Nature Spotters ümbermaailmareis

Alates 12.08 kuni 09.09.2019 saad iga Sinu Rimi kliendikaardiga tasutud 10€ eest kaasa Nature Spotters kujukese ja kleebise.

Haara Rimi kauplusest kaasa ka Nature Spotters'i kogumisalbum, milles on mugav hoida kogutud kujukesi ja kleebiseid.

Tasuta kingitus

Perioodil 12.08-09.09.2019 või kuni kampaaniatooteid jätkub saab klient iga Sinu Rimi kaardiga tasutud 10€ eest Nature Spotters kujukese ja kleebise.

Tutvu kampaaniatoodetega siin

Hakkame avastama!

Lenda Antarktikast Ameerikasse ja Aasiast Aafrikasse nii, et avastad loodust võimalikult lähedalt - alates pingviinidega sukeldumisest kuni lõvidega möirgamiseni. Rännakul vasta küsimustele loomade päritolu, välimuse ja eripära kohta.

Kollektsiooni täitumisel oled tõeline loodushuviline!

Nature Spotters kogumisalbumi leiad Rimi kauplustest hinnaga 4,99€

Nature Spotters pakike koos kujukese ja kleebisega

Iga paki avamine saab olema üllatusterohke, kuna pakki lahti tehes võib sulle sealt otsa vaadata näiteks suur ja uhke gorilla või siis väike ja vimkasid täis surikaat.

Nature Spotters'i paki koos kujukese ja kleebisega leiad Rimi kauplustest hinnaga 0,49€

Tingimused:

  • 12.08 - 09.09.2019 või kuni kampaaniatooteid jätkub, saab iga Sinu Rimi kliendikaardiga tasutud 10 € eest ühe Nature Spotters kujukese ja kleebise. 
  • Kujukesi ja kleebiseid ei jagata tasumisel Rimi raha või rahalise kupongiga, ostes alkoholi või tubakatooteid või tasudes Rimi poolt vahendatavate kaupade ja teenuste eest (kinkekaardid, loteriipiletid ja väljamakstav loteriivõit, ostetav ja tagasiostetav taara, Piletimaailma, Piletilevi ja muud piletid, mobiiltelefonide ettemakstud kõnekaardid, kirjamargid jne).
  • Kujukesed ja kleebised antakse ostuhetkel kassas.
  • Kujukeste ja kleebiste pakend on läbipaistmatu ja pakendis olevat kujukest ja kleebist saab näha alles pärast pakendi avamist. 
  • Originaalpakendist välja võetud tooteid ei vahetata ümber ega võeta tagasi.
  • Kollektsioon sisaldab 25 erinevat kujukest ja kleebist. Mänguasi on sobilik üle kolme aasta vanustele lastele.
  • Nature Spotters kujukesi ja kleebiseid on võimalik osta ka eraldi. Eraldi ostes maksab üks kujuke ja kleebis 0,49 €, kogumisalbum 4,99 €. Tooteid saab osta alates 12.08 kuni 09.09.2019 või kuni kampaaniatooteid jätkub.
  • Kampaaniatingimuste kohaselt on Nature Spotters kujukeste ja kleebiste ning albumite varud piiratud.
  • Rimi jätab endale õiguse kampaaniat mis tahes ajal kohandada, muuta või lõpetada. Sellisel juhul antakse täiendavat teavet Rimi kodulehel www.rimi.ee ja Rimi kauplustes.
  • Kampaania toimub kõigis Rimi kauplustes, va Vanalinna, Viru, Meloni, Karamelli ja Tornimäe Rimi express kauplustes.

Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.