Siin on sulle veel üks nipp!

Leia Parim hind märgisega tooted ja säästa oma raha igapäevastelt ostudelt!

Tähis "Parim hind iga päev" aitab Sul leida kauplusest need tooted, mis on soodsaima tavahinnaga tooted kogu meie valikust. Valisime need tooted Sinu jaoks välja selleks, et kui Sulle on oluline hind, leiaksid kauplusest omale sobivad tooted kiiresti ja lihtsalt. Nii säästad raha oma igapäevastelt ostudelt!

Tutvu Rimi pakkumistega >

Lisanipid

Lisaks Parim hind märgisele pakume välja veel mõned nipid, millega hoida kokku aega ja raha. Proovi järgi!

Tee ostunimekiri

Mitu korda oled sa avastanud poest koju jõudes, et oled jätnud soola ostmata ja seadnud sammud tagasi poe poole? Tegemist on äärmiselt ebamugava olukorraga, mida on meil kõigil juhtunud. Koosta endale enne poodiminekut ostunimekiri - nii ei unusta sa midagi vajalikku poodi ning ei pea kulutama aega poodi tagasimineku peale.

Ostunimekirja aitab Sul mugavalt luua Rimi äpp. Tutvu Rimi äpiga >

Koosta nädalamenüü

Koosta nädalamenüü ning väldi emotsioonioste - nii hoiad kokku raha ja aega. Emotsiooniostud tekivad meil enamasti ajal, mil läheme tühja kõhuga poodi ning peame poes välja mõtlema, mida kodus süüa. Sellistes olukordades jõuavad tihtipeale kodus sooja ja tervisliku roa asemel lauale hoopis pitsaviilud. Nädalamenüüga saad lisaks raha ning aja kokkuhoiule säästa ka oma tervist.

Rimi retseptid aitavad Sul koostada nädalamenüüd. Tutvu retseptidega >