Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Croissant võiga 360g
    Эстония

    Croissant võiga 360g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,81 €/кг

  • Kapsapirukas 60g
    Эстония

    Kapsapirukas 60g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 14,83 €/кг

  • Kaerasepik Eesti Pagar 300g
    Эстония

    Kaerasepik Eesti Pagar 300g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 4,17 €/кг

  • Pagariröst täistera Eesti Pagar 430g
    Эстония

    Pagariröst täistera Eesti Pagar 430g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Leib kanepiseem.-rukki. Eesti Pagar 240g
    Эстония

    Leib kanepiseem.-rukki. Eesti Pagar 240g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 4,79 €/кг

  • Teratasku Eesti Pagar 280g
    Для лучшей жизни Эстония

    Teratasku Eesti Pagar 280g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,54 €/кг

  • Kohupiimatasku võiga Eesti Pagar 150g
    2 и более
    -23%
    1
    15 €
    1,49 €
    7,67 €/кг
    Эстония

    Kohupiimatasku võiga Eesti Pagar 150g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,93 €/кг

  • Singi-juustupirukas 360g
    Эстония

    Singi-juustupirukas 360g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,08 €/кг

  • Koorikleib Rehe Eesti Pagar 200g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Koorikleib Rehe Eesti Pagar 200g

    0.80 € за шт.

    Цена за единицу: 4,00 €/кг

  • Keeks Eesti Pagar 250g
    Эстония

    Keeks Eesti Pagar 250g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,76 €/кг

  • Täist.rukkileib pärmita Eesti Pagar 730g
    Для лучшей жизни

    Täist.rukkileib pärmita Eesti Pagar 730g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 2,53 €/кг

  • Must vormileib Eesti Pagar 280g
    Эстония

    Must vormileib Eesti Pagar 280g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 3,75 €/кг

  • Juustukukkel Eesti Pagar 4tk 200g
    Эстония

    Juustukukkel Eesti Pagar 4tk 200g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,95 €/кг

  • Viineripirukas 360g
    Эстония

    Viineripirukas 360g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Ciabatta hele Eesti Pagar 300g
    Эстония

    Ciabatta hele Eesti Pagar 300g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,83 €/кг

  • Pikksai maitserohelisega külmutatud 175g

    Pikksai maitserohelisega külmutatud 175g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,80 €/кг

  • Põrandaleib Peremehe Eesti Pagar 450g
    Эстония

    Põrandaleib Peremehe Eesti Pagar 450g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Must seemneleib Jassi Eesti Pagar 310g
    Эстония

    Must seemneleib Jassi Eesti Pagar 310g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 4,03 €/кг

  • Must Rukkileib Eesti Pagar 390g
    Эстония

    Must Rukkileib Eesti Pagar 390g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 2,95 €/кг

  • Lavašš täisterajahust Eesti Pagar 120g
    Эстония

    Lavašš täisterajahust Eesti Pagar 120g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,92 €/кг

  • Moonirull 70g
    Эстония

    Moonirull 70g

    0.56 € за шт.

    Цена за единицу: 8,00 €/кг

  • Kaneelirull kardemoniga 85g
    Эстония

    Kaneelirull kardemoniga 85g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 11,18 €/кг

  • Ciabatta hele Eesti Pagar 300g
    Эстония

    Ciabatta hele Eesti Pagar 300g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Kohupiimarull Eesti Pagar 350g
    Эстония

    Kohupiimarull Eesti Pagar 350g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,89 €

    Цена за единицу: 9,11 €/кг

  • Narva peenleib Eesti Pagar 310g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Narva peenleib Eesti Pagar 310g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 2,42 €/кг

  • Mooni-martsipanirull külmutatud 320g
    Эстония

    Mooni-martsipanirull külmutatud 320g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,66 €/кг

  • Juusturöst Tosta Eesti Pagar 430g
    Эстония

    Juusturöst Tosta Eesti Pagar 430g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,40 €/кг

  • Spinati-juustupirukas Eesti Pagar 360g
    Эстония

    Spinati-juustupirukas Eesti Pagar 360g

    2.85 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Mitmevilja baguette 250g
    Эстония

    Mitmevilja baguette 250g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 5,00 €/кг

  • Maasika-toorjuustusaiake Eesti Pagar 425g
    Эстония

    Maasika-toorjuustusaiake Eesti Pagar 425g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,51 €/кг

  • Maasika-vahukoorekook lak.v. Eesti Pagar 300g
    Без лактозы Эстония

    Maasika-vahukoorekook lak.v. Eesti Pagar 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Õunakook Eesti Pagar 230g
    Эстония

    Õunakook Eesti Pagar 230g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 14,30 €/кг

  • Gruusia rahvusleib puri Eesti Pagar 330g
    Эстония

    Gruusia rahvusleib puri Eesti Pagar 330g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,91 €/кг

  • Lavašš ümar, täisterajahust Eesti Pagar 160g
    Эстония

    Lavašš ümar, täisterajahust Eesti Pagar 160g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 9,94 €/кг

  • Biskviit Eesti Pagar 400g
    Эстония

    Biskviit Eesti Pagar 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Täisteratortilja Eesti Pagar 25cm/6tk 360g

    Täisteratortilja Eesti Pagar 25cm/6tk 360g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Pealinna kook Eesti Pagar 350g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Pealinna kook Eesti Pagar 350g

    3.84 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Kook Pealinna Eesti Pagar 1,1kg
    Эстония

    Kook Pealinna Eesti Pagar 1,1kg

    11.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Mini ekleer kohupiimakreem. Eesti Pagar 200g
    Эстония

    Mini ekleer kohupiimakreem. Eesti Pagar 200g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,45 €/кг

  • Rustikaalne peenleib Eesti Pagar 500g

    Rustikaalne peenleib Eesti Pagar 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

Фильтр

Фильтр