Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Van.maits. Jäätis metsm.täid. Rimi 200ml/120g

    Van.maits. Jäätis metsm.täid. Rimi 200ml/120g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Juust Camembert Rimi 120g
    2 и более
    -22%
    1
    79 €
    2,29 €
    14,92 €/кг

    Juust Camembert Rimi 120g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,08 €/кг

  • Sibul Šalott Rimi 300g
    Для лучшей жизни

    Sibul Šalott Rimi 300g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,30 €/кг

  • Magushapu kaste ananassiga Rimi 480g

    Magushapu kaste ananassiga Rimi 480g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,05 €

    Цена за единицу: 3,31 €/кг

  • Kreeka pähklid Rimi 700g
    5
    99 €
    8,56 €/кг

    Kreeka pähklid Rimi 700g

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,70 €/кг

  • Kultuurmustikad Rimi 125g
    Для лучшей жизни

    Kultuurmustikad Rimi 125g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 24,72 €/кг

  • Pähklibatoon Rimi mandlitega 35g
    Без молока

    Pähklibatoon Rimi mandlitega 35g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 24,29 €/кг

  • Kohupiimakreem maasika Rimi 150g
    Эстония

    Kohupiimakreem maasika Rimi 150g

    0.97 € за шт.

    Цена за единицу: 6,47 €/кг

  • Pistaatsiapähklid Rimi röstit.ja soolat. 400g

    Pistaatsiapähklid Rimi röstit.ja soolat. 400g

    7.29 € за шт.

    Цена за единицу: 18,22 €/кг

  • Kapparid Rimi 100g/60g

    Kapparid Rimi 100g/60g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 29,83 €/кг

  • Kirsstomatid Rimi 1kl, 250g
    Для лучшей жизни

    Kirsstomatid Rimi 1kl, 250g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,76 €/кг

  • Teraviljarõngad meega Rimi Honey rings 250g
    Без молока

    Teraviljarõngad meega Rimi Honey rings 250g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,16 €/кг

  • Oad Rimi mustad 400g/240g

    Oad Rimi mustad 400g/240g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 6,46 €/кг

  • Soolapulgad Rimi 125g

    Soolapulgad Rimi 125g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,92 €/кг

  • Pitsakaste Rimi 390g

    Pitsakaste Rimi 390g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,45 €

    Цена за единицу: 4,59 €/кг

  • Linaseemned Rimi 200g
    Для лучшей жизни

    Linaseemned Rimi 200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Pabertaskurätikud Rimi 10 tk, 4 kihti

    Pabertaskurätikud Rimi 10 tk, 4 kihti

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,20 €/шт.

  • Salat Spinat Rimi 1kl, 65g
    Для лучшей жизни

    Salat Spinat Rimi 1kl, 65g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 24,46 €/кг

  • Paprikad Pimiento de Padron 1kl, 200g
    Для лучшей жизни

    Paprikad Pimiento de Padron 1kl, 200g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Rukki-riisipirukas 65g

    Rukki-riisipirukas 65g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,62 €/кг

  • Virsikud poolit.lahj. siirupis Rimi 820g/470g

    Virsikud poolit.lahj. siirupis Rimi 820g/470g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 4,66 €/кг

  • Salatijuust Rimi 40% 500g

    Salatijuust Rimi 40% 500g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,38 €/кг

  • Veise välisfilee steik Rimi 200g
    Для лучшей жизни

    Veise välisfilee steik Rimi 200g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,95 €/кг

  • Marjasegu Rimi külmutatud 400g
    Для лучшей жизни

    Marjasegu Rimi külmutatud 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Pitsa kebabi Rimi 380g

    Pitsa kebabi Rimi 380g

    4.15 € за шт.

    Цена за единицу: 10,92 €/кг

  • Porgand 1kg  RIMI
    Для лучшей жизни

    Porgand 1kg RIMI

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Kaneel jahvatatud Rimi 22g
    0
    65 €
    29,55 €/кг

    Kaneel jahvatatud Rimi 22g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 38,64 €/кг

  • Vutimunad Rimi 12tk
    Для лучшей жизни

    Vutimunad Rimi 12tk

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,20 €/шт.

  • Viinamari tume Midnight beauty 1kl 400g
    Для лучшей жизни

    Viinamari tume Midnight beauty 1kl 400g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,22 €/кг

  • Kohupiimakreem virsiku Rimi 150g
    Эстония

    Kohupiimakreem virsiku Rimi 150g

    0.97 € за шт.

    Цена за единицу: 6,47 €/кг

  • Kummikomm Tropical mix 100g

    Kummikomm Tropical mix 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Karamelli jäätis Rimi 200ml/110g

    Karamelli jäätis Rimi 200ml/110g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Porgandid Rimi mini 500g

    Porgandid Rimi mini 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Kosmeet.salvrätikud Rimi 3- kih.,90 leh.

    Kosmeet.salvrätikud Rimi 3- kih.,90 leh.

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 0,02 €/шт.

  • Pekanipähkel Rimi 150g
    Для лучшей жизни

    Pekanipähkel Rimi 150g

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 41,27 €/кг

  • Munaküpsised suhkrukat. Ladyfingers Rimi 200g

    Munaküpsised suhkrukat. Ladyfingers Rimi 200g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Nelja oa segu Rimi 400g/240g

    Nelja oa segu Rimi 400g/240g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Sea guljašš Rimi 390g
    Возможно самая низкая цена!

    Sea guljašš Rimi 390g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 6,54 €/кг

  • Bataadi friikart. Rimi sügavkülmut. 450g

    Bataadi friikart. Rimi sügavkülmut. 450g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,87 €/кг

  • Punane sibul Rimi 300g
    Для лучшей жизни

    Punane sibul Rimi 300g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 5,17 €/кг

Фильтр

Фильтр