Sinu Rimi kampaania

Võta vabalt ja teeni Rimi raha

Periood 01.07-31.08.2019

Osta kampaania perioodil Vilma tooteid ning teeni igalt tootelt 10 senti Rimi raha.

Kampaanias osalevad tooted:

Toote nimi EAN kood
Vilma juubeli tordipulber 4740141020005
Vilma muffinipulber 4740141060254
Vilma šokolaadimuffinipulber 4740012460145
Vilma ülepannkoogijahu 4740141060377
Vilma pannkoogijahu 4740141021057
Vilma pitsapõhjapulber 4740141021118
Vilma õhukese pitsapõhja pulber 4740012460176

Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.