Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Lavašš mini Eesti Pagar 120g
    Эстония

    Lavašš mini Eesti Pagar 120g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,92 €/кг

  • Ciabatta tume Eesti Pagar 300g
    Эстония

    Ciabatta tume Eesti Pagar 300g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Mango-hapukoorekook Eesti Pagar 300g
    Эстония

    Mango-hapukoorekook Eesti Pagar 300g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,63 €/кг

  • Vahukreemikringel Eesti Pagar 450g
    Эстония

    Vahukreemikringel Eesti Pagar 450g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 14,64 €/кг

  • Viineripirukas sinepi-kurgitäidis. 390g
    Эстония

    Viineripirukas sinepi-kurgitäidis. 390g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,49 €/кг

  • Klassikaline nisutortilja Eesti Pagar 360g

    Klassikaline nisutortilja Eesti Pagar 360g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Ciabattakukkel hele Eesti Pagar 100g
    Эстония

    Ciabattakukkel hele Eesti Pagar 100g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,90 €/кг

  • Iirisetort laktoosivaba Eesti Pagar 600g
    Без лактозы Эстония

    Iirisetort laktoosivaba Eesti Pagar 600g

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,48 €/кг

  • Porgandileib Eesti Pagar 500g

    Porgandileib Eesti Pagar 500g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Meeleib Eesti Pagar 500g

    Meeleib Eesti Pagar 500g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Mini Gruusia leivake 70g
    Эстония

    Mini Gruusia leivake 70g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,86 €/кг

  • Singi-juustupirukas pärmitai. Eesti Pagar 80g
    Эстония

    Singi-juustupirukas pärmitai. Eesti Pagar 80g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 10,63 €/кг

  • Moonirull 140g
    Эстония

    Moonirull 140g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,93 €/кг

  • Belgia vahvel Eesti Pagar 100g

    Belgia vahvel Eesti Pagar 100g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,90 €/кг

  • Mini fondant Eesti Pagar 225g
    Эстония

    Mini fondant Eesti Pagar 225g

    3.69 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 16,40 €/кг

  • Salaami-juustu minipitsa 127g

    Salaami-juustu minipitsa 127g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,73 €/кг

  • Kirsi-hapukoorekook Eesti Pagar 400g
    Эстония

    Kirsi-hapukoorekook Eesti Pagar 400g

    4.19 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Šokolaadirull Eesti Pagar 350g
    Эстония

    Šokolaadirull Eesti Pagar 350g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,11 €/кг

  • Võiroos 90g
    Эстония
    Новинка

    Võiroos 90g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Trühvlitort Eesti Pagar 550g
    Эстония

    Trühvlitort Eesti Pagar 550g

    9.39 € за шт.
    Обычная цена: 11,69 €

    Цена за единицу: 17,07 €/кг

  • Mini ekleer vahukoorekreem. Eesti Pagar 240g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Mini ekleer vahukoorekreem. Eesti Pagar 240g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Vaarika Tosca kook Eesti Pagar 600g
    Эстония

    Vaarika Tosca kook Eesti Pagar 600g

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,98 €/кг

  • Mini ekleer iirisekreemiga Eesti Pagar 230g
    Эстония

    Mini ekleer iirisekreemiga Eesti Pagar 230g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 22,57 €/кг

  • Mini kohupiimakoogike Eesti Pagar 15tk 225g
    Эстония

    Mini kohupiimakoogike Eesti Pagar 15tk 225g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,51 €/кг

  • Kodujuustu-mandariini tort Eesti Pagar 600g
    Эстония

    Kodujuustu-mandariini tort Eesti Pagar 600g

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 21,65 €/кг

  • Kaerapäts durum juuretisega 350g
    Эстония

    Kaerapäts durum juuretisega 350g

    Недоступно

  • Meekook Eesti Pagar 1kg
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Meekook Eesti Pagar 1kg

    Недоступно

  • Suitsulihapirukas Eesti Pagar 8x40g

    Suitsulihapirukas Eesti Pagar 8x40g

    Недоступно

  • Marmor-kohupiimakook Eesti Pagar 350g
    Эстония

    Marmor-kohupiimakook Eesti Pagar 350g

    Недоступно

  • Napoleoni kook Eesti Pagar 1,2 kg
    Эстония

    Napoleoni kook Eesti Pagar 1,2 kg

    Недоступно

  • Kirju kohupiimatort Eesti Pagar 830g
    Эстония

    Kirju kohupiimatort Eesti Pagar 830g

    Недоступно

  • Šokol.-Napoleoni kook Eesti Pagar 400g
    Эстония

    Šokol.-Napoleoni kook Eesti Pagar 400g

    Недоступно

  • Vaarika-kohupiima tort Eesti Pagar 400g
    Эстония

    Vaarika-kohupiima tort Eesti Pagar 400g

    Недоступно

  • Sefiiritort Eesti Pagar 600g
    Эстония

    Sefiiritort Eesti Pagar 600g

    Недоступно

  • Karamelli Velvet tort Eesti Pagar 650g
    Эстония

    Karamelli Velvet tort Eesti Pagar 650g

    Недоступно

  • Tume šokolaadikook Eesti Pagar 320g
    Эстония

    Tume šokolaadikook Eesti Pagar 320g

    Недоступно

  • Sametine biskviitkook Eesti Pagar 870g
    Эстония

    Sametine biskviitkook Eesti Pagar 870g

    Недоступно

Фильтр

Фильтр