Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Meresool Rimi peenike 500g

    Meresool Rimi peenike 500g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,35 €

    Цена за единицу: 2,18 €/кг

  • Br.kint.liha kon.-nahata, vär. A-kl Rimi 500g
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Br.kint.liha kon.-nahata, vär. A-kl Rimi 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Broileri rinnafilee, värske Rimi, kg

    Broileri rinnafilee, värske Rimi, kg

    5.99 € за кг
    Обычная цена: 8,99 €

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.1 kg 1.1kg

  • Majapidamispaber Rimi 3- kih., 300 leh.

    Majapidamispaber Rimi 3- kih., 300 leh.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/шт.

  • Tomatid tükeldatud basiilikuga Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Tomatid tükeldatud basiilikuga Rimi 400g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Lillkapsas sügavkülmutatud Rimi 400G
    Для лучшей жизни

    Lillkapsas sügavkülmutatud Rimi 400G

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Keedetud peet 400g
    Для лучшей жизни

    Keedetud peet 400g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 2,37 €/кг

  • Mango, kiirkülmutatud Rimi 1kg
    Для лучшей жизни

    Mango, kiirkülmutatud Rimi 1kg

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,49 €/кг

  • Juust Rimi Tilsit viilutatud 45% 500g
    Для лучшей жизни Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Juust Rimi Tilsit viilutatud 45% 500g

    2.73 € за шт.

    Цена за единицу: 5,46 €/кг

  • Kevadine köögivilja segu 400g
    Для лучшей жизни

    Kevadine köögivilja segu 400g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Rimi köögiviljasupisegu 400G
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Rimi köögiviljasupisegu 400G

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,37 €/кг

  • Kosmee. salvrätikud Rimi 4- kih. 80 leh.

    Kosmee. salvrätikud Rimi 4- kih. 80 leh.

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,02 €/шт.

  • Pärmi-lehttaigen sügavkülmut. Rimi 500g
    Эстония

    Pärmi-lehttaigen sügavkülmut. Rimi 500g

    2.15 € за шт.
    Обычная цена: 2,45 €

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Joogivesi karb-tud Rimi sidrunimaits. 1,5l
    Эстония

    Joogivesi karb-tud Rimi sidrunimaits. 1,5l

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,46 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Meresool Rimi jäme 500g

    Meresool Rimi jäme 500g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 2,70 €/кг

  • Mozzarella mini Rimi 100g

    Mozzarella mini Rimi 100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Tume Itaalia leib ciabatta 330g
    Возможно самая низкая цена!

    Tume Itaalia leib ciabatta 330g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,09 €/кг

  • Majapid.pab. Rimi  2-kih. 600 leh.

    Majapid.pab. Rimi 2-kih. 600 leh.

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 2,39 €/шт.

  • Friikartulid sakilised Rimi 1kg
    Для лучшей жизни

    Friikartulid sakilised Rimi 1kg

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,69 €/кг

  • Sibul Rimi 1kg
    Для лучшей жизни

    Sibul Rimi 1kg

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 1,39 €/кг

  • Küpsetuspaber 8 m Rimi

    Küpsetuspaber 8 m Rimi

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,69 €/шт.

  • Jäätee virsikumaitsega must Rimi 1,5l
    Возможно самая низкая цена!

    Jäätee virsikumaitsega must Rimi 1,5l

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,59 €/л

    Депозит 0,10 €

  • Aedoad punased Rimi 400g/240g

    Aedoad punased Rimi 400g/240g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Porgandi ja herne segu Rimi 400G
    Для лучшей жизни

    Porgandi ja herne segu Rimi 400G

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 2,72 €/кг

  • Mais magus Rimi 340g/285g
    Для лучшей жизни

    Mais magus Rimi 340g/285g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 6,49 €/кг

  • Kolme köögivilja segu Rimi 400G
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Kolme köögivilja segu Rimi 400G

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Seavälisfilee kuumsuitsu viilutatud Rimi 250g

    Seavälisfilee kuumsuitsu viilutatud Rimi 250g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,76 €/кг

  • Konserveeritud magus mais Rimi 165g/140g
    Для лучшей жизни

    Konserveeritud magus mais Rimi 165g/140g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 9,64 €/кг

  • Till Rimi 100g

    Till Rimi 100g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 16,50 €/кг

  • Pirn Conference pakitud väike 2kl 1kg
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Pirn Conference pakitud väike 2kl 1kg

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 1,85 €/кг

  • Kodujuust rõõsa koorega 3% Rimi 500g
    Для лучшей жизни

    Kodujuust rõõsa koorega 3% Rimi 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

  • Kalk.kint.liha kon.-nahata vär., A-kl Rimi kg
    Для лучшей жизни

    Kalk.kint.liha kon.-nahata vär., A-kl Rimi kg

    11.39 € за кг

    Цена за единицу: 11,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Küpsetuspaberi lehed 20 lehte Rimi

    Küpsetuspaberi lehed 20 lehte Rimi

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,10 €/шт.

  • Küüslauk Rimi 100g
    Для лучшей жизни

    Küüslauk Rimi 100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Kodune hakkliha Rimi 500g

    Kodune hakkliha Rimi 500g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Broilerikintsud, värske, A-klass Rimi 500g
    Для лучшей жизни

    Broilerikintsud, värske, A-klass Rimi 500g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,38 €/кг

  • Mikropopkorn võimaitseline Rimi 90g
    Возможно самая низкая цена!

    Mikropopkorn võimaitseline Rimi 90g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,89 €/кг

  • Küpsised Rimi kakaokreemi täidisega 500g

    Küpsised Rimi kakaokreemi täidisega 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Lehttaigen kiirkülmutatud Rimi 500g
    Эстония

    Lehttaigen kiirkülmutatud Rimi 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Kaneelirull 65g Rimi pagaritelt
    2 и более
    -21%
    0
    44 €
    0,56 €
    6,77 €/кг
    Эстония

    Kaneelirull 65g Rimi pagaritelt

    0.56 € за шт.

    Цена за единицу: 8,62 €/кг

Фильтр

Фильтр