Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Hapukoor Rimi 20% 500g
    Эстония

    Hapukoor Rimi 20% 500g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Kreeka jogurt maitsestamata Rimi 400g
    Возможно самая низкая цена!

    Kreeka jogurt maitsestamata Rimi 400g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,09 €

    Цена за единицу: 2,22 €/кг

  • Ploomtomat punane mini 1kl, 250g
    Для лучшей жизни

    Ploomtomat punane mini 1kl, 250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Või Rimi 82% 200g

    Või Rimi 82% 200g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 10,25 €/кг

  • Toorjuust Rimi 150g
    Возможно самая низкая цена!

    Toorjuust Rimi 150g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Juust Mozzarella Rimi 45% 125g

    Juust Mozzarella Rimi 45% 125g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,12 €/кг

  • Avokaado söömisküps Rimi 4tk 500g

    Avokaado söömisküps Rimi 4tk 500g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/кг

  • Tomat Romantica Rimi 1kl, 400g
    Для лучшей жизни

    Tomat Romantica Rimi 1kl, 400g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Tomatid tükeldatud Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Tomatid tükeldatud Rimi 400g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,22 €/кг

  • Veisehakkliha Rimi 400g

    Veisehakkliha Rimi 400g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Riivjuust kõva juust Rimi 80g
    Без лактозы

    Riivjuust kõva juust Rimi 80g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 19,38 €/кг

  • Brokoli sügavkülmutatud Rimi 400G
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Brokoli sügavkülmutatud Rimi 400G

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Avokaado pakitud Rimi 750g
    Для лучшей жизни

    Avokaado pakitud Rimi 750g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,72 €/кг

  • Salatijuust Rimi 40% 200g

    Salatijuust Rimi 40% 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Vahukoor Rimi 35% 200ml
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Vahukoor Rimi 35% 200ml

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,34 €

    Цена за единицу: 5,95 €/л

  • Broileri rinnafilee värske, A-klass Rimi 500g
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Broileri rinnafilee värske, A-klass Rimi 500g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,78 €/кг

  • Kurk RIMI 300g

    Kurk RIMI 300g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Keefir Rimi 2,5% 1kg
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Keefir Rimi 2,5% 1kg

    0.72 € за шт.

    Цена за единицу: 0,72 €/кг

  • Viinamari hele s-ta Sugarone Rimi 1kl500
    Для лучшей жизни

    Viinamari hele s-ta Sugarone Rimi 1kl500

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Hapukoor Rimi 10% 500g
    Эстония

    Hapukoor Rimi 10% 500g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Jääsalat Rimi 1kl, tk
    Для лучшей жизни

    Jääsalat Rimi 1kl, tk

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Friikartul Rimi sirge 1kg

    Friikartul Rimi sirge 1kg

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,69 €/кг

  • Kikerhernes Rimi 400g/250g
    Возможно самая низкая цена!

    Kikerhernes Rimi 400g/250g

    0.93 € за шт.

    Цена за единицу: 3,72 €/кг

  • Keedetud riivitud peet 350g
    Для лучшей жизни

    Keedetud riivitud peet 350g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,83 €/кг

  • Chia seemned Rimi 150g
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Chia seemned Rimi 150g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Paprika magus Rimi 1kl, 170g
    Для лучшей жизни

    Paprika magus Rimi 1kl, 170g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,76 €/кг

  • Pirn Conference 1kl, kg Rimi
    Для лучшей жизни

    Pirn Conference 1kl, kg Rimi

    1.79 € за кг
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 1,79 €/кг

    Примерное количество в штуках

  • Vabapidamisel kanade munad Rimi M/L 10tk

    Vabapidamisel kanade munad Rimi M/L 10tk

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 0,31 €/шт.

  • Kultuurmustikad külmutatud Rimi 400g
    2 и более
    -37%
    3
    00 €
    4,79 €
    7,50 €/кг
    Для лучшей жизни

    Kultuurmustikad külmutatud Rimi 400g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Salat Rooma Rimi 1kl, 200g
    Для лучшей жизни

    Salat Rooma Rimi 1kl, 200g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

  • Tualettpaber Rimi 8 rulli, 3 kihiline

    Tualettpaber Rimi 8 rulli, 3 kihiline

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 0,23 €/шт.

  • Külmutatud maasikad Rimi 400g
    Для лучшей жизни

    Külmutatud maasikad Rimi 400g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Roheline lehtsalat potis Rimi tk
    Для лучшей жизни Эстония

    Roheline lehtsalat potis Rimi tk

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 9,90 €/кг

  • Herned sügavkülmutatud Rimi 400G
    Для лучшей жизни

    Herned sügavkülmutatud Rimi 400G

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 3,87 €/кг

  • Toorjuust küüslaugu-ürtidega Rimi 150g
    Возможно самая низкая цена!

    Toorjuust küüslaugu-ürtidega Rimi 150g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Õun Golden Delicious 1kl, kg Rimi
    Для лучшей жизни

    Õun Golden Delicious 1kl, kg Rimi

    2.79 € за кг

    Цена за единицу: 2,79 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Roheline aeduba, tükeldatud Rimi 400G
    Для лучшей жизни

    Roheline aeduba, tükeldatud Rimi 400G

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,45 €

    Цена за единицу: 3,12 €/кг

  • Varsseller Rimi 450g
    Для лучшей жизни

    Varsseller Rimi 450g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,87 €/кг

  • Broileri poolkoivad, värske, A-kl Rimi 500g
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Broileri poolkoivad, värske, A-kl Rimi 500g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Sea välisfilee kondita, viilutatud Rimi 310g
    Для лучшей жизни

    Sea välisfilee kondita, viilutatud Rimi 310g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 3,25 €

    Цена за единицу: 8,35 €/кг

Фильтр

Фильтр