Juhtimispraktika programm Talent Lab

Juhtimispraktika programm Talent Lab on programm tulevaste juhtide ette valmistamiseks ja arendamiseks ja toimub kõigis kolmes Balti riigis samaaegselt.

Programmi eesmärk on tekitada huvi noortes talentides, kes tulevikus Rimi eri osakondades töötaksid. Programmi raames saavad juhtimispraktikandid võimaluse tutvuda jaemüügiäriga, omandades praktikat kõikides Rimi formaatides: hüpermarketites, supermarketites ja mini-Rimides, kui ka kontori erinevates osakondades (ostujuhtimises, logistika ja tarneahela juhtimises, turunduses ja suhtekorralduses jms).

Programmi eduka läbimise korral pakutakse Talent Labi praktikantidele püsivat töökohta Rimi ettevõttes.

 

Esimene Talent Lab

Erinevaid juhtimispraktika programme viime läbi juba aastast 2006. Praktikaprogrammi lõppedes pakume kõigile osalejatele Rimis tööd. Talent Lab formaat on kasutusel alates aastast 2016 ja selle programmi abil otsime talente kontorisse.

„Programmi taotlemise protsess algas kohe pärast seda, kui olin oma õpingud Saksamaal lõpetanud. Kuigi ma olin Saksamaal juba töökogemust saanud, tahtsin ma väga Eestis töötada ja oma riigi tööturgu tundma õppida. Mul on väga hea meel, et mul oli tänu Rimi Talent Labi praktikaprogrammile võimalus võrdlemisi lühikese ajaga saada teadmisi eri alade spetsialistide igapäevase töö kohta ning suures ja rahvusvahelises ettevõttes töötades omandada üldine arusaam jaemüügisektorist,“ ütles Olga Eglīte, kes pärast praktikaprogrammi lõpetamist alustas Rimi Balticu sortimendi ja ostmise osakonnas tööd äriprotsesside juhina.