TÕENÄOLISELT PARIM TAVAHIND TURUL

Hinnalangetus on Rimi soodsate hindade programm, kus märgime Rimi poodides üle 600 toote, mis on käesoleval hetkel tavahinnaga kõige soodsamad või võrdsed soodsaima hinnaga turul. Programmis osalevate toodete valik on mitmekülgne ning tootenimekirjast leiab kõik, mis on Rimi klientide igapäevases ostukorvis. Jälgime seda, et pakkumine oleks tasakaalus, hõlmates kõike, mida igapäevaelus vaja läheb: alates olulisematest toiduainete kategooriatest – nagu piim, leib, puu- ja juurviljad, liha, kala – kuni hädavajaliku hügieenini, tooteid nagu hambapasta, mähkmed lastele jne.

600 lemmiktoote hindade langetus

Programmi eesmärk ei ole pakkuda üksikutele toodetele ajutisi soodustusi. Selle asemel soovime anda sulle kindlustunnet, et saad loota sel raskel ajal kõige vajalikumate igapäevatoodete püsivatele ja soodsatele hindadele. Oluline on siinkohal märkida, et programmis osalevad tooted on tavahindadega, võrdleme hindu tavahindadega. Kampaaniahinnad on ajutised ja nendega võrrelda ei plaani.

Hindu võrreldakse kord nädalas turul olevate kauplejatega ning hindu korrigeeritakse vastavalt turuolukorrale.

Hinnad kehtivad kõikidele Rimi klientidele. Tootevalik on püsiv ning võib muutuda Rimist mitte sõltuvatel põhjustel, näiteks koostööpartner lõpetab tootmise, toode läheb sortimendist välja, hooajaliste kaupade nt puu- ja köögiviljad hooaeg saab läbi.

Programm kehtib kõikides Rimi kauplustes ja e-poes, kus vastavad tooted on sortimendis. Toote valik võib kaupluse lõikes erineda.

Kuidas ära tunda langetatud hindu?

Rimi kauplused

Rahakotisõbralikud retseptid