Kategooriajuhtide kontaktid

Kategooria nimetus Kategooriajuht   Suhtluskeel
Värske ja töödeldud liha, jäätis Katrina Tinn Katrina.Tinn@rimibaltic.com EST;ENG
Kala, sügavkülm Berit Tamme Berit.Tamme@rimibaltic.com EST;ENG
Munad, rasvad, juustud Margit Hilpus Margit.Hilpus@rimibaltic.com EST;ENG
Piimatooted, jogurtid, desserdid, vegantooted Brita Siimon Brita.Siimon@rimibaltic.com EST;ENG
Valmistoit kategooriajuht Lilia Siig Lilia.Siig@rimibaltic.com EST;ENG
Kaupluses valmistatavad pirukad, leib, sai, pagar, koogid Angelina Laur Angelina.Laur@rimibaltic.com EST;ENG; RU
Valmistoit pakendatud, pitsa Lilia Siig Lilia.Siig@rimibaltic.com EST;ENG
Viljatooted, küpsised ja vahvlid Kädy Andok Kädy.Andok@rimibaltic.com EST;ENG
Konserveeritud toiduained, Kuivained, Konserveerimine ja maitsestamine, Snäkid, kuivatatud puuviljad ja pähklid Katrin Sirp Katrin.Sirp@rimibaltic.com EST;ENG
Mahlad, kuumad joogid, õlu ja karastusjoogid, lahja alkohol Teevi Noortoots Teevi.Noortoots@rimibaltic.com EST;ENG
Maiustused ja tervisetooted Kädy Andok Kädy.Andok@rimibaltic.com EST;ENG
Kange alkohol, Suitsud Rasmus Sagur Rasmus.Sagur@rimibaltic.com EST;ENG
Partnerite teenused, rahvuslikud suveniirid, ajalehed ja ajakirjad, jalatsihooldus ja putukatõrje Triin Krusell Triin.Krusell@rimibaltic.com EST;ENG
Lemmikloomatarbed ja toit, intiimhügieen, deodorandid, raseerimine, depileerimine Tatjana Tronova Tatjana.Tronova@rimibaltic.com ENG; RU; LV
Beebitoit ja hooldus, mähkmed, paberitooted, pesupesemine, puhastusvahendid, muud kodukeemia Inna Skutšalin Inna.Skutšalin@rimibaltic.com EST; ENG; RU
Kosmeetika, oral care, home pharmacy Alge Strolyte Alge.Strolyte@rimibaltic.com LT; ENG
Kodutarbed, koolitarbed, ühekordsed toidunõud Jevgēnija Vucāne Jevgēnija.Vucāne@rimibaltic.com ENG; RU; LV
Riided, jalanõud, kodutekstiil Anna Eldegedi Anna.Eldegedi@rimibaltic.com ENG; RU; LV
Autotarvikud, ekeltroonika, patareid, kodutehnoloogia, aiakaubad, hobikaubad Lauris Ūtēns Lauris.Ūtēns@rimibaltic.com ENG; RU; LV
Sokid, sukad, aluspesu ja ööriided Laura Strode Laura.Strode@rimibaltic.com ENG; RU; LV
Puuviljad ja marjad Eha Alliksaar Eha.Alliksaar@rimibaltic.com EST;ENG
Köögiviljad ja juurviljad Diana Leetmaa Diana.Leetmaa@rimibaltic.com EST;ENG
Lilled Julija Dulko Julija.Dulko@rimibaltic.com ENG; RU; LT