Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • PT Grillsalat marineeritud sibulaga 1,5kg GN
    Эстония

    PT Grillsalat marineeritud sibulaga 1,5kg GN

    11.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,46 €/кг

  • PT Kahe kapsa coleslaw 600g
    Эстония

    PT Kahe kapsa coleslaw 600g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,15 €/кг

  • PT Kahe kapsa coleslaw 1,5kg GN
    Эстония

    PT Kahe kapsa coleslaw 1,5kg GN

    10.09 € за шт.

    Цена за единицу: 6,73 €/кг

  • Sea kaelakarbonaad kondita Rimi kg
    Новинка

    Sea kaelakarbonaad kondita Rimi kg

    4.99 € за кг
    Обычная цена: 7,99 €

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Jahutatud lõhefilee B-trim
    Для лучшей жизни

    Jahutatud lõhefilee B-trim

    Недоступно

  • Tuunikala tomatikastmes Rimi MSC 185g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Tuunikala tomatikastmes Rimi MSC 185g

    Недоступно

  • Arbuus seemneteta Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Arbuus seemneteta Rimi kg

    Недоступно

  • Tuunikala tükid soolvees Rimi MSC 185g/130g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Tuunikala tükid soolvees Rimi MSC 185g/130g

    Недоступно

  • Broiler, värske, A-klass Rimi kg
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Broiler, värske, A-klass Rimi kg

    Недоступно

  • Br. rinnafil. sisetükk, värs., A-kl Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Br. rinnafil. sisetükk, värs., A-kl Rimi 400g

    Недоступно

  • Sea abaliha kondita kg

    Sea abaliha kondita kg

    Недоступно

  • Broilerikintsud, värske, A-klass Rimi 500g
    Для лучшей жизни

    Broilerikintsud, värske, A-klass Rimi 500g

    Недоступно

  • Vaarikad 225g
    Для лучшей жизни

    Vaarikad 225g

    Недоступно

  • Šampinjonid Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Šampinjonid Rimi 400g

    Недоступно

  • Atlandi lõhefilee luudeta ja Rimi 250g
    Для лучшей жизни

    Atlandi lõhefilee luudeta ja Rimi 250g

    Недоступно

  • Veise strooganov Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Veise strooganov Rimi 400g

    Недоступно

  • Broileri poolkoivatükid värske Rimi 500g

    Broileri poolkoivatükid värske Rimi 500g

    Недоступно

  • Veise antrekoodi steik Rimi 200g

    Veise antrekoodi steik Rimi 200g

    Недоступно

  • Grillvorstid kuumsuitsu Rimi 500g

    Grillvorstid kuumsuitsu Rimi 500g

    Недоступно

  • Broileritiiva õlaosa A-klass Rimi 500g

    Broileritiiva õlaosa A-klass Rimi 500g

    Недоступно

  • Seavälisfilee viilutatud jahutatud Rimi 720g

    Seavälisfilee viilutatud jahutatud Rimi 720g

    Недоступно

  • Hele sojakaste Rimi 150ml

    Hele sojakaste Rimi 150ml

    Недоступно

  • Sealihast toorvorstid peenikesed Rimi 400g

    Sealihast toorvorstid peenikesed Rimi 400g

    Недоступно

  • Ribi jahutatud Rimi kg

    Ribi jahutatud Rimi kg

    Недоступно

  • Risoto kanalihaga 500g
    Эстония

    Risoto kanalihaga 500g

    Недоступно

  • Broileritiivad, värske, A-klass Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Broileritiivad, värske, A-klass Rimi kg

    Недоступно

  • Broileri rinnafilee Rimi 500g

    Broileri rinnafilee Rimi 500g

    Недоступно

  • Sea küljeliha jahutatud Rimi kg

    Sea küljeliha jahutatud Rimi kg

    Недоступно

  • Türgi uba Rimi 150g
    Для лучшей жизни

    Türgi uba Rimi 150g

    Недоступно

  • Sea kaelakarbonaad Rimi viilutatud 720g
    Возможно самая низкая цена!

    Sea kaelakarbonaad Rimi viilutatud 720g

    Недоступно

  • Oliivijääkõli Rimi 1l

    Oliivijääkõli Rimi 1l

    Недоступно

  • Vinegrett 300g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Vinegrett 300g

    Недоступно

  • Rosmariin Rimi 20g

    Rosmariin Rimi 20g

    Недоступно

  • Kohupiimakook Rimi 320g
    Эстония

    Kohupiimakook Rimi 320g

    Недоступно

  • Õrrekanade munad Rimi A/LM Nr.2 10tk
    Для лучшей жизни

    Õrrekanade munad Rimi A/LM Nr.2 10tk

    Недоступно

  • Vööttuunifilee oliivõlis Rimi MSC 240g/168g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Vööttuunifilee oliivõlis Rimi MSC 240g/168g

    Недоступно

  • Skandinaavia leib kanaga Rimi 160g

    Skandinaavia leib kanaga Rimi 160g

    Недоступно

  • Triibuliha viilud küüslaugumar. Rimi 400g

    Triibuliha viilud küüslaugumar. Rimi 400g

    Недоступно

  • Juustu-küüslaugumääre 200g
    Эстония

    Juustu-küüslaugumääre 200g

    Недоступно

  • Kohupiimadess. maasik. vaniljem. Rimi 170g

    Kohupiimadess. maasik. vaniljem. Rimi 170g

    Недоступно

Фильтр

Фильтр