Kuni 10% soodsam ost

Nüüd tasub ostelda Rimis, sest Rimi kingib Sulle ostlemise eest sooduskuponge!

Iga ostuga on sul võimalus teenida välja tase ning sellele vastav sooduskupong. Saavutatud taseme eest teenitud sooduskupongi saad aktiveerida Rimi kodulehel, äpis või kaupluse terminalis ning kasutada seda juba oma järgmisel ostul.

Kampaania periood: 03.11-16.11

Jälgi teenitud tasemeid Rimi äpiga

Nüüd on sul võimalik mugavalt jälgida teenitud tasemeid Rimi äpis. Tõmba omale äpp Google play'st või app store'ist.

Rimi äpp on sinu ostuabiline, mis aitab luua ostunimekirjasid, tutvuda personaalsete pakkumistega, leida retseptide seast inspiratsiooni jpm.

Tutvu Rimi äpi kõikide võimalustega siin >

Saavutatud tasemete jälgimine Rimi kodulehel

Lisaks Rimi äpile on Sul võimalik jälgida saavutatud tasemeid ning aktiveerida teenitud sooduskuponge ka Rimi kodulehel. Tee seda siin >

Kampaania reeglid

  • Iga ostuga on sul võimalus teenida välja uus tase ning sellele vastav sooduskupong, mille suurus sõltub kampaaniaperioodil tehtud ostude kogusummast, vastavalt 15€ = -5%, 40€ = -7% ja 80€ = -10%. Peale igat kupongi kasutamist algab taseme kogunemine algusest peale.
  • Sooduskupongi taseme täitumisel saad kohe terminalist või äpist aktiveerida kupongi ning alustada uue taseme kogumist. Kampaaniaperioodi jooksul saad kasutada mitut sooduskupongi.
  • Soodustust ei saa kasutada tubakatoodete, Rimi poolt vahendatavate kaupade, teenuste (kinkekaardid, loteriipiletid, taara, piletid, kõnekaardid, kirjamargid ja kleebisekampaania tooted) ostmisel.
  • Soodustus ei kehti kampaaniahinnaga toodetele.
  • Sooduskuponge saab aktiveerida kliendikaardiga Rimi kaupluste terminalides, Rimi äpis ja kodulehel.
  • Kampaania ei kehti Vanalinna, Tornimäe ja Karamelli Rimi kauplustes. Kuponge ei saa kasutada Rimi e-poes.