Icon Iga päevaga

Tänapäeval ei saa me asju enam kiiresti, vaid lausa hetkega. Kõik, mida soovime, on käeulatuses:
saame hetkega soovitud vastused, suhte, väljanägemise, naudingu ... 
Mida iganes tahame. Aga suured muutused ei sünni üleöö. Nende saavutamiseks peaksid muutused toimuma iga päev, samm sammu haaval. Miks mitte teha algust juba täna?

Icon Iga päevaga

Rimist on lihtne leida tervislikke tooteid. Toitumisnõustaja soovitab hinnasildid kutsuvad üles just neid tooteid eelistama ja tegema tervislikumaid valikuid. Rimi Goodlife’i tootesari ning lai valik puu-ja köögivilju on samuti abiks tervislikuma elustiili järgimisel ilma, et peaksid tegema radikaalseid muudatusi. Kui tahad tarbida vähem suhkrut, siis sa ei pea loobuma sellest üleöö, vaid vähenda tarbitavaid koguseid sammhaaval.

Icon Iga päevaga.

Ole teadlik ja aita planeeti puhtana hoida – Rimis saad teha keskkonnasõbralikke valikuid, eelistades kilekoti asemel näiteks paber- või riidest kotti. Aita vähendada toiduraiskamist valides tooted, mille säilivustähtaeg on lähenemas ning mis on tähistatud vastava sildiga. Väikesed sammud viivad suurte muudatusteni.

Icon Iga päevaga.

Lisaks igapäevaste sooduskampaaniatele pakub Rimi klientidele personaalseid sooduspakkumisi, mis ei piirdu ainult eriliste sündmustega. Kasuta spetsiaalselt sinu jaoks valitud pakkumisi, et nautida oma lemmiktooteid iga päev ilma, et peaksid selleks ülemäära kulutama.

Icon Iga päevaga.

Poes käimine ei pea olema raske, kui teed seda targalt. Meie digilahendused on loodud selleks, et aidata kokku hoida väärtuslikku aega. Kas oled juba proovinud kasutada Sinu Rimi kliendikaarti meie mobiilirakenduses või Rimi iseteenindus- või puldikassasid?

Icon Iga päevaga.

Naudi värskeid hooajalisi saadusi, mis on pärit siitsamast. Pakume oma klientidele hoolikalt käideldud tooteid otse kohalikelt kasvatajatelt. Meie poes on talu- ja mahetoodete jaoks ka eraldi nurgake Talu Toidab.

Icon Iga päevaga.

Jagades näitame üles hoolivust. Rimis saad aidata abivajajaid, valides enda jaoks sobivaima annetusviisi. Anneta iga kuu Sinu Rimi raha, jäta kassiiride juures olevatesse Punase Risti kastidesse oma panus abivajajatele või anneta Toidupangale.

Rimi pealehele