majonees klassik. Provansaal Lemmik 210g
    Без лактозы Эстония

    Majonees klassik. Provansaal Lemmik 210g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,14 €/кг

  • Mozzarella juust, riivitud Rimi 150g
    Возможно самая низкая цена!

    Mozzarella juust, riivitud Rimi 150g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,60 €/кг

  • Kohupiimapasta vanilje Tere 4% 300g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Kohupiimapasta vanilje Tere 4% 300g

    1.14 € за шт.

    Цена за единицу: 3,80 €/кг

  • Kohupiim lahja Alma 200g
    Для лучшей жизни Эстония

    Kohupiim lahja Alma 200g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 5,75 €/кг

  • Hapendatud pett Farmi 1kg
    Для лучшей жизни Эстония

    Hapendatud pett Farmi 1kg

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,29 €/л

Фильтр

Фильтр