Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vinnutatud särg Kaluri 200g
    Эстония

    Vinnutatud särg Kaluri 200g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 28,45 €/кг

  • Vinnutatud räim Kaluri 100g
    Эстония

    Vinnutatud räim Kaluri 100g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,90 €/кг

  • Kuivatatud latikafilee ribad Kaluri 40g
    Эстония

    Kuivatatud latikafilee ribad Kaluri 40g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 87,25 €/кг

  • Vürtsisilgu filee Kaluri 100g
    Эстония

    Vürtsisilgu filee Kaluri 100g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,90 €/кг

Фильтр

Фильтр