Tarbime targalt

Vahel on oluliste eesmärkide jõudmiseks vaja inimeste käitumisharjumuste muutust. Kui kõik Rimi kliendid viiks toidu koju korduvkasutavas ostukotis, jääks ühes kuus enam kui pool miljonit lühikese elueaga kilekotti kasutamata.

Just selleks, et kilekoti haaramine ei oleks enam pelgalt harjumus vaid väljaminek, otsustasime kergitada kilekoti hinda ja katsetada õhukeste kilekottide müüki. Kilekotti ei tohi võta kui mugavustoodet vaid keskkonnavaenulikku lühikese elueaga tarbeeset.

Muidugi mõista pole sellest midagi, kui oled veel targas tarbimises algaja. Alustame koos ja jätame oma lastele sellise kodukoha nagu meie seda teame!

Kui otsid põhjust ja inspiratsiooni, miks peaksid hoolima, siis vaata, millise kõne pidas möödunud aasta kliimakonverentsil Rootsi noor kliimaaktivist Greta.

Liitu Facebooki grupiga

Liitu "Tarbime targalt" Facebooki grupiga ja otsime koos lahendusi, kuidas liigset raiskamist ja plastikukasutamist vältida. Vaata lähemalt siit.

Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.