TÕENÄOLISELT PARIM HIND TURUL

Hinnalangetus on Rimi püsivalt soodsate hindade programm, kus märgime Rimi poodides üle 300 toote, mis on käesoleval hetkel tavahinnaga kõige soodsamad turul. Programmis osalevate toodete valik on mitmekülgne ning tootenimekirjast leiab kõik, mis on Rimi klientide igapäevases ostukorvis. Jälgime seda, et pakkumine oleks tasakaalus, hõlmates kõike, mida igapäevaelus vaja läheb: alates olulisematest toiduainete kategooriatest – nagu piim, leib, puu- ja juurviljad, liha, kala – kuni hädavajaliku hügieenini, tooteid nagu hambapasta, mähkmed lastele jne.

300 lemmiktoote hindade langetus

Programmi eesmärk ei ole pakkuda üksikutele toodetele ajutisi soodustusi. Selle asemel soovime anda sulle kindlustunnet, et saad loota sel raskel ajal kõige vajalikumate igapäevatoodete püsivatele ja soodsatele hindadele. Oluline on siinkohal märkida, et programmis osalevad tooted on tavahindadega.

Hinnad kehtivad kõikidele Rimi klientidele.

Programm kehtib kõikides Rimi kauplustes ja e-poes, kus vastavad tooted on sortimendis. Toote valik võib kaupluse lõikes erineda.

Tõenäoliselt parim hind turul

Kliendilehest leiad kõik, mida vajad igapäevaeluks - liha- ja kalatooted, piimatooted, teraviljatooted ning muud kaubakategooriad. Heida pilk kataloogile ja leia oma lemmik toode soodushinnaga!

Kuidas ära tunda langetatud hindu?

Rimi kauplused

Rahakotisõbralikud retseptid