Rimi kaardiga soodsamalt lõbutsema!

Naudid põnevust ja kaasahaaravaid seltskondlikke tegevusi? Otsid uut kohta, kus pidada lapse sünnipäev? Siin on suurepärane pakkumine just Sulle!

Rimi kliendikaardiga kõik FK ARENA teenused märtsist maini -20% soodsamad. 

FK Arena teenused on:

  • Laser-Tag mäng (lasergame), mida mängitakse elektrooniliste vestide ja laserrelvadega. Sobib juba alates 6 eluaastast. Põnev, täiesti ohutu ja mõnusat emotsiooni tekitav seltskondlik mäng.
  • Põgenemistoad (escape ruumid), kus saab roovile panna oma leidlikkuse ja nutikuse, et lahendada mitmeid erinevaid ülesandeid ja pääseda toast välja võimalikult kiiresti.
  • Airsoft strateegiline lahingumäng, mida pakume alates 14- eluaastast.
  • Diskoruum, kus annavad ehtsa diskosaali tunde diskolaserid, valgus- ja heliefektid ning laval saab laulda ja tantsida endale meelepärase muusika saatel.
  • Saunakompleks, kus mõnus lõõgastuda väiksema seltskonnaga (kuni 10 inimest).
  • Mitu avarat ja eriilmelist peoruumi.

Kõiki teenuseid pakume erinevate peopakettidena, mis sisaldavad vastavat teenuse ja peoruumi kasutamist. Samuti avatud mängude saali (piljard, lauatennis, lauajalgpall, õhuhoki) kasutamist.

Viimsis asuv FK Arena on uus ja ainulaadne peopaik, kus tegevust jätkub lastest täiskasvanuteni. Ruumid on avarad, meie juurde on oodatud kõik, kes naudivad põnevust, lõbujanu ja väikest adreanillini. Ootame nii laste sünnipäevade tähistajad kui ettevõtete sündmuste korraldajad.

Broneeringud ja lisainfo www.fkarena.ee

Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.