Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vahvlibatoon šokolaadis chunky KitKat 40g

    Vahvlibatoon šokolaadis chunky KitKat 40g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 24,75 €/кг

  • Vahvlibatoon šokolaadis KitKat 41,5g

    Vahvlibatoon šokolaadis KitKat 41,5g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 23,57 €/кг

  • Vahvlibatoon maapähkli chunky KitKat 42g

    Vahvlibatoon maapähkli chunky KitKat 42g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 23,57 €/кг

  • Vahvlibatoon valges šokol. chunky KitKat 40g

    Vahvlibatoon valges šokol. chunky KitKat 40g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 24,75 €/кг

  • M.pakk Kit Kat Chunky vahvel piimašok. 4x40g

    M.pakk Kit Kat Chunky vahvel piimašok. 4x40g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 27,44 €/кг

  • Tahvel soolakaramelli KitKat 99g

    Tahvel soolakaramelli KitKat 99g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 15,05 €/кг

  • Tahvel topeltšokolaadi KitKat 99g

    Tahvel topeltšokolaadi KitKat 99g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 15,05 €/кг

  • Šokolaaditahvel Cookie Dough KitKat 99g

    Šokolaaditahvel Cookie Dough KitKat 99g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 15,05 €/кг

  • Vahvlibatoon valges šok. Kit Kat White 41,5g

    Vahvlibatoon valges šok. Kit Kat White 41,5g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 23,57 €/кг

  • Batoon Kit Kat Chunky Duo 64g

    Batoon Kit Kat Chunky Duo 64g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 27,97 €/кг

  • Šokolaaditahvel KitKat 99g

    Šokolaaditahvel KitKat 99g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 15,05 €/кг

  • Tahvel sarapuupähkli KitKat 99g

    Tahvel sarapuupähkli KitKat 99g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 15,05 €/кг

  • Kompvek pallid šokolaadiglas. Kit Kat 140g

    Kompvek pallid šokolaadiglas. Kit Kat 140g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 32,79 €/кг

Фильтр

Фильтр