Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Küpsised pähklikreemi täidisega Kalev 205g

    Küpsised pähklikreemi täidisega Kalev 205g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 12,93 €/кг

  • Metspähkel piimašokolaadis Kalev 140g
    Эстония

    Metspähkel piimašokolaadis Kalev 140g

    3.39 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 24,21 €/кг

  • Martsipanikommid klassikalised Kalev 175g
    Эстония

    Martsipanikommid klassikalised Kalev 175g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 24,51 €/кг

  • Šokolaadikommid pidulik valik Kalev 435g
    Эстония

    Šokolaadikommid pidulik valik Kalev 435g

    11.49 € за шт.

    Цена за единицу: 26,41 €/кг

  • Tume šokolaad tervete mandlitega Kalev 190g
    Эстония

    Tume šokolaad tervete mandlitega Kalev 190g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,74 €/кг

  • Piimašokolaad vahvliga Kalev Mesikäpp 100g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Piimašokolaad vahvliga Kalev Mesikäpp 100g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,90 €/кг

  • Šokolaadikommide valik Eesti Kalev 186g
    Эстония

    Šokolaadikommide valik Eesti Kalev 186g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 32,20 €/кг

  • Piimašokolaad purus.metspähklitega Kalev 100g
    Эстония

    Piimašokolaad purus.metspähklitega Kalev 100g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 26,90 €/кг

  • Tume šokolaad 70% Kalev Bitter 190g
    Эстония

    Tume šokolaad 70% Kalev Bitter 190g

    5.55 € за шт.

    Цена за единицу: 29,21 €/кг

  • Tume šokolaad täidisega Tuljak Kalev 105g
    Эстония

    Tume šokolaad täidisega Tuljak Kalev 105g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 31,33 €/кг

  • Šokolaadikommid Kalev Linnupiim 136g
    Эстония

    Šokolaadikommid Kalev Linnupiim 136g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 41,84 €/кг

  • Šokolaadikommid Vana Tallinn Kalev 122g
    Эстония

    Šokolaadikommid Vana Tallinn Kalev 122g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 39,26 €/кг

  • Šokolaadikommid Kannel Kalev 300g
    Эстония

    Šokolaadikommid Kannel Kalev 300g

    22.39 € за шт.

    Цена за единицу: 74,63 €/кг

  • Batoon brownie maitseline Kalev 50g

    Batoon brownie maitseline Kalev 50g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 23,00 €/кг

  • Piimašokolaad purustatud metspähk. Kalev 190g
    Эстония

    Piimašokolaad purustatud metspähk. Kalev 190g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,74 €/кг

  • Kommisegu Halloween Kalev 500g

    Kommisegu Halloween Kalev 500g

    7.15 € за шт.

    Цена за единицу: 14,30 €/кг

  • Pralineekommid Kungla valik Kalev 390g
    Эстония

    Pralineekommid Kungla valik Kalev 390g

    19.69 € за шт.

    Цена за единицу: 50,49 €/кг

  • Pralineekommid india pähkl. Eesti Kalev 500g
    Эстония

    Pralineekommid india pähkl. Eesti Kalev 500g

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,98 €/кг

  • Piimašokolaad Anneke Kalev 190g
    Эстония

    Piimašokolaad Anneke Kalev 190g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,26 €/кг

  • Apelsinimait. pall tum. šokolaadis Kalev 140g
    Эстония

    Apelsinimait. pall tum. šokolaadis Kalev 140g

    3.39 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 24,21 €/кг

  • Batoon maapähkliga šokolaadis Kalev 50g

    Batoon maapähkliga šokolaadis Kalev 50g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,80 €/кг

Фильтр

Фильтр